Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най големия враг на тийнейджърката - Акнето

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Нуждая се от насоки в борбата с акнето. Искам мнението на девойки и младежи относно козметични марки и продукти, който премахват акнето, дали са ефективни и до какви цени са. Напишете ми името на продуктите, цената и за колко време са ви подействали и аз ще преценя дали ще ги пробвам. 

Благодаря Ви предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, LADYbug BG написа:

Здравейте на всички. Нуждая се от насоки в борбата с акнето. Искам мнението на девойки и младежи относно козметични марки и продукти, който премахват акнето, дали са ефективни и до какви цени са. Напишете ми името на продуктите, цената и за колко време са ви подействали и аз ще преценя дали ще ги пробвам. 

Преди да си правите каквито и да е експерименти със себе си, консултирайте се с дерматолог!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, LADYbug BG написа:

Искам мнението на девойки и младежи относно козметични марки и продукти, който премахват акнето, дали са ефективни и до какви цени са. 

С козметичните скъпотии няма да го премахнеш.
А то не е само един вид госпожице.
Покажи как изглежда твоето, да ти кажа дали да ходиш на кожен доктор.
Снимки пусни, ама хубаво направени, а не мъгляви.
Ако не искаш да си сериозна, ти разрешавам да си трошиш главата както ти е кеф.
А докторите много обичат да прибират пари за консултации тука при мене.
Акнето за тях е вид златна мина, знаят че нямат много шансове да го премахнат, но лекуват ли лекуват даже и когато е леко и само ще си отмине.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Белгиеца написа:

Покажи как изглежда твоето, да ти кажа дали да ходиш на кожен доктор.
Снимки пусни, ама хубаво направени, а не мъгляви.

Ти лекар ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, lupis написа:

Най-добре може да те измами и ти прибере парите, този който знае как да лъже и да изглежда правдоподобно.
А тази :
"
Kлиника Derma–Act разполага с "

е точно мястото където не трябва да се ходи сам и без да им знаеш тарикатлъците на мошениците.

Едно временно описват ама точно как се получава акнето и веднага след това преминават към измамите.

преди 14 минути, barbuncela написа:

Ти лекар ли си?

Водих го моят при педиатър и една млада докторица и един дърт.
Младата най-добре уцели една комбинация от две неща за мазане , които след седмици дават надежда, ама като ги спреш и хайде пак старата песен на нов глас.
А сега се промени почти само и стана много по-слабо и различно.
Като отговорен татко бях ровил доста яко на разни езици и при младата докторица с лаптопчето и снимки и въпроси кое какво и как  и т.н.
А и тя също като другите двама не ни прати при кожен лекар, въпреки че питах дали не трябва при такъв да се ходи. Явно са го разпознали като нещо което ще отмине без последствия.
Та не, не съм доктор.
Но това не ми пречи да гледам снимки и ако е зле положението да настоявам да ходи при кожен. Щото то си може в повечето случаи и без него, а само нормален доктор който да не е мошеник.

Е, язък за бизнеса на козметичните производители, то те се били купували лекарствата за мазане у аптеките с рецепта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Белгиеца написа:

Та не, не съм доктор.
Но това не ми пречи да гледам снимки и ако е зле положението да настоявам да ходи при кожен.

Тя сама може да си прецени какво да прави. И щом не си лекар недей да преценяваш какво и е положението, остави това на лекарите.

преди 1 час, barbuncela написа:

На 20 години имах същия проблем. Чух доста шуротии и опитах доста работи, докато на края не се вложиха нещата и се наложи да отида на лекар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Тя сама може да си прецени какво да прави.

Тя е само един аватар, за това ѝ искам снимки, щото знам че няма никакво акне в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.05.2020 г. в 16:41, Мурка А написа:

възможно най- късо подстригване и нулево  докосване на косата  и лицето 

А може ли да се почеша по носа? Или да си сложа ръкавици за да се почеша... 

на 25.05.2020 г. в 23:18, Белгиеца написа:

Тя е само един аватар, за това ѝ искам снимки, щото знам че няма никакво акне в момента.

Приятел/ко очевидно с друго освен да ми кажеш да ида на кожен лекар не можеш да ми помогнеш. Няма да кача своя снимка, това е мой избор. След като се допитвам до хора без особен опит не е толкова сериозно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравей. Жалко, че не съм видяла по-рано темата ти, за да ти помогна, ако е възможно.

По подобна тема съм споделила мнение/съвет в раздела: Здраве и медицина. На пета страница от темите, заглавието е Упорито акне. От телефона няма да мога да се самоцитирам, за това, ако искаш отиди сама и прочети. Мнението ми е от януари 2019 г. Към днешна дата сина ми няма акне и кожата му си е нормална ( въпреки че не прави секс още доколкото знам), но доста тренира и спортува.

това парче не е за тук, но като се пробвах да цитирам мнението се появи като последно запомнено, явно. Сори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване