Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Получих съобщение от Facebook, че трябва да докажа самоличност и,че имам навършени 13 години. Аз лично ги имам,обаче през приложението имам проблем с изпращането на документа,гледах в интернет някакъв имейл за връзка с тях,но без резултат. Моят въпрос е дали някой от вас знае как да се свържа с тях? Ако знаете някакъв техен имейл ще съм ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш ли в акаунта си на фейсбук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, HAMIDAKA написа:

Не ме позволява

И какво,иска да пратиш документ за да влезнеш ли?Какво точно пише при опита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска да докажа,че имам навършени 13 години,иска да изпратя документ за самоличност. Уж прашам,но нищо не става и затова исках да им пиша на имейла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, HAMIDAKA написа:

Иска да докажа,че имам навършени 13 години,иска да изпратя документ за самоличност. Уж прашам,но нищо не става и затова исках да им пиша на имейла.

И ти си съгласен,заради един фейсбук,да си раздаваш документа?Тези са много нагли!

От къде се опитваш да влезеш?Телефон,лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми желая да си върна акаунта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, HAMIDAKA написа:

С какво?През телефона,браузър,програмата им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми през приложението не става и затова реших да им пиша на имейла,обаче не можах да го намеря в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, HAMIDAKA написа:

Еми през приложението не става и затова реших да им пиша на имейла,обаче не можах да го намеря в интернет.

Ти помощ искаш ли?Кажи да се разбере от къде опитваш процедурата,която правиш,за да ти тадем съвет,как да направиш де не ти иска документ,който не е задължителен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Facebook не дават e-mail адрес. Можеш да им пишеш само през опциите за помощ и поддръжка. Което вече си го направил. Трябва да изчакаш да има резултат. Колко? Нямам идея.

И какво точно си правил, че искат да доказваш, че имаш 13 години? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot_20200526-135819.png

Ето това ми изписва като се помъча да вляза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като попълниш име и дата на раждане, и ги изпратиш - какво се случва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчистваш историята на браузъра и кеша.През настройки,приложения го намираш,отваряш изчистваш кеша и от там.По същия начин през приложения,изчисти и програмата на фейсбук.Рестартираш телефона и изчакваш 24 часа преди да опиташ влизането в акаунта.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, HAMIDAKA написа:

И не можеш да си регстрираш нов?

Колкото да начин за връзка с екип на тефтера, като откриеш такъв свиркай, че отдавна им пазя една българска кратка ама от сърце.

преди 3 часа, Димитър 59 написа:

И ти си съгласен,заради един фейсбук,да си раздаваш документа?Тези са много нагли!

От къде се опитваш да влезеш?Телефон,лаптоп?

На приятелката ми го извъртяха същия номер ама при опит да си възстанови паролата.
Доректно получиха снимка на която се вижда къде ме е клъвнал петела и тя си направи нов акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.05.2020 г. в 14:05, Димитър 59 написа:

Изчистваш историята на браузъра и кеша.През настройки,приложения го намираш,отваряш изчистваш кеша и от там.По същия начин през приложения,изчисти и програмата на фейсбук.Рестартираш телефона и изчакваш 24 часа преди да опиташ влизането в акаунта.  

Нищо не стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, HAMIDAKA написа:

Нищо не стана

За теб нищо.За този на който си изпратил наивно документа си,може да е станало.Да са си присвоили вече твоят акаунт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...