Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Не ми върви с жените


Препоръчан отговор

преди 1 час, Thores написа:

Може би темата не е за този форум, а за някой ориентиран към романтиката или дори агенция за запознанства. От доста време имам проблем с жените и това ме кара да се чувствам ужасно. Винаги попадам на неподходящи, а това е дразнещо и ми губи от ценното време. На всякакви типове момичета съм попадал - заети, използвачки, говорещи зад гърба ти или в най-лошия случай обикновена селянка с просташко държание.

 

Въпроса ми е какво да направя за да ми провърви с жените. За съжаление не мога да кажа че ходя много по купони или шумни сбирки, но просто такава ми е природата.

А как си го представяш това "да ти върви с жените"? Как си представяш провървяването? Да намериш уан анд онли или всяка да ти ляга? Как го виждаш вървежа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Maleficient написа:

много ме засегна с това, че не си водиш записки. Така се надявах да имам поне едно миниДосие.

Аз съм обикновена софийска дрисла, но харесвам самотните майки. И бих им помогнала с един терминал, минимум.

Що не го схрускаш ти, тоз убавец?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Taner Rasim написа:

Що не го схрускаш ти, тоз убавец?

 

защото съм срамежлива

и не си е показал снимките :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Maleficient написа:

защото съм срамежлива

Аз не съм, ама нещо не ме огря преди време, супер безсрамник съм и не се плаша от каки ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Taner Rasim написа:

Аз не съм, ама нещо не ме огря преди време, супер безсрамник съм и не се плаша от каки ;)

Явно и на теб не ти върви с жените.

Чети Белгиеца, отиди на стаж за месец по Белгия, и се върни просветлен.

Успех!

  • Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Танер и той се показа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

защото съм срамежлива

и не си е показал снимките :D

За снимките ще трябва да изчакаш да си купи вакуумна помпа да си го поуголеми че му е от дребните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

Явно и на теб не ти върви с жените.

Чети Белгиеца, отиди на стаж за месец по Белгия, и се върни просветлен.

Успех!

Върви ми страшно много, не се оплаквам, само във форума не ми провървя, не успях да забия някоя тука, голяма драма беше!


 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Taner Rasim написа:

Аз не съм, ама нещо не ме огря преди време, супер безсрамник съм и не се плаша от каки ;)

"А сега де!" - както често казва Белгийченцето ни. Наместо на питащият  , късмета май ще се укаже твой.  Важното ,че се спазва традицията - "Във форума се помага"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

Явно и на теб не ти върви с жените.

Това е често явление при хората запалени по хардуер и софтуер, не им върви с готините жени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Танер и той се показа

Белгийчето го забеляза и почна да остри молива. Сега ще се разчуе, само да имаме търпение. Ей, изпревари ме нашият ЛЮБИМЕЦ, виртуален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Белгиеца написа:

Това е често явление при хората запалени по хардуер и софтуер, не им върви с готините жени.

Може пък в друго да им върви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

Много подло използва темата на друг.

Демек се събра цялото кралско войнство

 

преди 3 минути, Колев60 написа:

Белгийчето го забеляза и почна да остри молива. Сега ще се разчуе, само да имаме търпение.

Оо супер къде се продават пуканки и кола? :) Камерите готови ли са за екщъна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Колев60 написа:

"А сега де!" - както често казва Белгийченцето ни. Наместо на питащият  , късмета май ще се укаже твой.  Важното ,че се спазва традицията - "Във форума се помага"

Сега ще му помогна щото съм бил в същото положение, а вие се ебавайте с човечеца.
Някои от вас са заврени мъже при жените си, а други разведени, а трети самотни теч супермени я  материално окей я мега зле, тук не визирам теб ,изключвам те, за теб не знам нищо.
От време на време има самотни майки и разведени лелки, до супер мамчета, срещал съм една тук, и си показа котката ама мани това са кратки авантюри без преспектива.


Значи по темата, към героя!

Избий си от главата че не ставаш и че причината е в теб, причината е съвсем другаде!
Ако е в теб имаш възможността да оправиш нещата но ако не е, казаха ти го по горе да се адаптираш към сегашното!

И психиатър не ти трябва!

Виж сега ако до края на живота си не успееш да изградиш връзката за която си мечтаеш, не се коси!

Не на всички им е писано да имат жена деца и щастливо семейство!

Важното е някой от рода ти да е продължил рода, не е задължително да си ти, но дори и никой да не е успял все тая, нали други са усели!

Нали в края на краищата всички сме няколко грама енергия витаеща в пространството и времето след като  затворим очи завинаги, това са неизлседвани места!



Та както и да е!


Ако толкус си притеснен иди на психиатър или психолог или се запиши на пикапърски уоркшопове :)


Ако си млад имаш шанс ако си минал 30-те шансовете намаляват, ако удряш 40-те лошо, 50-те са още по лошо.
Но виж не е невъзможно, при мъжете да забият жена на дърти години е по вероятно от колкото някоя леличка да забие мъж!
До като обратната реципрочна разлика в смисъл, млада жена или жена до 40 да забие мъж запазва високата си успяваемост но след 40 повечето от тях нямат шанс, щото са злобни лели, и никой не ги ще!
Всеки среща това за което копнее рано или късно, но виж няма да те лъжа, може и да не срещнеш!

Въпрос е  на принципи и на какво си готов и на компромиси!

Тук се споменава за пари и размери на някакви нещица, браво бе, превърнали сте се в ебати консуматорите и материалистите!
Нема лошо, ама със сигурност си имате една Мима по която сте въздишали и още ви е тръпка!

Просто ако искаш нещо, поработи над него и си го вземи, жената няма да ти падне от небето :)
Тук може да се използва един лицемерен подход, ако искаш деца,, ще трябва да се оставиш на някоя да ти види сметката и да те източи!
Приеми го като инвестиция в твоето продължение,, взимане даване си е, неможеш да искаш без да си дал нали!
Те та това ти викат по горе да се адаптираш към модерното материалистично настроение на жението и мъжете дори, което е глобализирано към текущата дата!


Абе много ги разбират съфорумниците тук тея неща!


Аз не мисля че тук някой ще открие отговорите на въпросте си от толкова личен характер, всеки има различни виждания, нужди и мироглед, и вижда света с различни очи!



Ако 10 години си нямал връзка спокойно, още няколко години и няма да ти прави впечатление!


Мога да ти дам съвет от типа на, работи по здравето си, по материалните неща, по професионалните неща, оглеждай се за голямата любов, която може и никога да не видиш, по различни причини, може да не съществува, може да си я изпуснал и бла бла бла бла.



Ама стига с толкус негативни неща де, никой пък не знае кога ще му се усмихне живота!



Това че се радвате на чуждото нещастие е показател що за хора сте !


Засрамете се!

Не всичко е материално, може да сте бедни и да изживеете такава любов, може да сте мега богати но  да неможете да провокирате привличане и емоции, които да ви накарат да изживеете това, за което мнозина бленуват но не олучават днес!

Също така мнозина жени и мъже днес са емоционално осакатени, кастрирани и стерилни, системата добре си е свършила работата.




Аз за пореден път се убеждавам че сте лоши хора и един дол дренки!

Поздрави !
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Колев60 написа:

"Засрамете се!"

Аз се засрамих и спрях да пиша, Белгиеца - също. И много други спряха, като оставиха само...ТЕБ!

Аз не му се подигравам, а съм виждал голяма част от вас да се подигравате.

Не го приемай лично, броадкаста ми е към всички които се чувстват виновни, ако не се чувстваш значи си чист и невинен!

Грозно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрете да си губите времето  : )

И спрете да нападате  самотните хорица!

Не сте застраховани че и вие няма да останете сами!

Живота както се усмихва така и се намръщва!

 


 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човече, никой никого не напада. В конкретния случай както се опитваш да го извъртиш спрямо автора на темата.

Леко поразпускаме с популярен бард на форума, но това не означава, че сме лоши и имаме умисъл да засегнем нещастен човек.

От цялото ти блябля по-горе нищо не се разбира.

Кажи накратко, щом и ти си минал през това, защо не му върви с жените?

Карма ли е, липса на опит и желание в общуване и опознаване, някакъв комплекс, хайде, да те видим?

Но по-канализирано. Без отклонения с музикални клипчета и как всички други са калпави.

Със здраве.

  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Maleficient написа:

Човече, никой никого не напада. В конкретния случай както се опитваш да го извъртиш спрямо автора на темата.

Леко поразпускаме с популярен бард на форума, но това не означава, че сме лоши и имаме умисъл да засегнем нещастен човек.

От цялото ти блябля по-горе нищо не се разбира.

Кажи накратко, щом и ти си минал през това, защо не му върви с жените?

Карма ли е, липса на опит и желание в общуване и опознаване, някакъв комплекс, хайде, да те видим?

Но по-канализирано. Без отклонения с музикални клипчета и как всички други са калпави.

Със здраве.

Хайде бе не на мен тия, гледам ви с години тук, не съм от вчера.

И ти не си цвете  ; )


И видеата не са музика а супер стойностни, изгледай ги, може да станеш от Малфишиент нещо по лъвлий!


Карма, липса на опит, комплекс,  емоционална травма, може да е всичко, може просто да не му е дошло още времето!


Това да си сам не значи че нещо не ти е наред!


Може да имаш връзка и да не си сам и пак да си боклук!

И е съвсем нормално да защитиш преателчетата си, нали с години колективно си повдигате духа на гърба на останалите ...


И незнам какво ще ми гледаш.......

Изпуснала си тази възможност "човече"

; )
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. Аз съм...хвойна! Е и?

Какво значение аз каква съм.

Не схващаш ли колко си жалък в устрема си да се изявиш по някаква тема, а дори не знаеш как. Защо? Защото ... нещо ти липсва. И то не е последната цифра от код, с който да отключиш тайна врата/портал, а способността да вникнеш в проблема на друг, без да се припознаваш в него.  И да се наостряш излишно.

Или предложи и обясни нещо на човека, или си трай в дупката до слънцестоенето, пък току виж боговете се смилили над клетостта ти.

Толкова от мен внимание към теб за това десетилетие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Maleficient написа:

Не съм. Аз съм...хвойна! Е и?

Какво значение аз каква съм.

Не схващаш ли колко си жалък в устрема си да се изявиш по някаква тема, а дори не знаеш как. Защо? Защото ... нещо ти липсва. И то не е последната цифра от код, с който да отключиш тайна врата/портал, а способността да вникнеш в проблема на друг, без да се припознаваш в него.  И да се наостряш излишно.

Или предложи и обясни нещо на човека, или си трай в дупката до слънцестоенето, пък току виж боговете се смилили над клетостта ти.

Толкова от мен внимание към теб за това десетилетие.

Въобще не ми пука, и не се чувстам жалък, имам си самочувтсвие и его и не ми пука, изразявам си мнението и то хич не е добро за вас.

А какво ти минава през ума за мен въобще не ме вълнува,


За бога каква изява, вие не сте добре, тук всички сте анонимни мишки, какви изяви какви пет лева?

Какво печеля аз от това да ви нареждам?

Съвсем нищо. 

Просто ми омръзна едни и същи герои да се гаврят с хорицата.

Не ми ги пробутвай тия ама ний само малко за шеговито повдигане на духа?

Какво ти повдигане бе, неуместни са подобни прояви, но няма неуместно братче, щом нещо се е превърнало в системно.

Ти си жалка че защитаваш хора, които лично не познаваш, и си играеш с тях болните форумни игри.


Всичко добро, и не се опитвай да прилагаш някакви тактики, на 29 съм няма ти минат номерата с жалък си и не знам си какво.

Слабо ме вълнува!


Като си толкова добродушна от към представителите на жените тук, защо не видях някакво по сериозно отношение ктм потребителя?

Въпроса ми е реторичен?


Всеки се прави на светец и вода ненапита брей.


Десетилетие викаш.


Че аз да не съм зависим от теб, убиваш ме.....


Намери си някой друг с който да се заяждаш ; )

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво точно обяснихте на момчето, че не разбрах? С изключение на два поста!

Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
×
×
  • Добави ново...