Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. От скоро телефона ми прави много проблеми и искам да сменя софтуера на miui 11. Телефона ми xiaomi mi a3 и андеоида му не е като другите ксиомита. Как да инсталирам miui 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо сте си купил телефон с Android One когато искате да е с фирмния интерфейс MIUI дори да се намери някакъв ROM ще бъде неофициален и риска е на ваша отговорност. Какви проблеми прави? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi си имат собствена операционна система, която донякъде може и да напомня на андроид, но стигне ли се до преинсталации, префлашване и всякакви други подобни операции, ако нямате познания, не сте наясно и не знаете какво и как да го направите - не се захващайте самонадеяно а потърсете помощ от сервиз, в противен случай може завинаги да се сбогувате с устройството си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mi A3  използва чист андроид и не можеш да му слагаш муи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mi A3  използва чист андроид и не можеш да му слагаш MIUI   

Опитай да наравиш бекъп и го върнеш до заводски настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hayduk22, не се изказвай толкова категорично.

Цитат от хардуерния форум, става дума за Xiaomi Mi A3:

Първоначално публикувано от Lyudmil Покажи съобщението
Аз съм А3 и не намерих настройката за дабъл тап. Също се колебаех между двата модела, при мен надделя по-малкия размер на А3, но пък така съм свикнал с MIUI(ползвам само Xiaomi от както си купих Redmi 1S преди пет години), че в момента Android One все още ми е странен след почти месец ползване и още се опитвам да свикна с някои неща. Следващия ми телефон определено ще е с MIUI. Ниската резолюция не ми пречи изобщо, даже както зрението ми не е много добро за мен е по-скоро предимство. С бавния сензор за отпечатък въпреки, че посвикнах още ме дразни колко е бавен спрямо капацитивния на стария телефон(Redmi 5).

Ta не издържах Android One и префлашнах с неофициалния MIUI от xiaomi.eu. Да бяха пуснали телефона с него - работи много добре, отключването с отпечатък двойно по-бързо спрямо фабричния андроид, батерията като че ли издържа малко повече, има си опцията за събуждане с дабъл тап, дори имам чувството, че камерата снима с една идея по-добре. И най-досадното нещо, понякога като ми звъннеше телефона при вадене от джоба не знам как успявах да отбия обаждането или пък да вдигна без да искам, също с фабричния Андроид незнайно как, докато телефона ми е в джоба успяваше да се отключи сам, при положение, че е активиране отключване с отпечатък или фигура, с MIUI реших и този проблем.

По-старите тук в Калдата помним кой е Lyudmil. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, RudeBoy написа:

hayduk22, не се изказвай толкова категорично.

Цитат от хардуерния форум, става дума за Xiaomi Mi A3:

Първоначално публикувано от Lyudmil Покажи съобщението
Аз съм А3 и не намерих настройката за дабъл тап. Също се колебаех между двата модела, при мен надделя по-малкия размер на А3, но пък така съм свикнал с MIUI(ползвам само Xiaomi от както си купих Redmi 1S преди пет години), че в момента Android One все още ми е странен след почти месец ползване и още се опитвам да свикна с някои неща. Следващия ми телефон определено ще е с MIUI. Ниската резолюция не ми пречи изобщо, даже както зрението ми не е много добро за мен е по-скоро предимство. С бавния сензор за отпечатък въпреки, че посвикнах още ме дразни колко е бавен спрямо капацитивния на стария телефон(Redmi 5).

Ta не издържах Android One и префлашнах с неофициалния MIUI от xiaomi.eu. Да бяха пуснали телефона с него - работи много добре, отключването с отпечатък двойно по-бързо спрямо фабричния андроид, батерията като че ли издържа малко повече, има си опцията за събуждане с дабъл тап, дори имам чувството, че камерата снима с една идея по-добре. И най-досадното нещо, понякога като ми звъннеше телефона при вадене от джоба не знам как успявах да отбия обаждането или пък да вдигна без да искам, също с фабричния Андроид незнайно как, докато телефона ми е в джоба успяваше да се отключи сам, при положение, че е активиране отключване с отпечатък или фигура, с MIUI реших и този проблем.

По-старите тук в Калдата помним кой е Lyudmil. 

Как да го инсталирам-флашна miui-я???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никаква идея. Само съм чел, че е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отключи си bootloader-a и се мятай в XDA. Там ще намериш всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталиране на оригиналния фърмуер е адски трудно на всички модели на Шаоми !!!Моделите на самсунг и леново -моторола се инсталират със затворени очи .Тва е на шаоми е като да копаш лозе на баир

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...