Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, FusE написа:

Сигурен съм, че ако не твориш офтопици няма да ти се трият постове, виждаш проблема от грешната страна. 

Сигурен съм, че не е твоя работа да ми отговаряш. Цитирал съм администратора на сайта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Jorge написа:

Аз обаче предлагам нещо по-различно. Да се отнемат модераторските права на хората в ''Хардуерен тим''.

Ако това стане, ти и още няколко човека ще превърнете и раздела за хардуер в "Празни приказки и простотии" :angry: . Това ти се иска, нали?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Ако това стане, ти и още няколко човека ще превърнете и раздела за хардуер в "Празни приказки и простотии" :angry: . Това ти се иска, нали?...

преди 2 минути, Jorge написа:

Сигурен съм, че не е твоя работа да ми отговаряш. Цитирал съм администратора на сайта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jorge написа:

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Връзката с администратора на сайта се прави чрез e-mail адреса, или на ЛС. Щом пишеш в публична тема, всеки регистриран потребител има право да ти отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам @p4p @Profruit За Линукс раздела а за аудиотехника @FusE и @Колев60

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, RudeBoy написа:

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Къде е упоменато, че примерно ''Profruit'' е модератор? Хайде стига напъни. Нищо не нарушавам. Не се взимайте толкоз на сериозно. Надявам се Калин да ми отговори, когато има време и му е удобно. Нищо повече. Лека вечер и бъдете малко повече хора. Ако е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jorge написа:

Къде е упоменато, че примерно ''Profruit'' е модератор? Хайде стига напъни. Нищо не нарушавам. Не се взимайте толкоз на сериозно. Надявам се Калин да ми отговори, когато има време и му е удобно. Нищо повече. Лека вечер и бъдете малко повече хора. Ако е възможно.

Щом има опция да модерира постове означава че е модератор, не знам каква идентификация е нужна на теб в допълнение. Защо на мен не е изтрит един пост от както участвам в дискусии в този форум? Спазваш правилата и всичко ще бъде наред толкова е просто. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Jorge написа:

Къде е упоменато, че примерно ''Profruit'' е модератор?

Като не знаеш кои са модератори, цъкни горе на лентата в сайта на думата "Екип", и се запознай с тях.

А ако не си сигурен, като си видиш мнение редактирано, цъкни на "Преглед на промените", и ще видиш това:

890206.jpg

Ама в случая просто се правиш на ударен. Наясно си, че членовете на Hardware team имат модераторски права. Сам го написа на предната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, petie1 написа:

Аз предлагам @p4p @Profruit За Линукс раздела а за аудиотехника @FusE и @Колев60

В раздел аудиотехника има модератори и си вършат отлично работата като такива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, FusE написа:

Щом има опция да модерира постове означава че е модератор, не знам каква идентификация е нужна на теб в допълнение.

Желязна логика.

преди 10 минути, FusE написа:

Защо на мен не е изтрит един пост от както участвам в дискусии в този форум?

Защото си с наведена глава. А такава сабя не я сече. 

преди 10 минути, RudeBoy написа:

А ако не си сигурен, като си видиш мнение редактирано, цъкни на "Преглед на промените", и ще видиш това:

Излагаш се. 

П.П. Все пак не се оказахте хора...жалко. Пишете си и цяла нощ, ако ви влече. Разбрах ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jorge написа:

Защото знам къде какво да пиша, има теми за разпускане в които да напишеш каквото си поискаш, има и такива  които са сериозни и никой не иска да чете глупости когато чете тема в която има запитване с даден проблем. Едва ли не разбираш всичко това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алеле тука нещо много насериозно сте го ударили някои.

Аз лично не мисля че който и да било би взел предложение от подобна тема за модератор. Нали се сещате че тия задължения се дават на хора които са показали че могат да ги вършат или поне така е редно. Смешно че много хора си мислят че да си модератор е някакъв престиж, нема такива филми, това са само допълнителни задължения, единствената привилегия е че администраторите са ти гласували доверие.

преди 7 часа, дръндю написа:

аргументирано предлагам Дръндю, като единствения циганин във форума се явява представител на това малцинство

Що за дискириминация? Аз го предлагам направо за администратор, все пак редно да има и админ от боята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Jorge написа:

Желязна логика.

Излагаш се. 

П.П. Все пак не се оказахте хора...жалко. Пишете си и цяла нощ, ако ви влече. Разбрах ви.

А ти като си човек, за какъв чеп ти е да пишеш глупости по техническите раздели , да си правиш втори профил, та дори от първият питаш в аудиотехника и със вторият профил сам си отговаряш. Кой не е порасъл, освен теб? Направиха ти се стотици забележки и от модераторите и от членовете, които пишат по техническите форуми, но когато кратуната ти е празна, не съумяваш да разбереш за какво ти говорим. Има ли някой от членовете на форума, с който да не си се скарал? Може и да има, но те все още не са се регистрирали. И с право хората, включително и аз сме ти казвали, че е крайно време да изчезнеш от техническите раздели. Да не си мислиш, че ще ти цепя басма и ще ти гледаме сеира в тези форуми. Я си прочети постовете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 часа, Bubbles написа:

Що за дискириминация? Аз го предлагам направо за администратор, все пак редно да има и админ от боята.

еха
шъ докарам сичкото църно сигън ут маалътъ, да са регне у форума и ас баш началник
уф, голем кеф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Колев60 написа:

А ти като си човек, за какъв чеп ти е да пишеш глупости по техническите раздели , да си правиш втори профил, та дори от първият питаш в аудиотехника и със вторият профил сам си отговаряш.

Какво, какво? Стефане, не очаквах да напишеш такива неща. Какви дублиращи профили, какви чудеса те преследват? Това, което си споделил абсолютно не отговаря на истината. Лесно може да се провери от когото трябва. А глупостите в техническите раздели се пишат от други титуловани люде. Чак ме е срам да ги чета. Също така не е редно да определяш кой къде има право да се изявява и от къде да се маха. Поне да беше коректив с възрастта си и да даваше добър пример на младите. Но не би.

И за финал ще напиша, че не е коректно да се трият постове от модератор, на когото не му е угодно да бъдат видяни. И това не е от вчера и не само от един човек. 

Лек ден и успешна седмица на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.05.2020 г. в 22:33, Maleficient написа:

Наистина ми е любопитно, как си избирате Модеси?

В задната стаичка на ресторанта на Рене. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оригинално! признавам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...