Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, FusE написа:

Създават нов човешки вид, а ние гледаме с широко затворени очи и това се случва без участието на Белгиец. 

Твърдии сеее... че духа излязъл от бутилката. Дай по- сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Радул написа:

Твърдии сеее... че духа излязъл от бутилката. Дай по- сериозно.

По сериозно не съм прочел, ако намеря ще го постна, веднъж духа излезе ли трудно се връща в бутилката обратно:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал бебе-белгийче. Дай снимки как нагъва белгийски шоколад със Стела...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JKirilov написа:

Не съм виждал бебе-белгийче. Дай снимки как нагъва белгийски шоколад със Стела...?

Нападателят на националния отбор на Белгия Ромелу Лукаку, като бебе.

images?q=tbn:ANd9GcRI5JQCFCzmdvLtfLEyL8z

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Нападателят на националния отбор на Белгия Ромелу Лукаку, като бебе.

images?q=tbn:ANd9GcRI5JQCFCzmdvLtfLEyL8z

Ха ха ха и тази тема се намери някой да я изцапа с негърски снимки.
Абе пускам тука 2011г една тема да се похвалят с хубави снимки на децата си и опаааа идва един и веднага пуска неговата дъщеря която я е направил на някаква негърка на другия край на Света. След което темата я затваря един модератор, понеже никой не може да извади снимка на толкова готино дете като моето, а това не се харесва от българките от форума.

преди 1 час, JKirilov написа:

Не съм виждал бебе-белгийче. 

Еми заповядай тука при мен да се нагледаш на хубави бебета и най-вече на хубави русокоси млади майчета по парковете при детските площадки.
Абе ти бебе правил ли си, или не знаеш как става тая работа ?

преди 2 часа, sliderum написа:

Мек, ами на 31 февруари как беше с отглеждането?

Също както на 31 април братче, който си има дете си го гледа и не се заплесва по датите.
Който си е взел куче и той си го гледа всеки ден и не забравя да го нахрани.

преди 2 часа, FusE написа:

Истинския мъж не би тръгнал да се хвали из форуми, че е направил дете, както писах по горе това не е трудно и всеки го може, даже не е нужно да има и мъж в някой случай за да имаш дете . 

Ето, точно заради това ваше балканско чукундурско разбиране за ролята на един мъж в семейството, на мен ми налитаха чужденките а наборите ми само завиждаха. И се чудеха и се маеха как ги свалям аз така тия мацки чуждоземки.
Майка ми ми е разправяла че баща ми е бил особено смотан татко като се е родил брат ми, не е смеел да се доближи до бебето, от страх да не го види някой съселянин или съселянка и да станел за селски резил. По онова време е било на мода разбирането че бебетата са само 100% женска привилегия на булката и свекървата и някоя сестра най-много, а мъжете да стоят на страни и да не показват никакви признаци на разнежване и умиление към потомството, не било мъжко поведение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Белгиеца написа:

на мен ми налитаха чужденките

Това са били бежанките бре, кат ти гледат тъмния "загар"... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Белгиеца написа:

Ха ха ха и тази тема се намери някой да я изцапа с негърски снимки.

Бебе белгийче бе!!!

Цитат

Ромелу Бенджамин Лукаку (роден 13 май 1993 г. Антверпен, Белгия)

Ей го сега къв е снажен белгиец.

960-600-romelu-lukaku.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, JKirilov написа:

Това са били бежанките бре, кат ти гледат тъмния "загар"... 

Нямаше отворени граници по мое време бе младок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, FusE написа:

Направил съм аз което е трябвало да направя, защо мислиш че не съм? 

Щото според Джокер белгийски всеки трябва да си развява житието и битието по форумите, и както винаги анализира аватарите а не личностите зад тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Нямаше отворени граници по мое време бе младок.

Бе то и белгийки нямаше в България да ти кажа. Тук там по морето нещо от гедерето, чезето и основно дружина польска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радул написа:

Бе то и белгийки нямаше в България да ти кажа. Тук там по морето нещо от гедерето, чезето и основно дружина польска.

Имаше точно само един белгиец една година студент по нещо си, беше на общежитие в Студентски град.
А през август, когато студентите от провинцията си бяха по родните места, имаше организиран семинар по български език за чужденци, основно студенти по някакъв славянски език някъде из Европата.
Аз имах добре изградена агентура от негри и араби из студентски град, познаваха ме много чужденци и ми докладваха какво става по блоковете. Жена ми е била идвала и предишната година преди да я скивам, ама не сме се засекли никъде. А предишната година моят даскал по английски - Пешо негъра - ме вика да го карам на Витоша с някаква американка и тя там разправя разни работи за семинара, та така разбрах че съществува. А на един друг негър му бяха потекли лигите по някаква фламандка пак предишната година. Та да жена ми е била от големите изключения и първата година като е била там, са се пробвали някави нашенци да я свалят, ама нали нищо не им разбират главите от чужденки и са се издънили.
А аз имах вече двугодишен опит с англичанки , тези пък идваха пролетта за по 3 месеца в Софийския университет руски да учат и моите хора от агентурата сами ме викаха да ме запознават с тях , да им правя услуги. Да бе, дошли англичанките и малка част от тях отишли мешани момчета и момичета до Рилския Манастир, ама се развалил автобуса на връщане и се върнали по сред нощ, та следващите ги беше страх с автобус да ходят и един от англичаните питал един от моите агенти дали нямало влак до там. Аз минавам при него да се видиме и той ми вика, ей точно ти ми трябваш, тука едни англичанки са го закъсали , можеш ли да им дадеш съвет. И отиде та извика една да ми обясни  какво иска.  Казах ѝ че трябва само да си платят за бензина и ще ги закарам до там с кола. Те се съветвали помежду си, определили един англичанин за боди гард и след 2 дена бяхме на Рилския Манастир. После по същата схема а на Боровец, а на Витоша и аз не ги свалям въобще, щото не отговаряха на високите ми изисквания за външен вид. Обаче на момичетата им харесаха екскурзиите и после като се прибраха две ми пращат веднага картички. На едната като ѝ се оплаках че една нашенка не ме иска  си писахме чак до другата пролет писма да си рзправяме живота какъв ни е. И на другата пролет дойдоха следващата група англичанки и мене пак ме вика единият от тях за услуга и ми води едно готино маце, аз си помислих че му е гадже първо и си се държа естествено.  И от добро сърце му предложиш решение на проблема му и му обещах да му помогна. Пък и  стана дума и за предишната англичанка която ми пишеше и англичанинът я бил познавал. Хайде вадя аз писмата да й скива името и почерка и оня вика да същата е. А аз продължвам да си мисля че двамата са гаджета, чак докато оная почна да се заглежда по потретите които бях рисувал на разни модели. Момичето направо премина към свалките и ... след няколко седмици ме прати да ходя да питам в общината как става да се ожениме. Тя като се прибра у Англия и тя беше ходила да проверява там как може да стане , ама мене ме хвана шубето и се отказах.
Обаче натрупаният опит от общуване с англичанки беше от решаващо значение като се появи жена ми, за да ѝ завъртя така главата че да иска да се срещне веднага с родителите ми.
Та да, нямало е белгийки, ама на мене пък такава ми се е паднала.
А ти жена имаш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

демек си го играл бакшиш, който е разкарвал чужденци из България-а-ха!

Така един познат ми напомни. Мижичко му е прякора. Умно момче беше, за инженерИН завърши. От добро семейство и родители преподаватели, не от село като твоите. Така почна като бакшиш, после стана шеф на бакшишите и нали много напред дръпна материално. Телосложението му отзад, все едно гледаш седалка.

Та той едно лято се прибирал от морето и някакви яки мацки качва на автостоп. Като влизат в София, спира, открива си табелката на такси, пуска апарата и им казва: от този момент се таксува. Сори.

От грижовните бащи е иначе. Две деца има. Е, не е чак 24/7 но примерно по няколко часа на седмица, колкото да снесе някой лев за режийни, се брои вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Белгиеца написа:

Грижовен татко е мъж направил собствено дете и полагащ грижи за него живеейки поне по 8 дена в месеца в едно и също жилище с детето си.

Кво правиме ако работя зад граница,или съм на място което не ми позволява да прекарвам 4 уикенда(примерно) в месеца с него? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

А ти жена имаш ли ?

Ако питаш дали съм женен- не. Иначе да. Ма ти я дръпна тая реч да питаш дали имам жена ли ве? Ти кат рамуса деба, две страници изписа да пита дали пуша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, Радул написа:

Ако питаш дали съм женен- не. Иначе да. Ма ти я дръпна тая реч да питаш дали имам жена ли ве? Ти кат рамуса деба, две страници изписа да пита дали пуша.

Нали знаеш оная поговорка?

"Вари го, печи го - на гайда мирише" Тя е точно за такива , като нашият бай Ганьо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Радул написа:

:giggle1:

а куче имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*Обърках поста си. Да бързам.
Нищо. Исках в една друга тема да го поставя. 
Поздрави тогава. Не мога да го изтрия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера ме гложди, дали ако попитам Гржовният татко на годината, кога е прекарало детето му шарките и варицела най-вече, първото му поникнало зъбче и на каква възраст е проходило, има ли алергии към лекарства и храни, ще може ли да отговори без да се замисля и допитва, ама хайде ще приема че може и да има някакви спомени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Maleficient написа:

демек си го играл бакшиш, който е разкарвал чужденци из България-а-ха!

Пари не съм им взимал за услугите, само са плащали на бензиностанцията бензина.
Един вид, « купувал » съм си приятелски връзки понеже съм бил много общителен.
На хората които не са общителни може да им изглежда идиотско подобно поведение, но аз така съм се научил да общувам с хора различни от нашенците и нашенките. Та съм си бил вече готов продукт можещ да се впише успешно в друга култура.
А най-големият проблем на 2-та милиона нашенци напуснали България е, че са си взели в куфарите 100 % българския манталитет и навици на общуване и се чудят що местните туземци ги подритват и не ги допускат до себе си.
Има огромна разлика между манталитета на една гъркиня или португалка и манталитета на една англичанка или белгийка. По-южните народи са по-лесно достъпни за завързване на контакти, някакси сте на една вълна. А северозападните европейки са много по-недоверчиви и трябва бая да се поизпоти човек, докато им влезе под кожата.
Нашенките пък са едни сметкаджийки и все се правят на големите тарикатки.
Тука при мене е много по-лесно да си завързваш приятелство с разни жени, да си лафите като се срещате, отколкото е в България. А пък като си млад татко с 3 – 4 годишно хлапе по парковете, ако си общителен младите майчета с техните дечица те приемат веднага да си побърборите половин час докато децата си играят. То направо е магия някаква, водиш ли малко дете за ръка можеш да си заприказваш която си искаш млада дама и ти обръща внимание. Лошото е че и постарите дами пак искат да си приказват с тебе, уж заради детенцето и се правят че не им е ясно, че не ти е приятно с поувехнали непознати да си лафиш. Сега вече този период е отминал, синчето е вече 164 см и не предизвиква умиление както когато беше по-малък.

преди 22 минути, Maleficient написа:

От вчера ме гложди, дали ако попитам Гржовният татко на годината, кога е прекарало детето му шарките и варицела най-вече, първото му поникнало зъбче и на каква възраст е проходило, има ли алергии към лекарства и храни, ще може ли да отговори без да се замисля и допитва, ама хайде ще приема че може и да има някакви спомени.

Да се допитвам няма почти никакъв ефект.
Варицелата 2008г и не ни дадоха да се качим на самолета на Софийското летище, та доплащахме за нови билети за връщане след една седмица.
Алергии няма никакви. За зъбчето ще трябва да изгледам видеата които правех за българската му баба и ги пращах по пощата на диск. Обаче проговори като къртечница на 18 месечна възраст, преди това бяха само откъслечни думички. И проговори на френски, нищо че аз си му говорех на български за по-лесно. В яслата му говорят всички на френски, мама му говори на френски и само татко му пелтечи нещо различно и той не повтаряше никакви български думички. От немската телевизя КИКА която гледаше постоянно ( понеже нямаше гадни реклами) не повтаряше нищо на немски. А от ББС-итата като му пусках пак нищо не повтаряше, само имена на героите. Имало си е някакъв вроден филтър и обръщаше внимание само на френски думички да ги повтаря.
А , ние таковците все пак сме мъже, забравил съм със светкавична скорост веднага след като не ми е трябвало да знам разни тукашни наименования на храни, дрехи, специфични други бебешки стоки. А книгите на жена ми даже и не съм ги чел как се гледали бабета, баба ми да не би все книги да е чела на село като ме е гледала. Те младите майчета ми разправяха разни работи сами без да съм ги питал.

преди 5 часа, Радул написа:

Ти кат рамуса деба, две страници изписа да пита дали пуша.

Е па беше ми дошла творческата муза снощи и се поразписах.
Обаче не разбрахме дали дете си правил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Е па беше ми дошла творческата муза снощи и се поразписах.
Обаче не разбрахме дали дете си правил.

Две. Така де, двама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А стига бе Джокера се оказа шишо бакшишо ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо , много лошо !
Мнозинството от бащите пишещи на този форум ги е срам да си признаят , че не обръщат внимание на децата си, а са ги оставили на жени и баби да им берат грижата.
И съответно после питат тука как да го хванат детето си дали не употребява наркотици някакви.
Да приемем че бащите на момичета не знят как да говорят с тях, защото те самите никога не са били момичета и не знаят какви мисли ѝ минават през главата на някоя 14 годишна пикла, та разчитат на майката и бабите да ѝ наливат женски акъл у главата.
Обаче бащите на момчета що са толкова смотани колкото беше и моят баща и се правят на разсеяни, все едно че момчето не е тяхно ами на някой съсед ?
Щом като бащите на момчета мълчат като пукали тука, значи имат какво да се упрекват по отношение на възпитанието на децата им.
А моят смотан баща се « събуди » чак като му се роди внучката и почна да си позволява да се интересува от дете и да му говори и да се опитва да го глези и т.н.
И вие ли като него сте решили да изчакате дядовци да ставате, преди да се престрашите да си говорите с детенце ?
По мое време нали имаше военен затвор за всички 18 годишни момчета, та един подполковник си сподели през мен с някакви негови набори, колко много си бил обичал внучето и му се било качвало на гърба, той на 4 крака да му служи за конче. И се учудваше сам на себе си, той който е командвал не знам какви си роти, сега така да се « лигави » и така да угажда на внучето си.
Егати чукундура военен, проспал едни 18 години от израстването на сина му и гледа да навакса пропуснатите радости по отглеждане на дете с внучето си. Тоя същия кой знае какъв гад е бил със собствения си син, когото беше пратил да учи в чак Москва в някаква специална школа. Сигурно го е строявал в две редици откакто е проходил сина му, супер войниче да произведе, а па внучето го носи на гърба си на 4 крака на конче.
Разпознахте ли се някои от вас тука, а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Белгиеца, дано осъзнаваш колко си зле. Ако не беше толкова тъжно, можеше да се посмеем, но момента не е за смях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, ostavime написа:

@Белгиеца, дано осъзнаваш колко си зле. 

Напротив, много добре се чувствам в ролята ми на грижовен татко.
Тука в Белгия щастливото банщинство не е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Върнете сина ми!   Give my son back!
      http://freeoldmen.blog.bg/lifestyle/2017/08/11/otkyde-da-si-vzemem-detence-ako-sme-gei-dvoika.1561367
      11.08 15:05 - Откъде да си вземем детенце, ако сме гей-двойка?
      Автор: freeoldmen Категория: Лайфстайл 
      Е как откъде, от България!
       "В средата на юли тази година бащата на Атила е получил известие от холандската закрила на детето, че синът му е даден на ново приемно семейство – гей двойка, тъй като са загубили доверие в Дора. А в Холандия еднополовите бракове са законни и те имат правото да бъдат приемни родители."
      Значи рака го изрязваме, а педерастките теменужки ги поливаме да растат и "възмъжават"?!
      Въпросът е защо държавата ни не може да върне свой гражданин,дете на законният му баща.Това държава ли е или колония на евреите хомосексуалисти и педофили?Беззащитна е,има си началници и шеф послушко,за да не го гръмнат го утешават да краде от пенсийките на бабите,позор за свинята!
      Шествие на отнети български деца в чужбина 2019
      Един репортаж на Мартин Карбовски поразбута заспалата чувствителност и изостри социалната ни бдителност. Случаят е известен - отнето дете в Холандия от бащата, майката е починала, а детето има огромна осигуровка - над 200 000 евро, както и друга наследственост. И за да се грижат по-добре за него от собствения му баща-полицай, е дадено на...двойка цветнокожи...мъже. Без никакъв шанс нещастният баща Николай Тодоров да го види, да му пише или да се надява след време отново да са заедно.
      Жестокост? Сектантство? Фашизъм? Не, не, просто...добре маскиран поход за пари, в името на най-ценното - децата. Какво изпитание за клетия полицай! Едва ли е предполагал, че ще му се стовари този Везувий върху раменете, но понеже всички имаме деца, хайде да си представим следното!

По капризите на съдбата, в семейството оцелява единият родител /за България си мислете, не за Холандия, или Норвегия!/и в един ден пристига подобие на БАРНЕВАРН /ще го срещнете в романите на Фредрик Бакман /и отнася детето ви в неизвестна посока. Не можете да го виждате, цензурират писмата ви /веднъж месечно /и го дават на гей двойка, примерно.

Изтръпнахте ли? Сега предполагайте: лакират ноктите на вашия невръстен син, учат го да мастурбира на шест години, демонстрират му еднополова любов, водят го за ръка двама мъже /две жени не е по-доброто/, то ви забравя тотално и с вас е свършено в емоционален план, който не е толкова далеч от физическия.

Този отвратителен либерален скандинавски модел, свива все по-широки гнезда на Континента, въпреки, че 17 държави го отхвърлят и въпреки ,че полският посланник в Холандия е спасил от отнемане повече от 170 свои сънародничета, заради което го и отзовават.

Концепции и трактовки от този дяволски документ са на път да проникнат и в нашето законодателство в Стратегията за закрила на детето, която е все още проект. И макар, че Бургас, София Сливен и Стара Загора се вдигнаха на протест, гласът им слабо се чу. Нужни са още по-мощните съпротиви на гражданското общество, нищо, че премиерът ни успива с упойващото: Стратегията е замразена. На тази територия обаче, прекрасно знаем, че замръзналото оживява, а мъртвите си идват в неделя, по избори, нали? Затова се разгневете и вдигнете глас, а преди това просто прочетете „замръзналата „ Стратегия.

Впечатлява факта, че 7 институции и организации са изразили становища по нейното съдържание. Препоръките на пет от които са общи пожелания, стандартни фрази, отнасящи се до социалните услуги на децата, здравето им, техническите средства и медицински пособия за увредените деца, положения по разсиновяването им, фиксиране на възраст, до която родители могат да осиновяват деца и още подобни козметики. Не е по-различно и становището на Омбудсмана Мая Манолова, която одобрява документа.

Само БПЦ изразява различно отношение, при това дълбоко мотивирано, което си заслужава както внимание и познаване, така и приветстване. Светият Синод на БПЦ не одобрява механичното възприемане  и одобряване на чуждестранни практики-четем в становището по проекта. „Либералните методи на възпитание, които странят от здравите и консервативни ценности на християнството, носят ценностен разпад и развращаване на децата“- пишат още от Синода, с което удрят право в ядрото на проблема, подобно на позицията си по Истанбулската конвенция. Църквата посочва, че народът не одобрява формите на социалното инженерство, а чистотата на детските души има пряко отношение към националната сигурност.

Но най-важното в това мнение е, че се препоръчва: „да се избегне насилствената институционализация на децата, без възможност за алтернативно решение на техните родители“.
      И още: “Либералните методи на възпитание носят изкуствена преориентация, по отношение на пола“.

Само това да беше, щеше да е достатъчно, но има и още разумни доводи, като преосмисляне на принципите за ранно сексуално обучение, в и извън училищата, да не се  връчва това обучение на държавни служители и НПО-та, изчистване на общите, недифинирани в закони термини, които залагат риск за фатални грешки, за сериозни злоупотреби и пагубни решения за детския живот.
       Нормално ли е приемна майка да получава 1000лева, а самотна 137? Та приемните майки са и повечето ромки. Но всяка приемна си гледа парите и не може да се докаже как гледа детето,видях го с очите си няколко пъти при различни приемни майки.
      Достойна позиция, която измива до някъде наведеността на БПЦ към силните на деня и благодарствата и към премиера  за получените пари от държавния бюджет.

Ето, около това трябва да се обединят протестиращите. И да не спират с гнева си, помнейки, че чистите детски души са част от националната сигурност. Защото и земните, и небесни мъдреци казват, че началото е от Духа.

А после е достъпната околна среда, спомагателните средства за нуждаещите се, рехабилитацията и всичко, което третира тази Стратегия, както и сродните и закони.

Чиновниците и платените организации бъркат по някога тези начала /заети в други преброявания/, но ние, българските родители нямаме право да го правим.

Както и нямаме право да забравим за Атила и неговия изтерзан баща – българският полицай Николай Тодоров Карбанов, осъден при жив син, да живее без него.

Атила е син на всички ни. За него и за останалите трябва да сме нащрек.

Защото е време за съпротива.
      МАЙНАТА ВИ ПЕДЕРАСТИ И ЛЕСБИЙКИ,
      ЖИВЕЙТЕ СИ, НО ЗАЩО ПОСЯГАТЕ И НАЛАГАТЕ НА НЕВИННИ ДЕЦА ДА БЪДАТ КАТО ВАС?!
      С КАКВО ПРАВО, ТА ТЕ НЕ СА ВАШИ ДЕЦА ДОРИ!
      ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ МЕКО КАЗАНО!
      ИЛИ ПОЛИТИКА ФИНАНСИРАНА ОТ КОИ ПОЗНАЙТЕ.
        ОТ МЕН А.Х.Т. sekirata cekupama- МАЙНАТА ВИ ПЕДЕРАСТИ И ЛЕСБИЙКИ!
      ЖИВЕЙТЕ СИ, НО ЗАЩО ПОСЯГАТЕ И НАЛАГАТЕ НА НЕВИННИ ДЕЦА ДА БЪДАТ КАТО ВАС?!
      С КАКВО ПРАВО, ТА ТЕ НЕ СА ВАШИ ДЕЦА ДОРИ!
      ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ МЕКО КАЗАНО!
      ИЛИ ПОЛИТИКА ФИНАНСИРАНА ОТ КОИ ПОЗНАЙТЕ.

Какво предвижда Националната стратегия за детето...БЕДНИТЕ ДА НЯМАТ ДЕЦА ЛИ, КАКВО?!

А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Анита Христова Трифонова
      https://www.vbox7.com/play:e8f521b8dc
      От Батак съм чичо -принудена съм да пусна качественото във vbox7.com, защото са изтрили  клипа- профилът бил прекратен, а що ли,по чия жалба в ютуб стават тези неща, за да оставят двата варианта с песен и рецитал на едно момиченце , но ТЕ НЕ СТРУВАТ, според мен, убедете се...
        А.Х.Т.sekirata cekupama - Спрете се чуждица и наши дупедавци

Коледно дете - снимки НАТ музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama
      Обичта в очите на дете - на Н.А.Т. от А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Anita Hristova Trifonova
      Най - красивото и артистично дете
      Джони, Джони йест папа
  • Дарение

• Добави ново...