Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Отричането + живея перфектно = вид асоциативен оксиморон. ;) 

В реала на мен Господ ми е дал достатъчно към момента, а сега аз дава.

Това, че си имал близка среща със смъртта, реално е било вид "телеграма".

Имаш желание да създадеш нова религия. Няма лошо, но казах ти вид бъгове.

Тези които ме познават знаят един мой лаф от преди деветнадесет години, а така също и неща които съм споделял в миналия век (по-точно 1997 година): " Аз ще дописвам Библията".

Лично аз съм започнал да изграждам духовността си някъде 1989 година. До 1993 я съградих, а реално съзнателно почнах през 1971 година да събирам база данни за това какво е духовност, какво е Бог и какво съм аз, какво мога, какво трябва да правя и ред други фрактали, които през 2001 сглобих. Някъде там престанах да програмирам ЕИМ. Започнах да се занимавам с хора. Да ги програмирам (мотивирам) да правят неща които да не са по модата, а да са праведни.

Всичко това е след като се запознах с Атеизма. Да, това е новата религия, която и към момента е актуална. Ползата от въпросните (тези които я изповядват) е огромна). Виждал съм индивид който си признава, че е бил атеист до дадена възраст, а после е станал ревностен набожен.

Кратко: Да, знам, че е необходима вид нова религия стъпила на нова духовност, но след като аз лично получих "телеграма" и реално вид откровения бързо преминаха през мозъчната ми кора, то = Да, в апокалипсис (откровения) живеем.

Едно нещо разбрах: Библията (Стария и Новия завет) вече е във фаза на По-нов завет. Въпросната свещена книга не свършва с откровенията на св. Йоан.

Реално това което ти мислиш за вид нова религия е продължение на вид предишна, но с нови средства.

Затова и ти обърнах внимание, че от теб се изисква вид оригиналност, а не просто копи - пейст .... ;) 

Желанието ти да срутиш старите завети е грешно. То е продиктувано от атеизма, от дуализма и ред други течения = въпросните седем "църкви".

Лично аз те провокирах, за да видя каква осма "църква" си решил да правиш, но към момента не се справяш добре.

Според моите схващания въпросната е на Демона. За същата не се говори, тя е вид табу за православните, но добре им е известна. ;) 

Затова и те попитах дали с Дявола, с демона си правил вид среща ... Разговарял ли си и видял ли си и неговата гледна точка.

Мен лично ме анатемосаха, защото обърнах внимание на клира, че има такава "църква". Той Дявола, Демона също е боже творение.

Бог е всичко. За него няма добро или лошо. Единствената забрана за адамовия род е била да не пипа познанието. Затова и е бил низвергнат. В последствие именно Иисус Христос се ражда и се себе отдава, за да изчисти въпросния грях, показвайки, че има възкресение, че въпросния род, ако се покае, смири и т.н. отново ще заслужи божията любов.

Нормално е. Всеки греши и именно чрез покаяние, смирение, чрез признание на греховността, то човек може да възкръсне и бъде приет в царството Господно.

По нормален начин казано: На всеки може да се даде втори шанс. Но не и трети. До колко е искрен в своята изповед на греховността, то само и единствено може да се види през учението на Иисус Христос.

Католицизма е ерес сред църквата базирана на въпросното учение.

И като за последно: Просто ми цитирай въпросните църкви. Разгледай самото понятие Църква от по-общ характер, т.е. издигни се над известното и погледни от по-висше ниво.

Казваш, че си носител на нов вид учение = сега е момента да покажеш, че си над някакви видове предразсъдъци.

Нека видя до колко духовно си израснал. Да, виждам, че добре живееш, даже както казваш перфектно = това имах в предвид, че си заможен, а не нисшето схващане за заможност.

Ясно ли се изразих?!

п.п. Не съм против теб, нито до теб, нито зад теб. Чистоплътно те провокирам, за да може да осъзнаеш до какво си се допрял = собствената си смърт. Това не променя човека, а му дава друг вид поглед, който не трябва да се базират на вече добре знайни ограничения. Да, този свят е ограничен. В него съществуват закони, но има едни по-висши закони, а не закони на джунглата. ;) Тя джунглата се видоизменя, променя, но човек или се приспособява към нея, или се адаптира или заживява в хармония с нея. Всичко е Божие дело и то ще бъде дори и след нашата материална кончина. Реално материята от която сме = ще остане тук. В бъдеще ще се трансформира в друга и т.н., но Живота продължава. Той е едновременно в нас и извън нас и ако не зачитаме този който е извън нас, явно не зачитаме и самия Бог.

Клишето: Светът не се върти около и единствено нашето Его.

Кой си ти, да създаваш религия базирана само и единствено на теб, а?!

Не случайно ти намекнах за другите Азове. ;) Да, има и друг Аз, и друг Аз и т.н. и кое те отличава от другите които също наричат себе си Аз, а?!

Нека тогава да се казва въпросната религия Азелизъм. Хм ... Азел = другото имен на кой, а?! Дали ще го казваш Анжел или прочие е без значение за мен.

Сека разбра ли, защо не си вечерял с Дявола .... защото си отявлен такъв. ;) 

Не може да схванеш, защо ти обръщам внимание на теб ли, а?! Просто е: Не си лукав!

Да, изричаш вид лъжи, но те лесно се разпознават ... :) 

Верно много внимание ми обръщаш. 

Все лукавия ти е на клавиатурата- нека да поясня ,че и лукавия действа по заповед на Господ - следователно всичко е от Господ ,но и Господ подхлъзва понякога,за изпитание.Лично мен ме е подхлъзвал,за да ме утвърди в свободната воля,защото имаме избор да постъпим така ,както каквито сме ние,и това го прави защото Господ иска приятели ,а не роби.

В Анжелизъма уча хората ,че всичко е от Господ,чрез други хора,и че няма смисъл никой да се моли на други божества освен директно на Господ,и друго ги уча ,че трябва да се прави добро до колкото може всеки,а Господ ако трябва ще ти се яви(по между другото това явяване е неизбежно).До преди бях оставил някои мечти ,за след смъртта,но напоследък реших ,че още в този живот трябва да ги постигна.Бях като светски отшелник,но в последно време като Господен пратеник трябва да докажа ,какво всъщност е земният рай,щото мен ме устройваше и малко ( работа ,виртуален живот),за сметка на това спокойно и си бях добре,ама на трябва да стана за пример,ако искам Анжелизъма да просъществува,защото повече от 95 % от хората не могат да се научат ,а и нямат желание и търпение,за астрала( просто е трудоемко,а има един лаф,,око да види ,ръка да пипне").Абе имам нов план- преди беше ,,ще си взема мойто след смъртта" , но сега е ,,ще си взема мойто още в този живот"и лека полека се нареждат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Śūnyatā написа:

Малко ти е анатемосването. Кой си ти че да познаваш Бог и неговите закони, пък и акъл да даваш, познание на другите? Гледай звездите, кланяй се и блей! Нарушил си всички забрани, затова ще гориш в пъкъла вовеки веков, при твоя баща Дявола :D

:) 

Не ползвам Бог. Просто живея богоугодно. ;) Не е важно кой съм, а да бъде неговата воля! Амин

Забрана, хм .... какво е това, а?!

Свободния човек не борави с такива неща. Той мотивира другите да вършат богоугодни неща. ;) Всеки дръзнал да се противопостави на въпросните божествени неща съгрешава. По един или друг начин или пропада, т.е. поддава се на греховете си или се смирява и възкръсва. Новия му живот е истинския му живот. Някои го правят съзнателно, а други изживяват вид изпитания. Чак след кончината на вид материално тяло, човек се явява на съд. Там спрямо греховете му се отсъжда или вечен живот или забвение.

Ад има, но не и в този свят, а така също и Рай. Всеки опит да се оприличат въпросните неща с вид сегашна действителност е лъжовно.

Когато съумееш да отсееш лъжата от всичко, остава истината. Докато не се научиш да познаваш Лукавия, то ти си пълен невеж по отношение на духовността.

Да, не е фатално да се поддадеш на вид изкушение, защото си несъвършен, но до колко си готов на покаяние, а?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Śūnyatā написа:

Малко ти е анатемосването. Кой си ти че да познаваш Бог и неговите закони, пък и акъл да даваш, познание на другите? Гледай звездите, кланяй се и блей! Нарушил си всички забрани, затова ще гориш в пъкъла вовеки веков, при твоя баща Дявола :D

Няма ,няма ,целта на Анжелизъма е всички да отидат в рая,като се почне от земния.

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

. Докато не се научиш да познаваш Лукавия, то ти си пълен невеж по отношение на духовността.

Пак повтарям ,не трябва да познаваш лукавия ,а Господ Вседържител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Забрана, хм .... какво е това, а?!

Свободния човек не борави с такива неща. Той мотивира другите да вършат богоугодни неща. ;) Всеки дръзнал да се противопостави на въпросните божествени неща съгрешава.

Когато съумееш да отсееш лъжата от всичко, остава истината. 

Щом няма забрани и сме свободни, значи не можем да съгрешим. На какво ще се противопоставиш, ако "Бог е всичко". Сам на себе си? Ако всичко е Бог, тогава и Дявола и лъжата са Бог и този разговор е безсмислен, защото няма небожествени неща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Śūnyatā написа:

Щом няма забрани и сме свободни, значи не можем да съгрешим.

Спрямо кое не можем да съгрешим, а?!

Грешни изводи си вадиш. Вид логика угодна на твоето Аз, а не на Бог.

преди 19 минути, Anjel Dimitrov написа:

лукавия действа по заповед на Господ

Не е така. Лукавия се е възгордял и единствената му мисъл е да заеме мястото на Бог.

Него не го интересува Божията промисъл, а как със своята да може да натрупа повече блага за себе си. Той да е над Божите закони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Спрямо кое не можем да съгрешим, а?!

Грешни изводи си вадиш. Вид логика угодна на твоето Аз, а не на Бог.

Спрямо себе си. Грях, хм... какво е това?

Няма "мое аз", нали душата е на Бога, "Бог е всичко".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Anjel Dimitrov написа:

директно на Господ

Не става. Хората са грешни и реално само праведните знаят как да се молят. Обикновените миряни не владеят вид слова. Затова има храмове и служители които изучават вид молитви и други неща, за да може да са вид преводачи.

Да, всеки може да спретва вид молитва, но какво е съдържанието на въпросната, т.е. за благото на кой се молиш, а?!

преди 10 минути, Śūnyatā написа:

Спрямо себе си. Грях, хм... какво е това?

Няма "мое аз", нали душата е на Бога.

Душата е частица от него, а не негова собственост. ;) Грубо казано.

Всякакъв вид изразена собственост е лъжовна. Да, тя в светски среди е дефинирана, но в друго измерение нещата стоят по различен начин спрямо този свят.

Всеки дръзнал да опише въпросното друго измерение е лъжец. Всеки който заговори за друг свят какво представлява е лъжец.

Това е греховността му. Въпросната не е проблем. В действителност няма проблеми, а богоугодни и не богоугодни деяния. Ти избираш дали да живееш праведно или не. Имаш свободна воля и възвишено право да си Аз, но въпроса е това твое лично Аз дали изповядва Любовта на Бог или прави вид илюзия на същата, а зад същата да има елементарна користна цел, която не е богоугодна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Душата е частица от него, а не негова собственост. ;) Грубо казано.

Всякакъв вид изразена собственост е лъжовна. Да, тя в светски среди е дефинирана, но в друго измерение нещата стоят по различен начин спрямо този свят.

Всеки дръзнал да опише въпросното друго измерение е лъжец. Всеки който заговори за друг свят какво представлява е лъжец.

Това е греховността му. Въпросната не е проблем. В действителност няма проблеми, а богоугодни и не богоугодни деяния. Ти избираш дали да живееш праведно или не. Имаш свободна воля и възвишено право да си Аз, но въпроса е това твое лично Аз дали изповядва Любовта на Бог или Прави вид илюзия на същата, а зад същата да има елементарна користна цел, която не е богоугодна.

Свободата и интернализацията са несъвместими. По това което пишеш и дързостта ти, излиза че си най-големият лъжец в Калдата :D

Но кой съм "аз", че да те съдя? Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Śūnyatā написа:

Свободата и интернализацията са несъвместими. По това което пишеш и дързостта ти, излиза че си най-големият лъжец в Калдата :D

Но кой съм "аз", че да те съдя? Хубав ден!

Никога не съм казвал, че лъжа. ;) , за да съм най-големия. ;) 

Просто изказвам доста не истина, но който умее да отсее не-то = остава истината. ;) 

Не ги умееш вид философски способи, за да си над нещата, а не само над "Калдата" ... :) 

Калдата е добра платформа в която именно свободния форум я прави не тесногръда и по моя критерий помага за развитието на ИИ.

Да, има много за ИИ, но и достатъчно против. Истината не е по средата, нито по средния път. За да се позволи на вид ИИ да се движи свободно из човешкия свят, то има и едни други алгоритми които трябва да се втъкнат във въпросния Изкуствен Интелект- че, за да не се възгордее. ;) Да не помисли, че е по-съвършено от човек. :) 

Определени хора смятат, че качвайки своята си личност върху вид машинария ще им осигури вечния живот, но това е върховна лъжа. Те просто желаят техните питомци да управляват този свят, който не е само за определени родове, а за цялото човечество. За целия съвкупен човешки род.

Помисли върху идеала, а не образа за живот!

Спокойно = може и да не прозреш вид истина, но това не означава, че не ти давам вид откровение, което да анализираш, за да синтезираш вид по-хубав живот за теб, а не мен.

Моя живот е някъде в миналото, той е и сега. Не се е променил, а просто е в друга фаза. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не става. Хората са грешни и реално само праведните знаят как да се молят. 

Става. Хората са грешни според православните,иначе според Анжелизъма са Божии чада ,и всеки грях е изкупим.

За това как да се молят хората: Господи дай едикакво си,или искам това и това,и след това благодарите ,че вие изслушал.Но и вие трябва да се потрудите да си постигнете желанията.Преди беше и да обещаете нещо ,но Господ има нужда само от взаимна любов,така че вече не се налага и да обещавате,само искайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Никога не съм казвал, че лъжа. ;) , за да съм най-големия. ;) 

Просто изказвам доста не истина, но който умее да отсее не-то = остава истината. ;)

Калдата е добра платформа в която именно свободния форум я прави не тесногръда и по моя критерий помага за развитието на ИИ.

Това е порочен кръг. Боклук на входа - боклук на изхода. Това важи и за ИИ. А ти като човек с едва кретащи, изветрели и разлагащи се нервни вериги - накъде си тръгнал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anjel Dimitrov написа:

Става. Хората са грешни според православните,иначе според Анжелизъма са Божии чада ,и всеки грях е изкупим.

Явно ползваш католицизма за основа. Мда ... Тръгваш от вид ерес ...

Кратко: Аз не съм тук да ти доказвам, че не става, а ти не си в състояние да ме убедиш, че става.

Твърде остарели способи ползваш. Те към момента се рушат. Не от мен, а самия сегашен Папа усеща, че има гнило в въпросното отклонение на вид църква стъпила върху християнството.

Не проумя ли, че религията не може да управлява този свят. Над всяка религия е вярата.

Та, хайде по обикновен начин, като за дете на четири години обясни понятно и простичко в какво вярваш и какви регали ползваш?!

Изхождам от това, че дете не може да излъжеш, т.е. то веднага ще провери .... Та, да видим дали ще бъдеш милостив и не ще направиш така, че детето пробвайки го няма да се нарани.

п.п. Лесно става със забрани, но с ползването на същите стават доста инвалиди, за които в последствие трябва да се грижиш ...

Не схващаш елементарно: Трябва да мотивираш във вид праведно поведение, а не да ограничаваш вид вяра.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как някой си мисли, че би изглеждала ревизия на Мойсей от женска страна. Широко разпространено в мрежата

1. Не цапай!
2. Не си хвърляй чорапите по пода!
3. Не хъркай!
4. Не пуши!
5. Не ходи да гледаш мача с момчетата!
6. Сготви!
7. Не прелюбодействай! (странно съвпадение)
8. Не споменавай по какъвто и да било повод името на красивата си колежка!
9. Купи хляб!
10. Не ми противоречи!

Докато горното изразява цялостна етика, съвпадаща само в една заповед с Мойсей, следващият виц предлага релативност на всяка. В Анжелизма само една заповед е ревизирана, тези предлагат по- широка свобода. :) 

- Отче, прости ми, но от десетте божи заповеди някои не спазвам!
- Нищо страшно чадо, и аз не спазвам една.
- Коя отче?
- Ми, както дойде!

Допада ми от Източното разбиране поясняване на пътя- препоръките, а не забраните. Прим. 

Грижи се за жена си и децата си.

Почитай родителите и роднините

Имай доверие на Небето 

Бъди вежлив с всички

Изразявай добри чувства към жените на ближните. Ако търсят любов, не ги обиждай

Уважавай собствеността и благополучието на хората, техния дом и обичаи.

и т.н., т.е.  какво да се прави, а не какво е забранено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Śūnyatā написа:

Това е порочен кръг. Боклук на входа - боклук на изхода. Това важи и за ИИ. А ти като човек с едва кретащи, изветрели и разлагащи се нервни вериги - накъде си тръгнал?

Проличава невежеството. Не умееш от боклук = нещо полезно. Ти от нещо правиш боклук. На това му викам "обърната пирамида".

Да, обществото е консуматорско в момента и поне си чувал към какво води това, а?!

Сегашните поколения трябва да изчистят боклуците на своите родители първо.

Явно не разбираш нищо от изчислителни машини и даже не умееш да ги ползваш правилно.

За теб е важна информацията, но реално трябва да изхранваш вид потекло.

Усеща се, че не си родител. Не си явно готов да се грижиш за вид човешко същество произлязло от теб, а тук излагаш вит "вятърни мелници" с които храниш само и единствено твоето си Его.

Няма лошо. НО, разбери = даваш ми вече известна за мен информация, а виждам, че не може да обработиш информацията която аз ти подавам.

Да, знам добре, че моята информация не ти е полезна, но именно казвайки го на теб, то друг ще прочете и ще схване какво да направи.

Не те ползвам за вид спаринг. Просто те ползвам като вид кукла и децата, бъдните поколения разбират какво е игра и какво е живот.

Анализирай това!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Проличава невежеството.

Усеща се, че не си родител. Не си явно готов да се грижиш за вид човешко същество произлязло от теб, а тук излагаш вит "вятърни мелници" с които храниш само и единствено твоето си Его.

Анализирай това!!! 

Прекалено се осланяш на усещанията си, които явно са пълен шит, затова лъжеш - къде несъзнателно, къде съзнателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Śūnyatā написа:

Прекалено се осланяш на усещанията си, които явно са пълен шит, затова лъжеш - къде несъзнателно, къде съзнателно.

Повторяемостта ти на вид чуждица те издава.

Да, знам, че това което изписвам за теб е глупост (шит), но това не те прави меродавен, а вид по не можещ да се справи с вид незнание.

Шит или не шит, но само шут или шут ще ти нагласи правилно тялото спрямо твоята плоскост. 

Проявяваш вид мазохизъм. Няма лошо. Ти, по този начин преживяваш. Друго не умееш.

По-важното е да си щастлив. Прави си щастието и не очаквай, че друг може да го подобри. Ти, просто, си ограничена личност.

Живей!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ти, просто, си ограничена личност.

Неограниченият Той! :D

Omniae viae ad mortis ducent.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основни празници в Анжелизъма:

1- рожден ден.

2- ден на смърта( примерно някой близък - починал - )Анжелистите празнуваме,защото починалия отива в по хубав свят.Не се зачитат абортите преди 4 - тия месец,но ако сте абортирали след 4- тия месец трябва да празнувате деня на смъртта на нероденото ви дете,защото на 100 от 100% умрялото бебе е отишло в по хубав свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Anjel Dimitrov написа:

2- ден на смърта( примерно някой близък - починал - )Анжелистите празнуваме,защото починалия отива в по хубав свят.

Кой е този по хубав свят и с какво е по хубав свят от този? Хайде стига глупости, не познавам някой дето да се е върнал и да разкаже колко е хубав онзи свят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Anjel Dimitrov написа:

Основни празници в Анжелизъма:

1- рожден ден.

2- ден на смърта( примерно някой близък - починал - )Анжелистите празнуваме,защото починалия отива в по хубав свят.Не се зачитат абортите преди 4 - тия месец,но ако сте абортирали след 4- тия месец трябва да празнувате деня на смъртта на нероденото ви дете,защото на 100 от 100% умрялото бебе е отишло в по хубав свят.

Следователно, рожденият ден може да отпадне като основен празник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Śūnyatā написа:

Да.

преди 1 час, FusE написа:

Кой е този по хубав свят и с какво е по хубав свят от този? Хайде стига глупости, не познавам някой дето да се е върнал и да разкаже колко е хубав онзи свят. 

Светът след смъртта ,където всички светове от фентъзитата могат да станат реалност.

Аз съм се върнал от там,ама не ми се описва защото ,е колкото може да се развихри фантазията на всеки.

преди 1 час, Śūnyatā написа:

На нова година може да се вдига тостове за ,и за живи и за умрели ,и да се набляга на присъстващите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.05.2020 г. в 10:23, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не проумя ли, че религията не може да управлява този свят. Над всяка религия е вярата.

Господ,управлява този свят. И Той не се меси много много в човешките дела-( предимно изпълнява желания,събира ни с точните хора-примерно ни среща или запознава с някого- но от нас си зависи дали ще продължим заедно напред ,и за колко време.).Примерно за любовта,ако някой си поиска някого,Господ може да помогне ,ако му се помолиш,но няма да задължи желаната персона да е с теб,който и ще да си пред Него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

,,Отмъщението в Анжелизъма" - Един истински Анжелист не отмъщава ,оставя отмъщението в Божиите ръце.Разрешени са само черни магии,но саморазправа не ( освен в случаите на неизбежна самозащита.Иначе казано ,на момента. ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

,,Отмъщението в Анжелизъма" - Един истински Анжелист не отмъщава ,оставя отмъщението в Божиите ръце.Разрешени са само черни магии,но саморазправа не ( освен в случаите на неизбежна самозащита.Иначе казано ,на момента. ).

Десетте "заповеди" на "Анжелизма" - 

1. Не вярвайте в Бог и в Неговото слово, но само на Анжел , Мохамед, Буда, Шива, Дънов , ню ейдж и всеки друг, но не и в Исус.

2. да нямаш друг Бог освен Анжел, Аллах ... 

3. можеш да си правиш кумир на всичко, което е на небето, на земята долу или под водата, защото така казва Анжел

4. можеш да им се кланяте, особено на Анжел, защото Бог не бил ревнив Бог, който не въздава за беззаконята ни.

5.Дори и  да не пазите законите на Бог той пак няма да спре да ви показва милост 

6.на Бог може да изговаряте напразно Името, но внимавайте как се отнасяте към мен, Анжел, вашия учител и бог, защото няма да ви считам за безгрешни ако правите това.

7.Не помни никой ден, защото аз така ви казвам.

8.Шест дни да безделничиш, а на седмия да си починеш от това.

9.Не почитай майка си и баща си, а само мен, може и любовницата.

10. Убивай, но по малко и при необходимост.

11.Прелюбодействай, но с мярка

12. Кради, само при нужда и гледай да не видят. Не казвайте, че Анжелизма  ви разрешава. 

13. Свидетелствай лъжливо против ближния си, защото ако не го направиш Анжелизма ще изчезне и истината за Исус ще възтержествува.

14. Пожелавай всичко на ближния си, стига той да не разбере.

Това е Анжелизъм, всичко неморално и живот в компромиси със съвестта и греха. Това ви води към проклятие, а не към благословение и обещания от Анжел вечен живот. 

От изброените по горе неща сигурно съм пропуснал куп други извращения, които позволява лъжерелигията Анжелизъм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Anjel Dimitrov написа:

Господ,управлява този свят.

Не!

Да, той го е създал, но е дал човек да го управлява. Човек е съгрешил и за това Господ го е лишил от вечен живот. Човек трябва да изживее въпросния материален свой живот и после, ако заслужава да се присъедини към Царството на Бог или да бъде захвърлен във вечна забрава.

Бъдещето е за тези които помнят прадедите си. Да направят без усилие своето "родово дърво". Да, някъде му викат аристократи. По-точно е благородници. Тези които създават блага за другите.

Друг е въпроса дали ще си първи във вид род или последен. По-важното е да зачиташ и помниш своите праотци и прабаби. Ако имаш и информация за кои са праотците и прабабите на твоите прадеди, то ти си богат човек, но не в смисъл материален, а духовно.

Затова и казах, че над религията е вярата, защото тя се предава по наследство. Или зачиташ същото или се отричаш от него и съвсем друг е въпроса дали ще оставиш някакво наследство и на кого. просто някакво коляно на вид род бива посичан. Целия род е във вид инвалидност.

Анализирай това.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...