Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, dioib написа:

На теб едно, на мен друго. ;) 

Но, не това е важно, а че сме имали досег до него! 

п.п. Малцина са се докосвали до божественото. За всички останали е табу!!!

На мен само ми каза ,че ако си добър човек ще имаш повече проекции и възможности като отидеш в Рая ,и че ад няма - това беше когато се прояви над моето село .

Иначе това ,което съм описал в ,,до отвъдното и обратно" вече го приемам за халюцинация и игра на ума от въздействието на упойката и нарушената функция на мозъка поради голямата загуба на кръв .

П.п. Сега мислех да пиша ,,до отвъдното и обратно 2 " ,но от този ми пост да правя цяла книга ,заеби 😂.

преди 13 минути, dioib написа:

п.п. Малцина са се докосвали до божественото. 

Не са малцина . Божественото е ,че живеем прекрасен живот . Малцина са тези ,които не са се докоснали до божественото . Божествено е да направиш добро и са много малко хората ,които не са направили и едно добро дело. Това за мен е божествено ,да успееш да помагаш и в същото време да не се лишаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Дебилните са болни хора.

По принцип умен човек е Бил Гейтс и Джеф Безос ,а те нито са духовни ,нито са мъдреци.

Мъдреците и духовните са глупаци - поне така говорят фактите .

П.п. имат някакви желания но не им се изпълняват - глупаци.

Затова и ползвам твоята тема за лечение, ;)

Прощавай ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Вече посочих ,че мъдреците са глупци.

И ти понякога грешиш ... ;) 

В случая, аз не се правя, не наказвам, а показвам как се преви!!! А дебилите злобееееееъъъъът. ;) 

преди 3 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Няма проблем 👌.

Знам, че си "широко скроен", но не мисля да казвам кой ми го каза. ;)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, _ramus_ написа:

поредната битово-духовна изцепка, събрана в поредното клише.

А ти на 7/8 ритъм?! :) Сиииии ... :) Но, има 1/8 ...  :) 

п.п. Това, че много млади са така, го знам, а че ти си "проводника" да са, също, но оставаме и някои които не са 7/8 или 3/4, но ти ... си вулгарен ... Няма лошо, но приеми и друг вид култура по-висша от твоята!!! До токава ще си по-нищ от всичкини в този форум!!!

п.п. Ще бъда прям. Ти проявяваш низост, но това е твой проблем, а не на форума!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Защото не са преживели нищо ,но се правят че разбират много. И дават ъкъл при все че са безпичляци .

В действителност не са го изживели, а са преживели лъжовно. Не е проблем, че дават ъкъл ил безпички, а че въпросният реално не довежда до реално ново нещо.

Виж, народната мъдрост е друго нещо. В нея може да се натъкнеш на по-голям брой споделени изживявания. Да, въпросните са обезличени, но това е така, защото не е важна личността, а това че множество личности са споделили практичното, което е довело до новата реалност. В много случаи има вариации, т.е. дава ти се не едно решение, а в зависимост от конкретните условия да си избереш точния вариант за теб. 

Примерно: Ти тук споделяш твой вариант за духовност. Някой попадайки в подобни ситуации на теб = може да ползва твоя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой велик не се е занимавал с астрология- поне хората допринесли за развитието на света. Хората със слабо възприятие на вербална информация вярват в астрологията ,защото не са способни да вземат решения сами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предишен живот - няма . 

Преди да се родите ,вие сте били в гените на предците си.

Кармата е пълна глупост . Има съдба ,която ние сами определяме и предаваме съдбата на потомците си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ,при второто проявление над мойто село ,не знам какво съм видял .

Защото си помислих - ,,ако това е Господ да ми материализира една чанта с пари " . Нищо нямаше като материализация ,значи не съм видял Господ . 

Всичко се оказва едно вярване . Вярвам че има Господ ,рай ,и че има проекции и да се прави добро ,за всеки случай .

Ако ми предложат безсмъртие с някакъв научен метод - ще приема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

И все пак ,когато сутрин отправям кратка към Господ ,след това осезаемо денят ми е по успешен отколкото без молитва . Когато благодаря на Господ преди лягане - спя по добре . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи ,най - голямото доказателство за наличието на Висша сила за мен е молитвата ми . Когато се помоля след ставане ,като запаля една 🕯️ и кажа думите ,,Господи дай здраве и успешен ден " след това веднага благодаря с думите ,,благодаря ти за вчерашния " ,покланям се и казвам ,,амин",гася свещта ( всичко чко трае 20 - 30 секунди) - цял ден и цяла нощ ми върви , а когато пропусна молитвата - всичко е по обичайната рутина... 

Това е най - голямото доказателство ( лично за мен ,че има Господ или там както наричат висшата сила ,висшия разум )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

е молитвата ми

Моята е по-различна: Нека близките ми да са добре. Амин Примерно ... 

В действителност никога не се моля за себе си. О, да, има "кофти" дни, но знаейки, че на моите близки им е хубав, то и моя става хубав. :)  

Има златно правило: Когато всички около теб са добре, то и ти си добре, а когато всички около теб са зле, то ти трябва да направиш да ти е добре, за да им покажеш, че има човек който е добре. Това им вдъхва вяра, че утре може да са като теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, dioib написа:

Моята е по-различна: Нека близките ми да са добре. Амин Примерно ... 

В действителност никога не се моля за себе си. О, да, има "кофти" дни, но знаейки, че на моите близки им е хубав, то и моя става хубав. :)  

Има златно правило: Когато всички около теб са добре, то и ти си добре, а когато всички около теб са зле, то ти трябва да направиш да ти е добре, за да им покажеш, че има човек който е добре. Това им вдъхва вяра, че утре може да са като теб. 

Около мен всички са добре. Иначе и аз се радвам всички да са добре. Само един приятел не е добре , бил едно с Христос и само ми цитира Библията ,мамино синче ,от 17 години не работи нищо ,пропаднал бивш футболист ,ама си мисли че е номер едно ,защото бил живял в истината на Библията ,въпреки че му казах да я изхвърли . Намирах му работа ,той ми вика ,че работил при Христос. Е са му викам да ходи да боядиса един навес ,да изкара някой лев ,и да си има за залози на мачове - Господ щял да му даде и муфти от майка му ,ама на жената и писнало и не му дава. Ама ако продължава така ,ще го зарежа , още повече ,че не ме уважи за рождения ден ,да дойде и май май ще го разкарвам от приятели ,щото по цял ден гледа телевизия и приналичието на лап топ , ни фейс ни калда . Пълен изостаналец , без смартфон ,а се чуди защо много хора спряха да го поздравяват. Абе мани мани , преди поне за пички си говорехме ,ама в последно време ,исках да го водя на стриптиз да му дойде желанието за тараляскане ,ама нема брадче ,вика ми дай ми за Еврофутбол защото бил едно с Бога Христос и всички щели да му се поклонят и некакви богатства щели да дойдат при него сами 😂. Та така само един е зле ,ама много зле .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Та така само един е зле ,ама много зле .

Уви, има "безнадеждни случаи". В действителност такива са за манастири, но първо трябва да се покаят. Покаянието обаче не всеки го умее. 

Основния му порок е хазарта. Дори "съвременната религия" (Психология) уви не може да му помогне. 

Аз бих подходил с Библията в неговия случай, но ти я отричаш. На всеки негов цитат ще намирам друг цитат. 

Извън протокола: Понеже не ти се занимава с Библията, то следващият път на негов цитат от нея цитирай само някакви числа: Примерно 5 19 ... = Каквото ти хрумни на момента. = Да го насочваш в цитатите, а не той да ти ги цитира по негов си алгоритъм. ;) Това ще е един вид тест за колко е набожен. Да, това не е правилно, но поне ще отклониш вниманието от "Евро футбола". Или пък трябва да те науча как се печели от него. :) (Навремето се забавлявах с едни които разбират от футбол, но нямат алгоритъм за познаване на уговорените мачове). :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ,мой приятел вече не ми е приятел ,защото не дойде да ме уважи за раждането на племенника ,а черпавката беше стабилна ( ядене ,пиене ,както си му е реда в заведение при това ). Оправданието му беше ,че трябвало да включи бойлера ,и да се изкъпе ,а той се бил къпал на неделя ( беше събота ) . Казах му ,че е ебаси мизерника и му затворих ,и от тогава не съм му се обаждал и няма и да му се обадя. Мани ,че няма уважение към себе си ,Но няма и уважение към човека ,който му е давал пари на заем и толкова пъти съм го возил с таксито без пари и сега изведнъж да не ме уважи за племенника . Непростимо ,защото предпочете да гледа мачове и телевизия . 

П.с. - Такаче ,всички около мен са добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Така ,бях на погребение и да напомня основите в Анжелизъма.

1.- Всеки ден се пали свещ на обособено място в дома. Благодари се на Господ ( примерно ,,благодаря ти Господи за всичко ,което си ми дал" ). Свеща се гаси веднага след отблагодаряването . 

Ако имате някакви претенции или оплаквания към Господ ги споделяте докато свеща гори . Бъдете кратки и изчерпателни ,защото един Анжелист постига всичко със собствени сили и не разчита на помощ свише. ( Както казваше баба ми ,,за да ти помогне Господ ,трябва сам да си помогнеш" ).

Това е за ежедневието.

2. - При смъртен случай на близък .

Когато отидете на погребението да го изпращате ,един Анжелист не скърби ,защото знае ,че отишлия си от този свят отива в по- хубав свят ( независимо от това какъв е бил приживе - отива в по- добър свят. Просто добрите хора ще имат повече придобивки и възможности от лошите. Но при всички случаи никой не отива в ада.) Може да оставите една свещичка на гроба ( има по 20 стотинки ,ако не можете да си позволите някакъв по - голям последен дар в знак на уважение към починалия.) 

3.- Когато се роди някой/някоя  .Се празнува най - много . Това е най - хубавия повод за празник. Да не влизам в подробности - сами знаете защо . 

4 .- Нова година - Празнува се от всички . Без разделение по религии ,цвят на кожата ,образование ,социално положение и всичките там му рейтинги ,които разделят хората на такива и онакива.

5.- Анжелиста се старае да прави добро до колкото му е възможно. Ако един Анжелист не може да си позволи да прави добро ,то той не се чувства гузен от това ,защото семейството е на първо място ( преди да дадеш храна на непознат ,трябва масата у дома да е пълна,домашните оборудвани с интернет устройства ,чисти дрехи и топли стаи . Чак тогава може да нахраните или да почерпите.)...

6 .- Анжелиста си отмъщава ,първо със законови средства ,след това със саморазправа .Анжелиста прощава веднъж ,дваж но след това търси възмездие . 

7. Анжелиста не понася и не дружи с ,наркомани ,крадци ,мързеливци ,лъжци и тем подобна измет....

Допълнително . Във връзка със последните достижения на техниката и науката.- Анжелистите нямат нужда от храмове ( това са остарели институции - вече повечето ненужни . Навремето в храмовете са чели на тези ,които не могат да четат ,но днес с развитието на интернет ,вече ,айде няма нужда от храмове и манастири - всеки може да се снабди със свещ и да се обръща към Господ без посредници от вкъщи или от всяко място където може да гори свещ за няколко секунди (( кабинети ,офиси ,абе всяко място от ,което може да се изпълни указанието от точка 1.)) . ) . Анжелиста няма нужда от дебели свещени писания а от познанието на законите в дадена държава и се съобразява с тях.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване