Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с леки драскотини върху дисплея на един таблет samsung galaxy tab s2 sm t715  гледах доста видеа в тубата за полиране със паста за зъби , но честно казано се чудя с коя марка паста за зъби да пробвам . Ако някой от вас е пробвал може да сподели с коя паста се постигат най - добри резултати 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, loranst looa написа:

Ако някой от вас е пробвал може да сподели с коя паста се постигат най - добри резултати 

Зависи дали с памучен или вълнен материал като основа го ползваш.

В случая = пастата е без значение, ако ползваш вид синтетика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успеха ще е 0 без значение от марката пастата за зъби. 

преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Зависи дали с памучен или вълнен материал като основа го ползваш.

Ще надраска още повече дисплея, ако има олеофобно покритие също може да падне. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъклото е от поликарбонат, който има твърд повърхностен слой, като го изтъркаш с паста за зъби или с каквото и да е, това, което ще се покаже от долу няма да може да се полира и ще остане една мътилка, дето няма да можеш да я гледаш. Стой си така, с драскотините.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи му протектор. Примерен:
https://www.citytel.bg/glass-protector-galaxy-tab-s2-t710

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една двукомпонентна смес в тубички, но сега не мога да се сетя как точно се казваше.

Може да е това може и да не е: DISPLEX glass scratch remover 2 Component System

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте, специалисти! Въпросът ми е, ако използвам 3G връзка на моя смартфон Galaxy S10 Plus (вместо 4G, която ми изцежда батерията), това дали би създало проблеми на функцията за споделяне на локация чрез Google Maps. Възможно ли е например отсрещния човек, с когото си споделяме местоположенията, да не може да проследи точното ми местоположение, или то да се отрази по-бавно във времето при неговия Google Maps, защото аз съм на 3G.
      Благодаря ви! Поздрави!
    • от Борислав Петров
      Здравейте, 
      Направих следната беля: 
      Реших да отворя лаптопа си за да го почистя и сменя термо пастата. Защото започна да вдига много температура. До тук нищо лошо( или нещо което не съм правил и преди).
      При прегледа от къде да разглобя охладителя, допрях отвертката до буксата на дисплея и направих късо. ( Да знам, че трябва да спра тока преди да правя каквото и да е)
      Това беше един от онези моменти на разсеяност в който те е яд доста дълго време!
      Като цяло лаптопа работи, но както се досещате екрана не.... Вижда се картина, но като чели подсветка е изгоряла. Също и от зад на капака има лед светлина която не работи.
      Лаптопа е Asus Rog Strix  gl703ge
      Въпрос ми е: Може ли да се оправи и колко смятате, че би струвало?
      Ще приложа и снимки към темата.

• от Petkov4744
      Здравейте колеги,
      Първа тема ми е във форума и се извинявам, ако съм объркал раздела.
      Имам Galaxy tab s 8.4, от около 5 години. Съответно спря да се актуализира. Искам да го руутна (ако така се нарича) и да му сложа актуалния андройд 10.
      В момента съм с 6.0.1.
      Благодаря на всички помогнали предварително! :)
    • от Plamen Nikolaev
      Здравейте , имам Samsung S5 когато си пусна някойя игра и играя малко ми изписва че дадената игра спря и ме изхвърля ,опитах с хард ресет няколко пъти , също така изчистих и кешана всички приложения и пак не се управя съвети???
      Благодаря предварително! 
    • от Mimi162me
      Здравейте, от две седмици ми излиза това предупреждение на телефона...използвам в момента адаптерче и друго зарядно...
      http://prikachi.com/images.php?images/279/9648279n.jpg
      Зарядното ми беше оригинално ,но се скъса малко... Търся магазин (не онлайн) в Плевен само за кабелче type C ... ако си купя от китайския дали ще зарежда бавно...
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване