Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с леки драскотини върху дисплея на един таблет samsung galaxy tab s2 sm t715  гледах доста видеа в тубата за полиране със паста за зъби , но честно казано се чудя с коя марка паста за зъби да пробвам . Ако някой от вас е пробвал може да сподели с коя паста се постигат най - добри резултати 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си го ползвай с леките драскотини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, loranst looa написа:

Ако някой от вас е пробвал може да сподели с коя паста се постигат най - добри резултати 

Зависи дали с памучен или вълнен материал като основа го ползваш.

В случая = пастата е без значение, ако ползваш вид синтетика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успеха ще е 0 без значение от марката пастата за зъби. 

преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Зависи дали с памучен или вълнен материал като основа го ползваш.

Ще надраска още повече дисплея, ако има олеофобно покритие също може да падне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъклото е от поликарбонат, който има твърд повърхностен слой, като го изтъркаш с паста за зъби или с каквото и да е, това, което ще се покаже от долу няма да може да се полира и ще остане една мътилка, дето няма да можеш да я гледаш. Стой си така, с драскотините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи му протектор. Примерен:
https://www.citytel.bg/glass-protector-galaxy-tab-s2-t710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една двукомпонентна смес в тубички, но сега не мога да се сетя как точно се казваше.

Може да е това може и да не е: DISPLEX glass scratch remover 2 Component System

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Борислав Петров
      Здравейте, 
      Направих следната беля: 
      Реших да отворя лаптопа си за да го почистя и сменя термо пастата. Защото започна да вдига много температура. До тук нищо лошо( или нещо което не съм правил и преди).
      При прегледа от къде да разглобя охладителя, допрях отвертката до буксата на дисплея и направих късо. ( Да знам, че трябва да спра тока преди да правя каквото и да е)
      Това беше един от онези моменти на разсеяност в който те е яд доста дълго време!
      Като цяло лаптопа работи, но както се досещате екрана не.... Вижда се картина, но като чели подсветка е изгоряла. Също и от зад на капака има лед светлина която не работи.
      Лаптопа е Asus Rog Strix  gl703ge
      Въпрос ми е: Може ли да се оправи и колко смятате, че би струвало?
      Ще приложа и снимки към темата.

• от Petkov4744
      Здравейте колеги,
      Първа тема ми е във форума и се извинявам, ако съм объркал раздела.
      Имам Galaxy tab s 8.4, от около 5 години. Съответно спря да се актуализира. Искам да го руутна (ако така се нарича) и да му сложа актуалния андройд 10.
      В момента съм с 6.0.1.
      Благодаря на всички помогнали предварително! :)
    • от Plamen Nikolaev
      Здравейте , имам Samsung S5 когато си пусна някойя игра и играя малко ми изписва че дадената игра спря и ме изхвърля ,опитах с хард ресет няколко пъти , също така изчистих и кешана всички приложения и пак не се управя съвети???
      Благодаря предварително! 
    • от Mimi162me
      Здравейте, от две седмици ми излиза това предупреждение на телефона...използвам в момента адаптерче и друго зарядно...
      http://prikachi.com/images.php?images/279/9648279n.jpg
      Зарядното ми беше оригинално ,но се скъса малко... Търся магазин (не онлайн) в Плевен само за кабелче type C ... ако си купя от китайския дали ще зарежда бавно...
    • от ilper
      Може ли някой да предложи таблет с добра скорост от рутер. Един стар Самсунг таблет хваща 25 Мб, но е хубаво да е поне 40. Имам нет от Кулбокс, който го дават 1 Гб. Рутера е на 5 м и до таблета стигат мисля 50 Мб. Но казват че той имал ограничения и не можел да хване тази скорост, т.е. хваща половината. 
      Изобщо не съм наясно как се определя скоростта на комп. Имам един друг комп (5-7 г). който с кабел хваща 100 М от 1 Г!!! Такива му били параметрите!
      Таблета е най вече да се гледат филми и др. онлайн! Памет не ми трябва много (20 Г ще е ОК), но бързодействие да! Освен това не ми се дава повече от 300 лв.
  • Дарение

• Добави ново...