Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

radoslav_132

Династията на Езикиел - RPG форум - за ценители на създаването!

Препоръчан отговор

Не знам дали бих намерил ентусиасти, които обожават да пишат разкази, романи, да управляват различни герои от всякакъв тип, да ги развиват и прочие, но "Династията на Езикиел" би ви дала възможността да развивате по ваш вкус герой, който е в Средновековието. Било то рицар, знахар, слуга, воин, пират, магьосник, търговец и още много, много различни персонажи. Можете да си създадете обикновен герой, който да го развиете до висини - селянка, която е толкова ранявана с времето и е решена да се научи да стреля с лък, да стане много добра в това или с меч, защо пък не? 

Развийте си въображението, създайте собствен път, прокарайте умовете си, оплитайте ги с други хора във форума - създавайте ваши истории, които да се допълват от други и да бъдете изненадани приятно от намесата на друг персонаж и човек, който управлява герой.

За повече въпроси, свържете се с Prince Charming акаунта във форума, ако проявявате сериозен интерес.

Форумът е изцяло на авторска основа, измислена от създателите на форума и нищо в нея не е пиратствано от друга идея.

Добре дошли в света на Езикиел!

Ако имате въпроси, не се колебайте да пишете и в тази тема. ❤️ 

Линк към форума: http://ezekiel-dynasty.forumotion.eu/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз имам почнат роман. Той обаче е повечко научно-фантастичен и макар и започнат през 2001 година към момента реалността го е изпреварила.

Написал съм пролога, както и епилога и част от начало на фабулата.

Ако намеря време ще постна тук вид съдържание от него. Може би пролога и ще Ви го оставя на Вас да го редактирате и пуснете върху Вашата платформа.

Няма да се възползвам от авторски права. Ще Ви го даря. Същия не съм го почвал с вид комерсиална цел.

Лично на мен миналото никога не ми е било интересно. Отявлен привърженик съм на бъдещето. Затова и ще дам възможност на Вашите потребители да до създават герои в този така наречен мой роман. Екипа Ви да реши основните двама главни героя кой да поеме. Ще постна и епилога, но той е спрямо моите виждания за вид край на историята, която нормално съм оставил отворено, за до написване. Реално епилога е вид нов пролог към нещо ново и бъдеще, така, че може да се ползва и като "семка" за нова история.

Признавам си, нямам в момента време да пиша вид произведения. Ще постна тук и вид разкази които съм правил. В тях също може да се намери история, която Вашите потребители да развиват.

Кратко: Ще Ви предоставя, даря, вид мои литературни герои, които може да бъдат развити или потрити.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

....научно-фантастичен....

Успех!

Идея за съчинение по картинка - героите разбира се са условни :

837576.gif

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Лично аз имам почнат роман. Той обаче е повечко научно-фантастичен и макар и започнат през 2001 година към момента реалността го е изпреварила.

Написал съм пролога, както и епилога и част от начало на фабулата.

Ако намеря време ще постна тук вид съдържание от него. Може би пролога и ще Ви го оставя на Вас да го редактирате и пуснете върху Вашата платформа.

Няма да се възползвам от авторски права. Ще Ви го даря. Същия не съм го почвал с вид комерсиална цел.

Лично на мен миналото никога не ми е било интересно. Отявлен привърженик съм на бъдещето. Затова и ще дам възможност на Вашите потребители да до създават герои в този така наречен мой роман. Екипа Ви да реши основните двама главни героя кой да поеме. Ще постна и епилога, но той е спрямо моите виждания за вид край на историята, която нормално съм оставил отворено, за до написване. Реално епилога е вид нов пролог към нещо ново и бъдеще, така, че може да се ползва и като "семка" за нова история.

Признавам си, нямам в момента време да пиша вид произведения. Ще постна тук и вид разкази които съм правил. В тях също може да се намери история, която Вашите потребители да развиват.

Кратко: Ще Ви предоставя, даря, вид мои литературни герои, които може да бъдат развити или потрити.

Успех!

Здравей!

Действието във форума се развива през 323 година и ако Вашите произведения са в бъдещето, няма как да се съчетаят минало и бъдеще, но ще ми бъде изключително приятно и любопитно да прочета нещо от Вас. Може и да намеря интересни герои, които да добавя във форума, като се наложи да ги преобразувам за времето, в което играем.

Благодаря за отзивите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎1‎.‎6‎.‎2020‎ г. в 12:51, radoslav_132 написа:

интересни герои

Няма как да се впишат в 323 ...

Романа е за това как всички хората заживяват изключително във виртуален свят. Хората отдавана са напуснали Земята. Работното заглавие е "Жив контакт".

Разказите пък са по-скоро свързани със събития от края на миналия век.

Бях в София, но нямах възможност да копирам въпросните мои произведения от една машина.

Все пак няма да забравя да ги извлека от там и да ги споделя тук.

Не мога да гадая до колко вашата идея ще се развие и дали ще може някъде в бъдеще неопределено след 323 да "задействате" моите герои, но ще ги споделя, тези мои литературни художествени герои.

Ще оставя на Вас кои характери може да трансформирате за действащи лица през въпросните времена.

Искрени поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...