Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, съфорумници,

Обръщам се към Вас с поредна молба за препоръка на RAM памет 2х8GB на 3200Mhz, под 200 лв.

Ще правя поръчка в четвъртък и за в момента съм се спрял на на тези по-долу, но може да не са най-доброто в съотношение „цена-качество“.

G.SKILL DDR4 2x8GB 3200MHz RipjawsV F4-3200C16D-16GVKB

Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CMK16GX4M2Z3200C16

И също ме интересува дали от сегашния кит 2x8GB Kingston HyperX Fury @ 2400 Mhz мога да взема 70 лв. примерно.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.06.2020 г. в 12:44, ncl написа:

Тук са малко по-евтини: G.Skill RipJaws V DIMM Kit 16GB F4-3200C16D-16GVKB от Vario.bg

Да.

Благодаря за предложението, но цената на доставката е 12 лв във Варио за части под 200 лв., докато в Никем ще ми стъпи на 5 и нещо. Казвам го чисто информативно, четете условията за доставка на всеки сайт. :)

Лек и спорен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека. Ще го имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо не ми дава да си редактирам мнението при условие, че е от 1 час, за да уточня, че в Никем, гаранцията е доживот/lifetime, докато във Vario е 8 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, iBonev написа:

Не знам защо не ми дава да си редактирам мнението при условие, че е от 1 час, за да уточня, че в Никем, гаранцията е доживот/lifetime, докато във Vario е 8 години.

8 години е по-добре от доживотна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...