Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Може ли Офис 2003 да се преобразува в Офис 2007

Препоръчан отговор

Стартираш инсталатора на 2007 от инсталационната медия и избираш "Upgrade". Следваш съветника и отговаряш на въпросите (мисля, че питаше нещо за Outlook). След това си активираш новия офис с продуктовия ключ, който имаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Христо Влъчков написа:

Има ли  начин инсталиран Офис 2003 да го преобразувам в Офис 2007, как да стане това. 

Може ли малко по-подробно да обясниш каква е целта?

Искаш да имаш 2007 или искаш да можеш да работиш с файловете за по-новата версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Христо Влъчков написа:

да го преобразувам

Мога ли да си махна 2003 и да сложа 2007 - защо да не може?

Липса на лиценз, липса на хардуер, липса на какво друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, RudeBoy написа:

Пламене, ти вечно не си разбрал, бе ... :doh: . Човекът иска от 2003 да стане 2007. Какво не ти е ясно?

преди 24 минути, plamen_petrov_80 написа:

Искаш да имаш 2007 или искаш да можеш да работиш с файловете за по-новата версия?

@RudeBoy, в случая @plamen_petrov_80 може и да е прав за питането си - дали се търси поддръжка на новите файлови формати или се търси функционалността на 2007.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми никъде в темата не пише нищо за файлови формати. Има 2003, иска да има 2007 - с всичките разлики между двата. Колко по-просто може да се напише?...

На вас май ви е тъжно, че простият въпрос получи прост отговор още във втория пост, и сега няма от какво да си направите три страници сложна и заплетена тема :D . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте ,забравих да кажа,  че искам да исталирам Офиса на Windows 10. Но разбрах, че  нито никой от двата може да работи с тази ОС. Трябват ми  по нови версии. Моля препоръчайте ми някоя и как да я изтегля. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Христо Влъчков написа:

Извинявайте ,забравих да кажа,  че искам да исталирам Офиса на Windows 10. Но разбрах, че  нито никой от двата може да работи с тази ОС. 

Това не е вярно - офис 2003 проверено работи под Win 10.
Друг е въпросът, че вече няма поддръжка за тези два пакета.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук става някакво противоречие - последно, какъв е въпроса?

преди 57 минути, Христо Влъчков написа:

Има ли  начин инсталиран Офис 2003.....

преди 6 минути, Христо Влъчков написа:

Извинявайте ,забравих да кажа,  че искам да исталирам Офиса на Windows 10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, street racer написа:

Тук става някакво противоречие

Явно има инсталиран 2003, който не работи и иска да надгради до 2007. На мен, поне, така ми прозвуча темата.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Явно има инсталиран 2003, който не работи и иска да надгради до 2007. На мен, поне, така ми прозвуча темата.

Ами....не знам - аз отговорих конкретно на първия пост. Поне при мен 2003 си работи на W10, включително с Compatibility Pack-a за xml

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От мен две приказки!

Може да и съвсем коректно работи на Win 10.  Аз го ползвам точно така, само че съм оставил ъпдейтите да си свършат работата, което и направиха отдавна без проблем.

Ако Ви трябва снимки за доказателство, ще ги направя и ще ги кача. Офиса ми е от 2003 година, но с официална регистрация, която още пазя и никога не съм имал проблем при инсталацията му. На всичките ми компютри го има инсталиран и по този начин е обновен до 2007 година. От последният ползвам само World  и Exsel. Нищо по вече не ми е необходимо! Приятен ден на всички Вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Колев60 написа:

От мен две приказки!

Може да и съвсем коректно работи на Win 10.  Аз го ползвам точно така, само че съм оставил ъпдейтите да си свършат работата, което и направиха отдавна без проблем.

Ако Ви трябва снимки за доказателство, ще ги направя и ще ги кача. Офиса ми е от 2003 година, но с официална регистрация, която още пазя и никога не съм имал проблем при инсталацията му. На всичките ми компютри го има инсталиран и по този начин е обновен до 2007 година. От последният ползвам само World  и Exsel. Нищо по вече не ми е необходимо! Приятен ден на всички Вас!

Почти в същата ситуация съм и аз - ползвам някаква коорпоративна версия на 2003, от времето когато бях в САЩ - с ключа, който тогава ми дадоха - никакви проблеми. Само дето не съм упдейтвал до 2007, защото има ядове с mdb версията, а си ползвам моя база (за специфичен бизнес), която съм правил на 2003 и се "чупят" query-тата на 2007 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана ОС Windows 10  ,испробвах да инсталирам Офис 2003 и Офис 2007, но ми дава грешка при инсталирането, т.е. Не става.  Изтеглих Офис 2019, но пък него така са го услужнили, че не мога да го инсталирам. Как да го направя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е много по-добре вмсто 2007 да се ползва 2010.

току-що, Христо Влъчков написа:

Имам инсталирана ОС Windows 10  ,испробвах да инсталирам Офис 2003 и Офис 2007, но ми дава грешка при инсталирането, т.е. Не става.  Изтеглих Офис 2019, но пък него така са го услужнили, че не мога да го инсталирам. Как да го направя. 

Да беше казал до сега каква е грешката. Явно ще се окаже, че проблемът е в Windows.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Христо Влъчков написа:

Изтеглих Офис 2019, но пък него така са го услужнили, че не мога да го инсталирам.

Не може да бъде ... как ли си го инсталират хората ... или ти питаш за това действие след инсталацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Не може да бъде ... как ли си го инсталират хората ... или ти питаш за това действие след инсталацията?

Накрая ще се окаже, че не били комютри, ами компоти. И не сме ги изнесли за Япония, а са ни ги върнали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, street racer написа:

Накрая ще се окаже, че не били комютри, ами компоти. И не сме ги изнесли за Япония, а са ни ги върнали :)

OFF

Велики скечове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една камара обяснения - ама какво има - пък какво иска, ама на кой Уиндоус ще тръгне и на кой не ...

А какво да кажа аз - нито един Office не може да се инсталира под Линукс!   😎😋

преди 2 часа, Христо Влъчков написа:

Трябват ми  по нови версии. Моля препоръчайте ми някоя и как да я изтегля. 

Препоръчвам ти Office 365 , обаче ... онлайн версията!

Влиза се с акаунт на Microsoft и може да ползваш Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, To Do, Календар, Skype ...

Пп. Щом си на Уиндоус - може да си инсталираш и Microsoft Edge!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Христо Влъчков написа:

Ицо!

Извинявай и без да се обиждаш, но ти имаш ли нещо редовно инсталирано на компютъра си, както е написано по книгите. Питам заради многобройните ти теми за проблеми. Най важното е, да си си инсталирал правилно операционната система и тя да е регистрирана. От там насетне, всичко върви без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

А какво да кажа аз - нито един Office не може да се инсталира под Линукс!   😎😋

Жоро, ми той Linux си идва с инсталиран Libre Office ...:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОС е активирана, това не е проблем, а когато се получи нещо с което не съм се сблъсквал преди го споделям с Вас. Знам, че сте големи капацитети, затова и питам. Ако досаждам ще отида в друг сайт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Колев60 написа:

Ицо! Извинявай и без да се обиждаш, но ти имаш ли нещо редовно инсталирано на компютъра си, както е написано по книгите. Питам заради многобройните ти теми за проблеми. Най важното е, да си си инсталирал правилно операционната система и Microsoft да са убедени, че тя е регистрирана. От там насетне, всичко върви без проблеми.

Зависи, дали четете едни и същи книги!
В Кабала, Тората и пособни ... нещата са по-различни от „Ръководството за Windows“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване