Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Фортнайт - какъв лаптоп?

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Искам да купя на сина си лап топ, на който да може да играе Фортнайт. Прочетох минимашните изисквания, но вариантите  които ми предлагат в магазините са над 1000 лв. 

Предложиха ми един с процесор рейзър 5 и ме уверяваха, че играта ще върви. Но аз съм малко Тома неверни. 

Та, моля, геймърите тук, да кажат има ли по евтини варианти на лап топи, на които играта ще върви, без да засича. Че картината ще е по- грозна, разбрах, това не е проблем. 

Благодаря! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложиха това

Бюджета е 750,но може да се отпуснат още 100тина лева. По грозна картина-така ми обясниха разликите относно по слабите видеокарти. 

IMG_20200601_162619.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С по-лоши детайли  ще е графиката. По-добре настолен компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджетен лаптоп и игри са две взаимно изключващи се неща.

За игри най-добре стационарен компютър.Ще има възможност за ъпгрейд за в бъдеще.

Още повече щом и бюджета е малък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За настолния че ще е по-добре го разбрах. 

На дневен ред не стои въпросът настолен или лап топ, а въпросът какъв по-евтин лап топ, на който играта ще върви. 

Че ще е по-лоша графиката е преодолим недостатък за младежа... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Mimashki написа:

Че ще е по-лоша графиката е преодолим недостатък за младежа... 

Това може да е най-малкия му проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до преди 5 месеца играх Fortnite моя лаптоп е Lenovo G50-30 сега ги гледах че струват изчерпени 700-800лв 

Това са моите параметри за да имаш представа какъв ми е лаптопа!Що годе се играеше на минимални изисквания добре!

Intel Pentium N3540 (4-ядрен, 2.16 - 2.66 GHz, 2MB кеш)

NVIDIA GeForce 820M (1GB DDR3) + Intel HD 640mb нещо такова!

1TB HDD (5400 оборотa/минута)

8GB (2x 4096MB) - DDR3, 1600Mhz

Ако толкова е на зор работата гледай РАМ памета да е поне 8ГБ и да има 2-ра Видео карта освен вградената в дъното!Играта е тежка нещо от порядъка на 80ГБ

Погледнах гореспоменатия от теб лаптоп и мисля че е по добър от моя на минимална графика би я играло детето добре!

Ако трябва да избираш между лаптоп или настолен компютър за ИГРИ отговорът е - НАСТОЛЕН 100%!

Споделям опит!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване