Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

OPTIPLEX 7020 се рестартира по време на инсталация на Windows

Препоръчан отговор

За тази марка по горе става дума защото исках да му сложа Hard Disk със windows но при старта при зареждане на логото pc то се рестартира а като влезна в биос няма проблем и так и се опитах да му кача нов windows но мисля че флашката ми прекъсва и за това не иска да го качи въпроса ми е според вас де самият проблем от флашката ли е или от самият pc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, KayaMachk написа:

За тази марка по горе става дума защото исках да му сложа Hard Disk със windows но при старта при зареждане на логото pc то се рестартира а като влезна в биос няма проблем и так и се опитах да му кача нов windows но мисля че флашката ми прекъсва и за това не иска да го качи въпроса ми е според вас де самият проблем от флашката ли е или от самият pc

По скоро проблема е в ЗКУ-то. Инсталирал ли си Windows до сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започва ли въобще преинсталацията?? Чува ли се някакъв звук при рестарт??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, KayaMachk написа:

исках да му сложа Hard Disk със windows но при старта при зареждане на логото pc то се рестартира

Я обясни това? Взе от рафта един HDD, на който си спомняш, че има Уиндоус и му го пъхна ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, JKirilov написа:

Я обясни това? Взе от рафта един HDD, на който си спомняш, че има Уиндоус и му го пъхна ли?

Точно така и при зареждане на логото забива и взех някаквя флашка до колкото си имам спомен тя не чете хубаво но все пак опитах защото нямах друго под рака и качих линдолс смисл изчистих харда и се опитах да кача от самата машина но зарежда смисл опитва да се пусне ли незнам излиза windows синият екран без логото и до там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кое точно лого забива??? - На това на windows или още в началото при зареждане на биос?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, KayaMachk написа:

Точно така и при зареждане на логото забива и взех някаквя флашка до колкото си имам спомен тя не чете хубаво но все пак опитах защото нямах друго под рака и качих линдолс смисл изчистих харда и се опитах да кача от самата машина но зарежда смисл опитва да се пусне ли незнам излиза windows синият екран без логото и до там

Така няма да стане. Нямам идея на какво казваш "качване" и другите ти странни термини, но....дай машината на някой, който знае, какво прави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

На кое точно лого забива??? - На това на windows или още в началото при зареждане на биос?

на windows логото аз си влизах в biosa нямаше проблем 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, KayaMachk написа:

на windows логото аз си влизах в biosa нямаше проблем 

Флашката вижда ли се в биос? Сигурно ли е, че е bootable ( тествай я на друга машина). Хард дисковете здрави ли са? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Флашката вижда ли се в биос? Сигурно ли е, че е bootable ( тествай я на друга машина). Хард дисковете здрави ли са? 

Да но не чете хубаво преди бях я пробвал на друг комп и същото ;Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, KayaMachk написа:

Значи като за начало си направи нормална Bootable флашка и тогава прави каквото ще правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, KayaMachk написа:

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Сигурно ли е, че е bootable

И не на последно място: С каква версия на Windows се мъчиш? Какви са настройките в BIOS....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, street racer написа:

И не на последно място: С каква версия на Windows се мъчиш? Какви са настройките в BIOS....

То това после ще го питаме. Поетапно стават нещата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, KayaMachk написа:

Точно така и при зареждане на логото забива

Тук трябваше да спреш и да влезеш в Safe mode, малък шанс, но можеше да стане. Поне кажи каква беше ОС и каква е сега на флаша?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване