Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pcservizpld
      Събираме, стари работещи или леко повредени или компютри, лаптопи, таблети, телефони, принтери, дискове, клавиатури, мишки, монитори, колонки, камери, USB устройства, телевизори и приемници за цифрова телевизия. Те ще бъдат реставрирани и подарявани на домове, училища и нуждаещи се семейства, които нямат средства да закупят. Изпращането по куриер ще бъде за сметка на тези които ни ги изпращат или лично предаване.
      Ако попаднат при нас  по-скъпи истройства, ще бъдат продавани, като средствата от тях ще бъдат изпращани на бедни, нуждаещи се от лекарска помощ или специални лекарства.
      Ще публикуваме снимки и клипове в нашата фейсбук страница и уебсайт, на всяко извършено дарение. При изпращане на пари към банкови дарителски сметки, ще приложим снимано копие на банковия ордер за извършения превод.
      Надяваме се да намерим много благородни хора! Благодарим! Благодарят ви и бъдещите усмихнати лица!
      С позволение на администратоите, мога да публикувам линк, към публикацията в сайта ни. Ще се радваме на разпространение и помощ.
      Това не е реклама идеята е обмисляна доста преди това с което започнахме да се занимаваме в IT сверата. Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

• от pepy86
      Здравейте на всички. Имам следния проблем: Още миналата година декември месец си купих този телевизор: Philips 40PFL4308H/12 ,
      http://www.philips.bg/c/televisions/4000-series-3d-ultra-slim-led-tv-with-pixel-plus-hd-40pfl4308h_12/prd/;jsessionid=D0CC0B755067AAFC2B7CB7313136A266.app102-drp2?t=specifications .
      Телевизора е Full HD 3D Led, има вградени DVB-T/C тунери . Още след като записах каналите които кабелния ми оператор - Optic com ми предлага , ми направи впечатление че звука на някои от HD каналите ми насича. Старнното е, че това нещо не се получава на всички HD канали , а само на BTV Action , BOX HD, а преди и на BTV HD , но сега от доста време там като че ли проблема изчезна. На останалите HD канали като RING HD, Planeta HD, BNT HD , този проблем го няма. Насичането е само и единствено на звука. Появява се някъде след 3-4 минута след като включа на някои от въпросните канали . Картината е перфектна на нея проблеми няма.  Играх си изключително много време из опциите на Тв-то , какво ли не пробвах ......... всички опции по звука разбъзиках , после и по картината реших да пробвам , отделно преинсталирах няколко пъти каналите и дадох заводски настройки и на Филипса ,  но нищо !!!!!!! Проблема си остана. Наскоро си купих едно LG 32инча за което писах в друга тема , при него тоя проблем обаче го няма на тези канали. Разликата е само че LG-то е Hd ready и незнам дали не е заради това. Идваха от Optic com у нас гледаха сигнала по кабелите и НИЩО . И те не знаят от къде е проблема. Чудя се дали не е във вградения цифров тунер на ТВ-то. Нямам идея !!! НО защо го прави само на някои от каналите ,а не на всички ???
      Моля за помощ ?!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване