Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със слушалката- звукът е много тих, почти нищо не се чува

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да попитам дали сте имали проблеми със заглушаване на слушалката, понеже на мен този проблем ми се появява за трети път. Моят вариант е Xiaommi Mi6. За втори път ми се случва да се прецака, но не мога да установя истинската причина, техникът който ми я сменя няма обяснение. Двата пъти от случаите това се случи когато телефонът ми бе свързан чрез Bluetooth със устройство на същата марка за музика в запалката на колата. А третия път мисля че се получи от намокряне. Някой имал ли е такъв проблем и има ли констатация от какво се получва това гърмене на слушалките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Венци Стефанов написа:

А третия път мисля че се получи от намокряне.

По вероятният вариант,ако е било в повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами повреме на дъжд стана цялата работа, но сега съм я сменил от 3ри седмици карам и ще следя да видя. Но мисля че си е тенденция да се прецакват точно там. Иначе съм много доволен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kaloyan Atanasov
      Здравейте,мисля да си закупя Samsung a71,но се колебая дали да не си взема нещо друго за същите пари ?
    • от tepmu
      Марката "Xiaomi" стана доста популярна и мисля, че е време да се отдели, предлагам да се направи подфорум в "Мобилни телефони".
    • от BojidarSK
      Здравейте, трябва да се сдобия с 2 подходящи бюджетни смартфона които имат добър цена-качество коефициент. След като се разрових в интернет успях да формирам лист с няколко смартфона които изглеждат добри за цената си и са налични в нашите магазини, но все пак искам да се допитам до вашето мнение. Телефоните биват:
      Motorola One - 340 лв
      Xiaomi Mi A2 Lite - 360 лв
      Honor 8X - 380 лв
      Motorola Moto G6 Plus - 390 лв
      Huawei P Smart - 420 лв
      Huawei P20 Lite - 500 лв

Не съм сигурен дали Huawei P20 Lite не е малко над бюджета ми, но все пак съм го поставил тук. Кой от тези смартфони бихте препоръчали? По характеристики са много близки един до друг което пречи на преценката ми.
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте, имам Xiaomi Redmi 5 Plus и наскоро го ъпдейтнах до MIUI 10 Global 8.8.16, защото исках да го пробвам, но се оказа, че не съм доволен и искам да си върна MIUI 9. Обаче се оказа, че през системната опция, от настройките не може да се инсталира по-стара версия. А чрез компютъра също не мога, защото bootloader-a ми е заключен. Прерових целия интернет и никой от начините за моментално отключване не проработи, а не ми се чака да ме одобрят от Xiaomi за отключването. 
      Моля кажете някакъв начин, да си върна 9-ката, или поне да отключа bootloader-a,  защото 10-ката за момента е само бета версия и не ми допада особено.
    • от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване