Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрвйте, търся един сериал, който го даваха по ТВ7 или Никалалдиън , някъде между 2010-13/14.Не си го спомням много добре ,беше анимация и се разказваше за група приятели -супергерои, които вървяха на дълъг път и събираха магически камъни ( на въздух , земя , огън и т.н.)и накрая ги слагаха в една може би книга ( до колкото си спомням ) всичките в кръг и ставаше нещо, беше като голямо пътешествие и постоянно ставаха интересни неща.Героите мисля че бяха 4 и единия беше момиче, бяха хора и всичко беше по в стил аниме , но не напълно .Ще бъда много щастлив, ако някой знае как се казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи ми като Капитан Планета ама там няма книга, пък и то е на CN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че е Капитана. Тая анимация е от 90-те години. "Капитан Планета е винаги с вас". Така го помня, като се събереха всичките сили. Сегашната анимация е за олигофренчета. Като я гледаш няма как да не станеш такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Eclipse2G написа:

Сегашната анимация е за олигофренчета. Като я гледаш няма как да не станеш такъв.

Абсолютно прав си - не е трудно човек да се сети че е правена от такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, grizly написа:

Абсолютно прав си - не е трудно човек да се сети че е правена оттакива.

Ма то и децата затъпяват после. Тва новото поколение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Eclipse2G написа:

И на мен ми се струва, че е Капитана. Тая анимация е от 90-те години. "Капитан Планета е винаги с вас". Така го помня, като се събереха всичките сили. Сегашната анимация е за олигофренчета. Като я гледаш няма как да не станеш такъв.

Абсолютно, особено новата американска анимация е само за дебили, от Европейските все още се намират някои сравнително качествени, но класиките са си класики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмчето е на Никалодеън и се казва Аватар - Последният Въздушен Повелител (Avatar - The Last Airbender); Продължението ме се казава The Legend of Korra!

Приятно гледане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Eclipse2G написа:

Ма то и децата затъпяват после. Тва новото поколение...

Е как да не затъпяват?

Героите изглеждат сякаш ги е рисувало 5 годишно хлапе на кило ракия, сценариите и историите като цяло са пълна простотия, да кажем в един Гъмбол през няколко минути има ситуация в която се повтаря една съща реплика докато не ти докара главоболие.

Ама това явно не им стига щото ето каква простотия са измислили сега и силно се насявам тая гнус да не стъпи в Европа :

преди 6 минути, darkterminal написа:

Филмчето е на Никалодеън и се казва Аватар - Последният Въздушен Повелител (Avatar - The Last Airbender); Продължението ме се казава The Legend of Korra!

Приятно гледане!

О вярно че имаше и такова чудо, но никога не съм го заглеждал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

...

О вярно че имаше и такова чудо, но никога не съм го заглеждал. :)

Много приятно сериалче... Следихме го заедно със синът ми като беше по-малък... И сега, десет години по-късно, пак си го гледаме с кеф...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и игрална версия.Но само на "Последния повелител на въздуха" :lock: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cartoon Network не е това което беше някога, разкапаха го тотално с тея новите тъпи боклуци.

Няма да забравя как преди години с 2 та ми племенника гледахме по-него Quick Draw McGraw и изобщо няма да преувелича че коремите ни заболяваха от смях направо, през сълзи се смеехме... И не само него.

А сега честно казано шанса да попаднеш на нещо което да те разсмее и да ти хареса е равносилен на този да удариш шестица от тотото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Eclipse2G написа:

Сегашната анимация е за олигофренчета

Бил Гейтс и Путин ги поръчват такива! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...