Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми помогне да си сваля Mobdro на лап топа с windows 7. От който и сайт да пробвам антивирусната го спира за вирус. На тел.Нокия 2.3 свалям приложението но не знам как да го настоя да показва програми. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако Google не ме е излъгал нещо - това е приложение за телефон с Android, в .apk формат. Свалих си го успешно на компютъра, антивирусната ми не откри нищо нередно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RudeBoy написа:

Ако Google не ме е излъгал нещо - това е приложение за телефон с Android, в .apk формат. Свалих си го успешно на компютъра, антивирусната ми не откри нищо нередно.

а може ли линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, RudeBoy написа:

благодаря, сега ще пробвам

преди 10 минути, RudeBoy написа:

Сваля го като лист хартия

На телефона го изтеглих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, по-точно като файл без разширение. Може да го отвориш на компютъра като инсталираш Nox, но може и много да ти товари машината ако е слаба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, [email protected] написа:

Да, по-точно като файл без разширение. Може да го отвориш на компютъра като инсталираш Nox, но може и много да ти товари машината ако е слаба.

преди 1 минута, [email protected] написа:

май е слабичък, за тел. се получи, но на лап топа явно трябва от другаде да се инсталира, но аз каквто и сайт да намеря на моя лап топ. антивирусната го спира. Трябва ми друг линк за лап топа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, svetlana1964 написа:

май е слабичък, за тел. се получи, но на лап топа явно трябва от другаде да се инсталира, но аз каквто и сайт да намеря на моя лап топ. антивирусната го спира. Трябва ми друг линк за лап топа

Приложението е за OS Android. Друг е въпроса, какво "прави" :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, street racer написа:

преди 1 минута, street racer написа:

Трябва ми линк за Windows7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светлана, как сте с българския език, и с елементарната компютърна грамотност?... :mad:  Като ви напише човек "Това е приложение за телефон с Android", разбирате ли го?

Няма версия за Windows 7 , не е предназначено да работи на компютър. Може, но с емулатор на Android, и не е сигурно, че ще работи пълноценно. И че ще е легална употребата му по такъв начин.

Файлът, който свалихте, си има разширение - .apk . Това е разширението на приложенията за Android. И е предназначен за телефона ви, не за компютър.

А другите файлове, които сваляте, дето са "уж" за Windows - те са фалшиви. Пълни са с вируси, предназначени са да заразят компютъра ви. Затова и антивирусната ги спира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, svetlana1964 написа:

Трябва ми линк за Windows7

Пиши на разработчика. При добро заплащане може и да се навие да го направи за Windows. Само дето не схващам за какво служи изобщо това нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, RudeBoy написа:

Светлана, как сте с българския език, и с елементарната компютърна грамотност?... :mad:  Като ви напише човек "Това е приложение за телефон с Android", разбирате ли го?

Няма версия за Windows 7 , не е предназначено да работи на компютър. Може, но с емулатор на Android, и не е сигурно, че ще работи пълноценно. И че ще е легална употребата му по такъв начин.

Файлът, който свалихте, си има разширение - .apk . Това е разширението на приложенията за Android. И е предназначен за телефона ви, не за компютър.

А другите файлове, които сваляте, дето са "уж" за Windows - те са фалшиви. Пълни са с вируси, предназначени са да заразят компютъра ви. Затова и антивирусната ги спира.

Да, благодаря. Ако съм много наясно няма да питам. Сега попаднах на едно обяснение, че трябва да сваля друга програма и после това приложение. Сега ще пробвам

преди 4 минути, svetlana1964 написа:

Да, благодаря. Ако съм много наясно няма да питам. Сега попаднах на едно обяснение, че трябва да сваля друга програма и после това приложение. Сега ще пробвам

Mobdro APK е официално разработен само за базирани на Android смартфони, няма официална поддръжка за iOS, Windows PC или каквото и да било. Въпреки това, ние получихме обиколка за стартиране на Mobdro за Windows PC или лаптопи, които споделяме в по-долу стъпки.

1. На първо място изтеглете Bluestacks емулатор на вашия компютър с Windows от официалния уебсайт на Bluestacks.
  2. Сега инсталирайте изпълнения файл, който току-що изтеглихте.
  3. След като инсталацията приключи, изтеглете Mobdro APK .
  4. Отворете APK файла с помощта на Bluestacks емулатор.
  5. Bluestacks вече ще инсталира APK, изчакайте да настрои всичко за вас.
  6. Вече можете да се насладите на поточно любимо онлайн видео съдържание в Mobdro с помощта на Bluestacks Android емулатор.
преди 18 минути, street racer написа:

Пиши на разработчика. При добро заплащане може и да се навие да го направи за Windows. Само дето не схващам за какво служи изобщо това нещо

За гледане на много тв канали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, svetlana1964 написа:

Mobdro APK е официално разработен само за базирани на Android смартфони, няма официална поддръжка за iOS, Windows PC или каквото и да било. Въпреки това, ние получихме обиколка за стартиране на Mobdro за Windows PC или лаптопи, които споделяме в по-долу стъпки.

1. На първо място изтеглете Bluestacks емулатор на вашия компютър с Windows от официалния уебсайт на Bluestacks.
  2. Сега инсталирайте изпълнения файл, който току-що изтеглихте.
  3. След като инсталацията приключи, изтеглете Mobdro APK .
  4. Отворете APK файла с помощта на Bluestacks емулатор.
  5. Bluestacks вече ще инсталира APK, изчакайте да настрои всичко за вас.
  6. Вече можете да се насладите на поточно любимо онлайн видео съдържание в Mobdro с помощта на Bluestacks Android емулатор.

За гледане на много тв канали

През емулатора работи.......но май не и през бг IP-та

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, street racer написа:

През емулатора работи.......но май не и през бг IP-та

Успех!

Май не ми се получи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, svetlana1964 написа:

Май не ми се получи

Вие, какво очаквате от приложението? Ако мислите, че ще гледате тв канали...не е това начина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.06.2020 г. в 0:04, Pig написа:

Има десетки такива приложения като Mobdro които не стават за нищо. Уточнете какво търсите да гледате за да се опитаме да ви насочим.

Тенис на корт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, svetlana1964 написа:

Тенис на корт

Трябва да си инсталирате Коди и репото на Марто.  Вътре има наште спортни канали, има и чужди спортни добавки, но вече вие си търсите. 

https://kodi.tv/download

https://kodibg.org/forum/thread-532.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Pig написа:

Трябва да си инсталирате Коди и репото на Марто.  Вътре има наште спортни канали, има и чужди спортни добавки, но вече вие си търсите. 

https://kodi.tv/download

https://kodibg.org/forum/thread-532.html

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Bluestack  ще ти требе бая сериозен хардуер :) Тва е емулатор и му е нужен поне 8 гб рам и корав процесор 4-5 то поколение на Интел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване