Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте има ли начин чрез смс или нещо от тела да вкарам пари в профл в пейпал, защото нямам време да ходя до банка, а ми трябват 10-15 лева в профил да купя нещо, чрез тела дали има начин да ги вкарам???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо да не може ? PayPal може да бъде и директен посредник, без предварително "вкарване" на пари там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е, къде и как се прави, в профила съм си, но не намирам начин да вкарам пари от тела, това питам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова животно като вкарване на пари от телефона в пейпел, единствената опция е да платиш посредством сметката си за телефон някое приложение от бакалията на бай Гошо но само толкоз.
Аз самия търся отдавна нещо подобно но все удрям на камък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де от сметката си искам да ги вкарам, ако сложа пейпал приложението в тела, от там дали ще стане както гугъл плей магазина от сметката да ти теглят така и пейпал? или няма да стане, че от сайта няма опция с смс//

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Edgar Hardison написа:

да де от сметката си искам да ги вкарам, ако сложа пейпал приложението в тела, от там дали ще стане както гугъл плей магазина от сметката да ти теглят така и пейпал? или няма да стане, че от сайта няма опция с смс//

Не става бе човек, разбираш ли НЕ СТАВА!
Щеш и  на телевизора Paypal да сложиш все тая, платформата няма опция да се зареждат средства от телефонна сметка, а и приложения за целта липсват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш онлайн банкиране защо не пробваш през него да прехвърлиш от банковата си сметка в PayPal?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва да вкарваш пари в пейпал. Трябва да си линкнеш банкова карта към пейпал и после плащаш с пейпал навсякъде където може и ти дърпа дирeктно от сметката. Ето и линк как се прави. https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/how-do-i-link-a-debit-or-credit-card-to-my-paypal-account-faq826

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Gangosa написа:

Не ти трябва да вкарваш пари в пейпал. Трябва да си линкнеш банкова карта към пейпал и после плащаш с пейпал навсякъде където може и ти дърпа дирeктно от сметката. Ето и линк как се прави. https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/how-do-i-link-a-debit-or-credit-card-to-my-paypal-account-faq826

Абе това е лесно, ама пича иска от сметката на телефона си да си прати в paypal както се плащат някои приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

Абе това е лесно, ама пича иска от сметката на телефона си да си прати в paypal както се плащат някои приложения.

Ако иска това по-добре да помоли приятел с пейпал да си даде имейла и пари на приятелчето и то да му ги вкара в пейпал.

Е добре де вие за онлайн банкиране не сте ли чували . Защо искате все по сложния начин да го правите не мога да разбера. Или нямате банкова сметка.

Е става от гугъл как да не става. Не сте търсили добре просто. Отворете си google pay акаунт и сте готов. Сега ще ви покажа и снимка и къде съм го прочел и ще видите , че става. https://forum.xda-developers.com/general/help/transfer-money-google-play-to-paypal-t2864640#:~:text=You just open a Google,PayPal%2C like your bank account.

zVnuCMg.jpg

Снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Само прредположение - с някой от мобилните портфейли:
https://www.kaldata.com/featured/4-те-най-добри-мобилни-портфейла-в-бълга-299821.html

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз превеждам по банкова сметка(IBAN и BIC) на Deutsche Bank пиша си само имената, както е показано или използвам https://de.wikipedia.org/wiki/Paydirekt.

Има и ваучери за Пейпал, ако не се лъжа или беше за Amazon и Ebay.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже темата леко се измества: от няколко месеца ползвам Revolut и съм много доволен. Ако някой има нужда от разяснение или помощ - да пише на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен дръж повече пари по сметката, за да не се налага да вкарваш постоянно.

Има начин, като някой друг ти преведе пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...