Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся сериозен майстор за ремонт на музика за кола.

Препоръчан отговор

Търся човек който разбира от ремонт на китайски плеър за кола.Музиката съм я купил от тук.Плеъра спря да работи изведнъж,дадох го на ремонт и му смениха фирмуера с но не проработи.Търся някой да го ремонтира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами търси си. Първо да се намери врачката да гадае от кое село си, модела на устройството., къде си го давал за ремонт, какво му е "наляно" и какъв е дефекта.

Пробвай на същото място ако се навият да се занимават с мъртвородени китайски шарении за почти без пари. Много ме съмнява ще платиш труда на специалист.

Гюма и следващия боклук.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ти от къде си сигурен дали няма да му платя.Слагай си на твой те клиенти шарениите в гюма.Модератор пък само спами.

Редактирано от Филипов
Премахнат ненужен цитат на последен пост. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има поне 5 въпроса, на които не си отговорил. Едва ли някой ще го оправи след като сте му сменяли софтуера кой знае с какво и не е проработил. Масова грешка на всички при хардуерен проблем е да почнат да се занимават със софтуера и да утрепат всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма сериозни майстори да ремонтират нешо дето струва по - малко от трудът им за 1 час.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ремонт няма да е изгоден за никоя страна, но защо е сменян фермуера? Какво е наложило това или майстора е играл на проба-грешка? Какъв е проблема след смяна на фърмуера? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След смяната вече не става за нищо. Едва ли е било необходимо. Май Филипов го каза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AGD написа:

След смяната вече не става за нищо. Едва ли е било необходимо. Май Филипов го каза.

Аз се зачудих къде са намерили фърмуер за да го сменят или майстора е качил на въртележката автора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно няма никакъв

преди 5 часа, The Piper написа:

китайски плеър за кола

само така да пофейсим... Но!

преди 5 часа, The Piper написа:

Музиката съм я купил

Музика ти през живота си не си купувал и вероятно няма да купиш, просто наричай китайската пръчка (ако съществува де) уредбица, да те разбират хората. Не че ще е от полза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това прилича на мини андроид о.с. Вижте какво пише на етикетите и ако видите с каква ос е свалйте и инсталирайте ако не е омазано тотално вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Gangosa написа:

Това прилича на мини андроид о.с. Вижте какво пише на етикетите и ако видите с каква ос е свалйте и инсталирайте ако не е омазано тотално вече.

От къде ще я свалят? Фърмуера трябва да е компилиран за това устройство с нужните драйвери и софруер в него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сервизите масово заобикалят безименните китайски продукти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм майстор, а потребител. Според мен човек не трябва да се доверява на евтини продукти от неизвестни фирми. Подобно изделие от сериозна и утвърдена фирма ще струва поне няколко пъти по-скъпо. Защо ли? Защото такова изделие ще бъде сглобено от качествени части и компоненти, пригодени да издържат на условията в един автомобил - вибрации, температури и т.н. Освен това - качественото изделие от сериозна фирма ще може да разчита на това, че фирмата има сайт, на който периодично се публикуват ъпдейти на фърмуера (ако е необходимо) специално за конкретния модел. Плюс това сериозните фирми осигуряват сервизна поддръжка - дори и в България.

Аз съм накупил много техника, но досега нито веднъж не ми се е налагало да търся гаранционна или извънгаранционна поддръжка.

Затова - най-добре е да си вземеш нещо по-скъпо и по-истинско - плащаш веднъж и след това забравяш - нямаш грижи и ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, FusE написа:

От къде ще я свалят? Фърмуера трябва да е компилиран за това устройство с нужните драйвери и софруер в него. 

А де не знам трбва да се търси по серийни номера и други цифри , но устройството трябва да е пред тебе . Така мога да гадя само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gangosa написа:

А де не знам трбва да се търси по серийни номера и други цифри , но устройството трябва да е пред тебе . Така мога да гадя само.

Не се случва по този начин. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hristodm
      Здравейте, интересува ме следното: Някой от има ли опит с влизането от Великобритания в България с личен автомобил закупен на територията на Обединеното кралство тази година след Брекзита? И ако да как е преминал, колко е платил за мито и Ддс, какви документи са му били нужни и има ли вариант, в които да избегнеш митото и ддс, ако не регистрираш автомобила в България? Благодаря! 
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      след като колата, която имах до момента(и първа такава в живота ми) приключи своят жизнен цикъл преди около месец, за втори път съм във филма с намирането на нов автомобил. В рамките на този един месец разгледах немалко коли, предимно такива в автокъщи и ситуацията е меко казано трагична - абсолютни трошки с милион забележки, които разбира се никой не ти казва по телефона, виждаш ги на място. Лошото е, че не живея в София и всеки път ми се налага да отида на оглед, респективно да мина 150 км в двете посоки, за да видя нещо, което просто не си струва да гледам. Най-пресният пример е да се "пропусне" да ми се каже по телефона, че въпросната кола е с отрязан катализатор или да бръкна в ауспуха на бензинова кола и да има половин сантиметър чернилка. Както и да е, по темата.
      Нагледах се на всякакви трошляци и вече сериозно се замислям за покупка на нова кола или кола от оказион, случаи при които поне мога с малко по-голяма сигурност да предположа, че няма да се набия на нещо, което е умряло в някоя автоморга в Австрия/Италия/Германия и нашите са го докарали за продажба тип "качваш се и караш". Малко по-детайлно и за очаквания, бюджет и прочие.
      Все още доизбистрям окончателните параметри, но към момента спокойно бих могъл да направя една първоначална вноска от порядъка на 7-8000 лева и съответно да разсроча на лизинг останалата част от сумата и да си я плащам на вноски. Това при вариант покупка на нов автомобил или на оказионен такъв, който е малко по-евтин от новия и също се предлага на разсрочено плащане. Целта ми е след като направя първоначалната вноска, да ми се върже месечна такава не по-голяма от 200-250 лева, което пък според моите сметки ме класира във вариант на автомобил с цена не по-голяма от 22-23 хиляди лева.
      Разбира се, вариантът с покупка на употребяван автомобил от собственик(за предпочитане) или от автокъща си остава съществуващ, като там бих казал, че мога да отделя нещо от порядъка на 10-12000 лева.
      Относно техническите параметри на самия автомобил, изискванията ми не са кой знае колко. Единственото нещо, което не търпи коментар е автоматичната скоростна кутия. Първият ми автомобил беше с такава, следващият също ще бъде. Ако имам възможност да избирам, бих избрал бензинова кола, но това не означава, че отписвам дизелите. Предпочитам също да не е малка, тоест по-скоро бих купил седан или SUV, отколкото хечбек.
      Е, да видим какво мислите. Ще съм благодарен на всеки коментиращ :)
    • от Zego24
      Здравейте  хора       ;

Имам въпрос към вас.
      Днес се опитаха да ме сгазят на зелено.
      Другото ще го спестя.
      Всички знаем уличния език ....
      Нямам провинения и винаги съм гледал да живея съгласно закона.
      Подадох жалба.
      Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер за да мога   да не чакам до еньо си ден.
      Ако ме разбирате. : )
      Някакъв сайт или нещо.
      Доколкото знам има такива сайтове за проверка.
      Въпросът е до колко информацията е пълна и актуална.
      Ако включите и линкове ще съм много благодарен.

Пс на вас между другото случвало ли ви се е !? 🤔

Че ми стана интересно. 😁😁😆
    • от DianaP98
      Здравейте! Аз съм нова в шофирането и затова търся евтин, икономичен автомобил, най-вече с евтина поддръжка, при който не се появяват значителни проблеми. Спряла съм се на няколко варианта:
      1. VW Polo 1.4 ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН. Мощност 75к.с. от 2001 година. Тук това, което ме притеснява е дали мощността е достатъчно голяма и дали тя прави проблем.
      2. Nissan Almera 1.8, 116к.с. от 2002 година с газова уредба
      3. Модели на Рено, като например Renault Clio 1.4 16v с газова уредба, 98к.с. от 2002 година. Тук ме притеснява, че по форумите почти не съм видяла добро мнение за Рено
      4. Също вариант е и Peugeot 206 1.6 16V от 2003 година с газов инжекцион. Но тук също ме притеснява, че мненията по форумите не са добри
      5. Ford Mondeo 1.8 110к.с. от 2002 година с газова уредба
      6. Hyundai Elantra 90к.с. от 2001 година с газов инжекцион
      7. Ford Focus 1.6 газов инжекцион от 2001 година
      8. Citroen Xsara Picasso 1.6 от 2002 година с газова уредба
      9. Mazda 6 1.8 от 2003 година с газова уредба
      Ако някой се сеща за друга марка и модел, който е на цена около 2000лв с газова уредба или газов инжекцион, моля нека да сподели мнение и за него. Знам, че за тази цена, вероятно е почти невъзможно да намеря читав автомобил, но ако издържи 3-4 години, без да прави сериозни проблеми ще съм много доволна. Мненията на хора, които имат или са имали някои от автомобилите ще са ми изключително полезни! Благодаря Ви предварително!
    • от meccho
      Здравейте, 
      Искам да попитам нещо относно този медиа плеър Xiaomi MI TV Box S, 4K, Voice Control, Черен . Още не съм го закупил, но обмислям и затова, реших да ви попитам.
      https://www.emag.bg/media-pleyr-xiaomi-mi-tv-box-s-4k-voice-control-cheren-mitvboxs/pd/DPF9K1BBM/?X-Search-Id=2dfe5844cde9c2aaee5d&X-Product-Id=44210631&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
      Tой има HDMI-изход, USB, AV-изход(отляво) и един, който не мога да различа какъв е(отдясно). Мисля, че е за захранването.
      Въпросът ми е за този AV-изход, дали, чрез него може ли да се свърже Тв Бокса с кинескопичен телевизор(за по-новите ще си ползвам HDMI порта)? 
      Но наистина възможно ли е, или това е само и единствено един audio out изход, понеже кабелът е същият, 3.5 mm?
      Но ако все пак не е само audio out, какъв точно кабел ще е нужен, понеже като търсих AV Cable в google ми излязоха тези, има единия край 3.5, а от другия тези 3-те(червен, жълт и бял)  https://www.google.bg/search?q=av+cable&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjyvYvpp8HmAhXB26QKHXbRAdwQ_AUoAXoECA4QAw
      Но телевизорът, към който исках да го свържа има само SCART т.е. ще е нужно и това усройство, нали https://www.google.bg/search?biw=1366&bih=667&tbm=isch&sa=1&ei=Vjf7XaySJvSy8gLm4ab4AQ&q=rca+to+scart+adapter&oq=rca+to+sca&gs_l=img.3.1.0i19l2.6668.9810..11363...0.0..0.320.2198.1j11j1j1......0....1..gws-wiz-img.....0..0i67j0j0i30j0i8i30i19.2ZDQGFhutvE
      Може въпросът да е малко глупав, но не съм напълно наясно с тези неща, затова питам.
      П.П. Благодаря предварително!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване