Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Huawei P Smart 2019 (говорител)

Препоръчан отговор

Здравейте, преди седмица си взех Huawei P Smart 2019, тъй като ми харесва доста.. Телефона е наистина много добър, хубава камера, доста е бърз.. Обаче днес разбрах, че има проблем с говорителя, когато провеждам разговор не ме чуват, както трябва, а когато го включа на високоговорител ме чуват.. Телефона не съм го изпускал или нещо подобно, нито съм го намокрял.. Идеи от какво може да е.. наскоро си актуализирах софтуера, защото искаше два три пъти да се актуализира..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, нушо написа:

Защо не се възползвате от гаранцията?

Наистина мисля да се възползвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, CaptainJord написа:

Обаче днес разбрах, че има проблем с говорителя, когато провеждам разговор не ме чуват, както трябва, а когато го включа на високоговорител ме чуват.. 

Проблема е с микрофона, не с говорителя, да няма запушване на отвора му от кейс? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, CaptainJord написа:

Обаче днес разбрах, че има проблем с говорителя, когато провеждам разговор не ме чуват, както трябва, а когато го включа на високоговорител ме чуват.

Има случаи,когато по време на разговор,може да се получи затапване на микрофона,поради това че е човек поставя неволно ръката си на дупчицата на микрофона.Случвало ми се е,затова го казвам.Забелязал съм го,защото са ми казвали че не ме чуват,но като преместя ръката си се оправя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, FusE написа:

Проблема е с микрофона, не с говорителя, да няма запушване на отвора му от кейс? 

Не, не няма кейс. Чудя се дали да пробвам с флаком с въздух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, CaptainJord написа:

На една седмица смартфон?Разрови настройките и потърси дали има възможност за регулиране нивото на микрофона,по време на разговор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, CaptainJord написа:

Не е добра идея, може да го повредиш. Възможно да е софтуерен проблема, има втори микрофон за подтискане на околния шум, ако не работи коректно са възможни описаните проблеми. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че е от софтуера, понеже правих 2-3 пъти актуализация .. Не виждам нормално обяснение за случващото се, защото телефона е използван твърде малко, за да започнат тези проблеми..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване