Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Aйда Аме-е-е-ет 6 и 30.

Време е за ''Искренно и лично"

Кой колко рабта свършил, колко сай уморил, колко чашки ша си налее и так дале...

пп. Днес нищо не намерих. Ни айфон, ни ай сиктир.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, skalata_73 написа:

пп. Днес нищо не намерих. Ни айфон, ни ай сиктир.

За да намериш първо трябва да дадеш……

Живота е кръговрат скала, двупосочно движение. Аре до по-късно, че отивам да продавам едно колело.Отивам да взема клиента и да го докарам до локацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Радул написа:

Лека актуализация- вече лекуваме и вживян срах.

242316086_4301565643257906_8662424825033

В първия момент ми се стори, че мернах и Пурко, ма не, обърка́л съм рейса

Мир на праха му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За урки става въпрос. Теа са едни като орки, ама съвсем различни. Нямат нищо общо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Радул написа:

За урки става въпрос. Теа са едни като орки, ама съвсем различни. Нямат нищо общо.

Урки бива. Че тук стана́... къде кликнеш, саде чурки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lebel написа:

Урки бива. Че тук стана́... къде кликнеш, саде чурки.

Не клякай! Пардон, не кликай. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://ria.ru/20210919/vybory_gosduma-1749875690.html

Комунисти, либерали и Путин. Браво на Россия. Страхотен избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, skalata_73 написа:

Днес нищо не намерих. Ни айфон, ни ай сиктир.

Дето казал един ТВ говорител - Ай сиктир бе, драги зрители!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, valkiria1 написа:

Алгор. Този,който пуска слухове и за други.

Покажи скритото съдържание

пп има и още един двама ,но те  са начинаещи ....жалка история

Не, един, който вече не е сред живите.

А този, който казваш, пее втори глас на тая песен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събота е 21 градуса, мое напраем едно моренце, и вместо да давам пари за хотели, на комбито като му бутна задните облекалки  става перфектна спалня. Отварям стъкления таван и в Манхатан на последния етаж в президентски апартамент няма такава гледка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Кон написа:

Събота е 21 градуса, мое напраем едно моренце, и вместо да давам пари за хотели, на комбито като му бутна задните облекалки  става перфектна спалня. Отварям стъкления таван и в Манхатан на последния етаж в президентски апартамент няма такава гледка.

Франчи, теб само Малефа те надминава по пътешествия насън. Пропуснах ли снимката от марината на Монте Карло и СПА-то на Велинград?

Не че нещо, ама забрави да поясниш от кой по-точно президентски апартамент, от кой хотел  ,от кой от 33-те квартала на Манхатън, гледката е по-лоша от тази която виждаш от комбито. Да не би да имаш предвид Харлем, по разбираеми причини?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, skalata_73 написа:

Кой колко рабта свършил, колко сай уморил, колко чашки ша си налее и так дале...

Тъзи неща моа да докладвам чек фо петък. Моятъ ртпта е талъфа, че не стъфа фо един ден, а фо седмицъ. 

Сега бате нема време за чашки ил повод за наливане. Требе да наливам фтори бетон. Ко да поствам  ... хм ... кофраж ли?! Сега ебектъ прилича на разпорен чиляк върху операционнътъ мъсъ ... неприятна ( няма естетика) гледка е, та къ съшия и придобие що годе приемлив вид ебектъ, ке покажа, за да видим къф ша е коментара. Чек тогава мое и да се налея, за да не възприема некфа негативнъ критика от тъдява .. :) 

Ай наздраве и добро утро ... :newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, valkiria1 написа:

Франчи, теб само Малефа те надминава по пътешествия насън.

Май си била освободена в основното училище по География ми се струва.До като България има само в едната си част море, и софиянците например трябва да прекосят цялата страна за да идат на море, на мен плажа ми е само на 50км. Не е лошо по-често да влизаш в калдата, с образователна цел де. Няма нищо лошо, човек да е бягал от някои предмети в основното училище.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, bornofash написа:

И по нея хлътнах

Интересни очи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майкъл Емерсън много ме кефи :biggrin:

мисля да му изгледам сериалите като започна с Lost

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, bornofash написа:

И по нея хлътнах

...

Усмивката и ми напомня за Мирей Дарк.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Бял Кон написа:

Май си била освободена в основното училище по География ми се струва.До като България има само в едната си част море, и софиянците например трябва да прекосят цялата страна за да идат на море, на мен плажа ми е само на 50км. Не е лошо по-често да влизаш в калдата, с образователна цел де. Няма нищо лошо, човек да е бягал от някои предмети в основното училище.

Трудност има да разбереш или се правиш ,че не разбираш? Попитах за снимките от Монте Карло  и СПА-то във Велинград за които беше запалил колата ?

Освен това не отговори и за Манхатън, но то е може би поради факта,че когато не си видял нещо не можеш да го сравняваш с друго. Иначе Харлем е свързан с преселници от ниската земя, но и това не знаеш,сигурно защото си отсъствал от уроците по история.

Както и да е ,зарежи. Истината е ,че ти завиждам и злобея защото гледката към небето от кола със свалени задни седалки и таван е по романтична отколкото  същата гледка от джакузито на  петзвезден хотел ,където и да е по света...

Сигурно е така ,защото имаме различни  фокуси  на щастието: при теб  се изразява в стил"ала   чичо Скрудж", а при мен  парите, колите и останалото  се явяват като неизбежен бонус.

Въпрос на приоритети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Интересни очи.

изненадваш ме!
никога ли не си виждал отражение в очите?
в случая постановката е  такава - гледа към някакъв обект, а снимача я хфаща под такъв ъгъл, че да се вижда ясно отразеният обект...това е отражение от роговицата
отражението от ретината е по-яко...светят като на таласъм в тъмното, не че някога съм виждал таласъм де

пп
сетих се за котките

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване