Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

И защо ми го обясняваш това само не разбрах?

Не коментирам илюзията за промяна в цвета на очите, а коментирам самите очи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

а коментирам самите очи.

ами, не те разбрах
останах с впечатлението, че коментираш отражението
извинявай!
не съм искал по какъвто и да е начин, да те засегна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, dioib написа:

...Сега бате нема време за чашки ил повод за наливане. Требе да наливам фтори бетон. Ко да поствам  ... хм ... кофраж ли?! Сега ебектъ прилича на разпорен чиляк върху операционнътъ мъсъ ... неприятна ( няма естетика) гледка е, та къ съшия и придобие що годе приемлив вид ебектъ, ке покажа, за да видим къф ша е коментара...

Прав си бате. Никви чашки. Глей колко народ се гъта от тоя алкохол:

СЗО препоръчва рязко повишаване на акциза върху алкохола в Европа.

Обикаляй баирите, строй къщи, търкаляй камъни...Хак да им е на лакохолиците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1305483451_.JPG.f711df230e9a4a6429bbae8f578397e6.JPG

:biggrin:

пп

по тоя повод, наздраве дружина
:beer:

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

знаех си, че манго посещава много новинарски сайтове като всеки друг манго :lol6:

бе кифте, я кажи си мнението за протестите в Айтос и за поскъпването на тока, нали си новинкар?

а алкохола е добър към мен, когато имам нужда много бързо ме хваща :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

Глей колко народ се гъта от тоя алкохол:

Бате, сега ... хм ... сайта, че се казва "факти" е едно, а фактически не е така. 

Просто някои добре знаят, че търсенето определя цената и е нормално при повишено търсене да се оскъпи нещо. Икономически лост е бате, а не статистика. 

Добре знаят, че ние пияниците не ще спрем да пием, а и со всеки ден ставаме в повече. Що ли?! Щото на човек му писва от битието правено от парламенту и поне да знае, че ще умре от алкохол, а не някакъв незнаен и вечну мотираш КО-беше ... :) 

Реално всички ора се издържат от нас де и пием и пушим. И к'во защо изведнъж са загрижени за нас?! Щото кой тогава ще върши работа ли?! :) 

Всяка работа е свързана с нерви и ако не пиеш алкохол след това минаваш на лекарства (законна дрога = законна отрова). :) 

Ай Наздраве! :beer: Нещо не съм аз ако не пийна бира след свършена дневна работа... :)  

п.п. Бате мен со смъртта ми не моеш мъ уплъши ... :) Виж с ако ми направиш благо, верно ще ме притесниш, т.е. ша се чудя к'во ще сакаш ... :)  

п.п, Виц

- Недей да "спиш" с тая, ще ти лепне нещо и ще умреш.

- Абе, по-добре да умра от туй, а не от дизентерия. = ееетъковач беше ще викат, а иначе ще викат, че съм бил посеркуууу ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, valkiria1 написа:

...Истината е ,че ти завиждам и злобея защото гледката към небето от кола със свалени задни седалки и таван е по романтична отколкото  същата гледка от джакузито на  петзвезден хотел ,където и да е по света...

В момента си мисля... За какво ти е да спиш в 5 звезден хотел, като от там не може да наблюдаваш палатка с италианец. Примерно.

Аз поне не знам такъв хотел, който да има изглед към такава идилия.

Следователно-хотелите с 5 звезди не струват.

преди 3 часа, valkiria1 написа:

...Истината е ,че ти завиждам и злобея защото гледката към небето от кола със свалени задни седалки и таван е по романтична отколкото  същата гледка от джакузито на  петзвезден хотел ,където и да е по света...

В момента си мисля... За какво ти е да спиш в 5 звезден хотел, като от там не може да наблюдаваш палатка с италианец. Примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

Tука сте само алкохолици :grimace:

Анонимни. Сбирка на анонимните алкохолици.

hah.jpg

Мъка, мъка.

Забранява се отглеждането на повече от 10 възрастни зайци, петдесет кокошки или други птици, 100 бройлера и над 5 пчелни семейства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Анонимни. Сбирка на анонимните алкохолици.

hah.jpg

Spoiler

А-а-а. Бате Бойко Борисов не е такъв! 

Виж, за Бойко Рашков... Така поне се носи из мълвата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, skalata_73 написа:

Не си много прав.

И аз и италиянеца се наслаждаваме на звезди.

Аз на хотелските, той ,когато му откраднат палатката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, valkiria1 написа:

Трудност има да разбереш или се правиш ,че не разбираш? Попитах за снимките от Монте Карло  и СПА-то във Велинград за които беше запалил колата ?

Той Велинград скоро идва при мен. Чакам мои приятели от Велинград края на месеца. Един от, които собственик на най-голямата борса за строителни материали в региона другия собственик на антиквариат и те така.Така, че у Велинград мога да ходя, когато си поискам и ще бъда посрещнат там като Марадона в Неапол. А  пък Монте Карло пък ми е още по-близо от България, но заради мерките с короната съм го сложил на стенбай.Споко живота е пред мен. Да му мислят пенсионерите. Ти как си? Прекопали градината? Направили мекици?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник!

Да живее свободна и независима България!

Да живее българският народ!

🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬

BASA-143K-1-124-1-Bulgarian_Indipendence

https://bnr.bg/post/101530138/chestvame-113-g-ot-obavavaneto-na-nezavisimostta-na-balgaria

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.09.2021 г. в 21:00, дpъндю написа:

имат, защото бъговете се записват в тях
и не е само във форума те за това съм запазил ...тва
тва с червеното е копие на съдържанието на същата папка дето се намира в...на посоченото в синьо
само с чистене на бисквитки, история и кеш не става

477216203_.JPG.10443dc03b0b03abbebf4c0ac1d37fba.JPG

освен стандартното чистене на кеша, бисквитки, история
сега разбрах как да го правя пълното почистване...тъй де, не е нужно да запазвам цялата папка "Default" като резерва
като изтрия посоченитв в цитата файлове, които са направени като .bat файл, изчиства история на търсения и данни за сайтове
в конкретния случай

Цитат

@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\History"
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\History-journal"
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web Data
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web Data-journal

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кунгсгатан, Стокхолм, Dagen H - 3 септември 1967 година.

През нощта движението по пътищата в Швеция е било променено от лявата страна на пътя към дясната страна.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване