Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 11 часа, Бял Кон написа:

а другия собственик на антиквариат и те така.

Значи затова събираш вехториите на холандските баби. Ами за малко пари и българите да се почувстват аристократи. Обаче да знаеш бабин,че този който иска да се снабди с уникати се обръща към Сотбис и Кристис.

преди 11 часа, Бял Кон написа:

. Да му мислят пенсионерите. Ти как си? Прекопали градината? Направили мекици?

Франчи, благодаря за интереса бабиния. Значи отчитам :

238 буркана с лютеница, айвар, туршии

123 буркана със сладко -12 вида

190 буркана със разни печени салатки

100 буркана с печени чушки

40 буркана карфиол /тука са изложих, ама материала беше оскъден/

на един рафт съм приготвила подаръците за Коледа -сладка  и туршийки. Приготвила съм панделки и етикетчета. Дано адресатите да не ми пратят в подаръци пак китайски чорапи и шалчета от Илиенци, че ми се намират от тия боклуци още от миналата година.

Градина  зеленчукова нямаме. Имаме  магазини целогодишно пълни с каквото ти душа иска да се глези.Имаме гора и парк . Обрахме обаче шумата от дърветата /седем вида/  и направихме сокчета и сиропи.

Мекици не .. Пърженото е сведено до минимум в нашата къща...само по неотложност на религиозни празници.

--------------------------------------------

Като се събудих обляна в пот от тоя кошмар и разбрах ,че насън те надминавам по фантазия.

Повиках Капитана да ми побае един час. Да знаеш бабиния ,когато в леглото ти има добър баяч  се получава по-добре отколкото да спиш с котка или заек. Личи си отдалече.

Занимаваме се с делничности. Понеже ни наболяват кокалите от студа ,поръчахме да ни направят сауна в къщи . Имаме едно 25 кв.м свободно помещение и го жертваме за здравето. Фирмата е перфектна.

Взима размери и след седмица идва с готовите дървени панели и пр..други необходимости по обзавеждане на  помещението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, valkiria1 написа:

Франчи, благодаря за интереса бабиния. Значи отчитам :

238 буркана с лютеница, айвар, туршии

123 буркана със сладко -12 вида

190 буркана със разни печени салатки

100 буркана с печени чушки

40 буркана карфиол /тука са изложих, ама материала беше оскъден/

на един рафт съм приготвила подаръците за Коледа -сладка  и туршийки. Приготвила съм панделки и етикетчета. Дано адресатите да не ми пратят в подаръци пак китайски чорапи и шалчета от Илиенци, че ми се намират от тия боклуци още от миналата година.

Градина  зеленчукова нямаме. Имаме  магазини целогодишно пълни с каквото ти душа иска да се глези.Имаме гора и парк . Обрахме обаче шумата от дърветата /седем вида/  и направихме сокчета и сиропи.

Мекици не .. Пърженото е сведено до минимум в нашата къща...само по неотложност на религиозни празници.

--------------------------------------------

Като се събудих обляна в пот от тоя кошмар и разбрах ,че насън те надминавам по фантазия.

Повиках Капитана да ми побае един час. Да знаеш бабиния ,когато в леглото ти има добър баяч  се получава по-добре отколкото да спиш с котка или заек. Личи си отдалече.

Браво печелиш пойнт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, valkiria1 написа:

Да знаеш бабиния ,когато в леглото ти има добър баяч  се получава по-добре отколкото да спиш с котка или заек.

Чудя се, откъде ли знаеш? Излъгах. Не се чудя откъде знаеш, а защо си признаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

Чудя се, откъде ли знаеш? Излъгах. Не се чудя откъде знаеш, а защо си признаваш.

какво се чудиш? 

малко ли "светли примери"  и вицове за поука  има ,че да ги подмине човек :Колкото повече се натрупват  годинките , толкова се стеснява кръгът на познанствата и приятелствата . Остават  друзинките - котка,заек, куче , диван, хладилник и интернет...и някой подобен да му пуснеш каква  песен слушаш посред нощ ...

"Когато на 30 откажеш на мъж, някъде се ражда котка която ще галиш на 40 +"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с Тифани Довър - една от първите медицински сестри, ваксинирана на живо пред камерите . Припадна и после никой не я видя повече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Радул написа:

какво става със сиренчето

в хасковската вода имало уран

язък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, JKirilov написа:

Уйшата пак позна! :goahead:

Защото мозъкът ѝ е зад носа

Не като нас

преди 8 часа, Moriati написа:

Кой кон, белия ли :biggrin:

Не. Никога белия кон

Той е единят от тримата най-влиятелни и богати хора във форума

Няма да се самоубивам по този начин, като му се присмивам

Цитата с коня от линка на Уишата визирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, bornofash написа:

Той е единят от тримата най-влиятелни и богати хора във форума

и кои са другите двама?

преди 9 часа, bornofash написа:

Това с коня ме отрепа :lol6:

що ве
някои женици за тази цел ползват кучета...като не могат да си намерят мъж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сетих се за един приятел дето искаше да си взема змия за домашен любимец и приятелката му дето му каза, че ще го обеси на нея
:lol6:

като си го представих как виси ухилен със затворени очи на змията и леко се поклаща направо умирам :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дpъндю написа:

и кои са другите двама?

Ако ти кажа, никога няма да разбереш. - култова фраза! Защото бих казал първите двама, които се засегнат. Но тогава никой дама да се обади, за да не ми направят това удоволствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интригант
:giggle1:

преди 51 минути, Пилешка Завист написа:

приятелката му дето му каза, че ще го обеси на нея

като преди това ще го бръмне с тиганя дън са мъчи
те твай либофта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да вкараме малко кофеинов зоб и дано днес да са престигнали регистрационните табели за лятната каляска. Утре трябва да помогна на един авер да докараме един камион и едно ремарке за коне.

45109FC4-56B4-4E83-A326-474E71A838A4.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро и от мен,

🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Бре Петрунко мори малай мо
    Бре Петрунко малай моме
    Се йодиме мори йобидо
    Се йодиме йобидоме
    Нийде йоро мори не найдо
    Нийде йоро не найдоме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bornofash написа:

Ако ти кажа, никога няма да разбереш. - култова фраза! Защото бих казал първите двама, които се засегнат. Но тогава никой дама да се обади, за да не ми направят това удоволствие.

Пак пилешки бълнувания дължащи се на нередовен прием на храна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bornofash написа:

На вашите услуги

радвам се че схвана че е шега и не ме захапа кът некои дек са вживяват в ролите си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дpъндю написа:

интригант
:giggle1:

като преди това ще го бръмне с тиганя дън са мъчи
те твай либофта

не знам, не можеше да готви, можеше май само да чисти ама беше нормална и говореше интересни неща, много съм се смял, даже малко ми липсва

ама скъсаха отдавна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване