Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 часа, valkiria1 написа:

Ми не. Просто ми направи впечатление ,че си дълбоко безразличен и никой не те коментира из горните теми  като какъв участваш и като какъв се изявяваш. 

Себе си ли видя, та ме поздравяваш ?

Иначе относно намека за забавленията , то е  от съвсем друго естество ... при мен кучето и тоягата са взаимосвързани. Във всяка екосистема трябва да има баланс.
--------------------

Забележката беше в смисъл, че преди време те качих на по-високо ниво. Прощавай че те надцених ,дядо!

Ок, съкровище. Не се коркай. Прощавам ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Рестарт на сървара или хакерска атака.

Рестарта продължава 5-7 минути, а тук 15-20 продължи.

Освен Серго да си отмъщава, задето му трият темите, кой друг би се емнал да хаква форума по туй време, па и по което и да е време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, darkterminal написа:

Супер! Народа в околията е драстично намалял... Слънцето не прежуря толкоз яко а моренцето е още топло... Хубаво изкарване!

На морето, винаги е яко!

Гушкаво, е много хубава дума... Особено, когато се отнася за море...

Потвърждавам! Народа хич го няма денем. Обаче вечер от къдя изпълзя сичкия тоя народ и се настани по заведенията не се разбра... 

Моренцето вече не е топло. Даже медузите са тръгнали да излизат на пясъка да се постоплят 

То, пък, е захванало уборка и е натрупало по брега камари ненужни мидени черубчици. Може би сменя декора защото всички са киремидени и черни десени. 

Харесах си няколко къщи. Решихме че не е зле човек да има морска база да идва да си гледка моренцето като му стегне нещо под лъжичката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mediterranean написа:

Кой е хаквал форума? По кое време?

Обещай че няма да го биеш или да го изтезаваш със снимки на корейци и ще ти кажем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

Потвърждавам! Народа хич го няма денем. Обаче вечер от къдя изпълзя сичкия тоя народ и се настани по заведенията не се разбра... 

Моренцето вече не е топло. Даже медузите са тръгнали да излизат на пясъка да се постоплят 

То, пък, е захванало уборка и е натрупало по брега камари ненужни мидени черубчици. Може би сменя декора защото всички са киремидени и черни десени. 

Харесах си няколко къщи. Решихме че не е зле човек да има морска база да идва да си гледка моренцето като му стегне нещо под лъжичката

Ади! Успех!

преди 12 часа, Уиш... написа:

нали, аз май от теб я краднах😊

Викаш, сама ти залепна на езика :)

...

Днес се простихме с Мишка... Котката с най-многото имена на света... Обичано и палаво животно... Успя да се вмъкне под кожата на всички вкъщи... Оказа се, че има остър сърдечен проблем... Простихме се със нея и докторката я приспа... Завинаги... Сега ми е малко пусто и тъжно, а си мислех, че никак няма да ми липсва... Май съм я заобичал, някак си, съвсем без да разбера... Прокраднала се е по котешки тихичко и с върха на мустаците си, мъркайки е запрела мрежата, в която ме е оплела...

Лек път Коги,
Сбогом мила,
Обичаме те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

как е днес?

242726094_572539040835974_36542034860518

Танци, песни, едене и пийне..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Лек път Коги,
Сбогом мила,
Обичаме те

Даркооо, ама тя беше такава бесовица??

лапичка и мустак от нас с Дропчо (((

1896845636_.thumb.jpeg.c5e8910df2d0ff7520a1db665069891e.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, emmi написа:

Харесах си няколко къщи.

Остава въпроса с ТОТО2 или ефбетите, но по-лесно е да станете политици! ;)

И после да ни каните и ние да гледаме моренцето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, darkterminal написа:

Ади! Успех!

Викаш, сама ти залепна на езика :)

...

Днес се простихме с Мишка... Котката с най-многото имена на света... Обичано и палаво животно... Успя да се вмъкне под кожата на всички вкъщи... Оказа се, че има остър сърдечен проблем... Простихме се със нея и докторката я приспа... Завинаги... Сега ми е малко пусто и тъжно, а си мислех, че никак няма да ми липсва... Май съм я заобичал, някак си, съвсем без да разбера... Прокраднала се е по котешки тихичко и с върха на мустаците си, мъркайки е запрела мрежата, в която ме е оплела...

Лек път Коги,
Сбогом мила,
Обичаме те

ох, това винаги адски боли......

гушки

ще си го помните 

и ще си вземете друго бясно коте

преди 3 часа, JKirilov написа:

И после да ни каните и ние да гледаме моренцето!

чи как ве!?! Мноу ясно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спи ми се..Снощи си легнах в 21:00 и сутринта се събудих в 4.

Тая вечер ще опитам да не заспя до 22:00

Айде :cheers:

https://www.youtube.com/shorts/x0nauWwohoA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хъх, как съм го пропуснал тва си нямам на идея

https://www.kaldata.com/forums/topic/297310-защо-darkedge-вече-не-е-модератор/?do=findComment&comment=4663751

Цитат

а СПАМ без да има конкретен мат'рял не върви, освен това днес един утре друг, накрая хората като вече знаят че тука са останали само таланти като Дрънди и Анчето и СИЕ

твай, ся съм конкурент на Анчето
тъй де, ся го разбрах, че съм ногу умен
ти да видиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен не ми пречат
който му пречат, да ги хакне или да ги банне по айпи

преди 5 минути, Пилешка Завист написа:

айде печеното кюфте се нареди сред умниците :giggle1:

обръщай са вече уважително към мен...например: "другарю Умню"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване