Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Уиш... написа:

той Иван Зв.малко влегматичен в готвенето, иначе симпатичен

Пионерче-отличниче

преди 6 минути, Уиш... написа:

баш. ся Даркото ще каже Ягииииии

Той отиде  на работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

Пионерче-отличниче

той и връзчици май си слага :D ох, лоши сме

ма не е показвал фюжън, траснформирана леща досега.гаранция:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

той и връзчици май си слага :D ох, лоши сме

ма не е показвал фюжън, траснформирана леща досега.гаранция:ph34r:

Модифицирана на клетъчно ниво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

дет се вика двойно препечена:lol6:

Бягаше ми това определение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, emmi написа:

Модифицирана на клетъчно ниво

не яги , ами алхимички :ph34r::biggrin:

Оле!

Бягаше ми това определение

затова комуна на дърти години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

не яги , ами алхимички :ph34r::biggrin:

Оле!

Са, ена Вешка ку не мое да превърне ена леща на въглен от букови стърготини... Никаква Вешка не е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

...

ох, въх :Dщях да те питам скиви ли отде се почнаха.  :D.. но ти си го гледал сигурно десетки пъти

...

Ми гледай то го само веднъж, ако можеш... Ас лично съм го дебъгвал фраза по фраза :)

преди 7 минути, Уиш... написа:

...

бе то и боба кърти откъм пушек, ако  го остайш цяла нош

Боба мирише доста настоятелно и дори пронизително... Но има и други миризмици достойни за споменаване... Едни варени яйчица, забравени до изпаряване на водата, а след това до овъгляване на амниотическата жидкост нахождаща се зад изпечената скорлупа на овоида... Уверявам ва, в стаята, в която е извършена подобна подла диверсия е неспособно да се нахожда человек. освен ако не обладава несломима воля и чудотворна стойкост към подобни вредонанасящи въздействия изхождащи от окружаващата го среда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Са, ена Вешка ку не мое да превърне ена леща на въглен от букови стърготини... Никаква Вешка не е

не вешка , ами келешка:biggrin:

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ми гледай то го само веднъж, ако можеш... Ас лично съм го дебъгвал фраза по фраза :)

заслужава си дебъгването .лаф до лаф

преди 2 минути, darkterminal написа:

Боба мирише доста настоятелно и дори пронизително... Но има и други миризмици достойни за споменаване... Едни варени яйчица, забравени до изпаряване на водата, а след това до овъгляване на амниотическата жидкост нахождаща се зад изпечената скорлупа на овоида... Уверявам ва, в стаята, в която е извършена подобна подла диверсия е неспособно да се нахожда человек. освен ако не обладава несломима воля и чудотворна стойкост към подобни вредонанасящи въздействия изхождащи от окружаващата го среда!

потвърждавам:shy11: да взема да издам кулинарна книга.. готви и рисувай... паралелни реалности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

не вешка , ами келешка:biggrin:

Едното на другото не пречи

Даже е добре да са конплект

преди 2 минути, darkterminal написа:

Запшсвам: да се фншмава с варенето на  ейца 

току-що, darkterminal написа:

Ягииииииииии

Ае, отивай да се трудиш! Ничего тут баклуши бить

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, emmi написа:

обратното. 

Едното на другото не пречи

Даже е добре да са конплект

всъщност , като погледна в огледалото.. Е,права си !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Уиш... написа:

потвърждавам:shy11: да взема да издам кулинарна книга.. готви и рисувай... паралелни реалности

Баси, само ас ли не съм загаряла ейца!? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всъщност , като погледна в огледалото.. Е,права си !

Фубавица! 

току-що, Уиш... написа:

и боб. шеймоню

То, щот не го ядем твърде... 

Цъкам кобчетжо

Утре съм яко под вода

Ку не се одавя вечерта ще намина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фубавица! 

😊

Screenshot_20210926-174725_Chrome.thumb.jpg.86fee68f382638a12ad53d87863cb6ad.jpg

То, щот не го ядем твърде... 

забравяш гона котлоня и той сам се втвърдява... бе технологията я знайш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Madonna написа:

И аз тръгнах доста скептично, признавам, но човекът, който четеше беше истински професионалист, вживяваше се и в женските реплики и успяваше да предаде цялата палитра от емоции, дори ме разсмиваше с глас. А за Бакман съм чувала само хубави неща, та мисля да продължа срещите с него. 

П.С. Даже намерих името на четящият- Христо Чешмеджиев. Мнооого добър https://nationaltheatre.bg/bg/artist/khristo-cheshmedzhiev

Докато четях горното си припомних, че през миналия век харесвах  "гласът от старите VHS касетки" - Васил Кожухаров 

Точно с обратното на цитираното - равния тон и липсата на всякакви емоции. Някои се дразнеха, но мен ме кефеше. Сигурно ми има нешо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Уиш... написа:

...

Мхм... Или пък ютия забравена върху вълнена дреха...

преди 11 минути, emmi написа:

...

...

Мхм...

преди 11 минути, emmi написа:

...

Ае, отивай да се трудиш! Ничего тут баклуши бить

Ты чего? Совсем с катушек съехала? Днес е Неделя! Ден за махмурлук, размисъл и други занимания по гащи!

преди 9 минути, emmi написа:

Имаш време... Имаш...

преди 8 минути, Уиш... написа:

и боб. шеймоню

Ан тей, кажи и го!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, lebel написа:

Докато четях горното си припомних, че през миналия век харесвах  "гласът от старите VHS касетки" - Васил Кожухаров 

Точно с обратното на цитираното - равния тон и липсата на всякакви емоции. Някои се дразнеха, но мен ме кефеше. Сигурно ми има нешо.

не бих казала ,че ти има нещо. делим се на типажи и това е нормално. 🙂

преди 7 минути, darkterminal написа:

Мхм... Или пък ютия забравена върху вълнена дреха...

цяла енцеклопедия можем да натворим:ph34r: на тем пожари и миризмите след тях по добре да мълчъ

Мхм...

виж как я объркваш.. нали като внимава ще ги свари като хората:biggrin:

Ан тей, кажи и го!

казах й. рядко ,но се усещам навреме:shy11:

преди 10 минути, M.Николов написа:

И аз.:)

преди 22 минути, emmi написа:

ейгудей ВЕЛИКДЕН:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не бих казала ,че ти има нещо. делим се на типажи и това е нормално. 🙂

Е, и аз го написах с известно съмнение, но благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, darkterminal написа:

...

spacer.png

[с извинение към Николов]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Уиш... написа:

😊

Screenshot_20210926-174725_Chrome.thumb.jpg.86fee68f382638a12ad53d87863cb6ad.jpg

So what if a world is full of witches? Be a wolf, a lion, a tyger... A human? When? Life is short.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване