Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Василе-е-е написа:

....  Ти имаш друго секретно име :D 

....

Аз си мислех, че аз съм човека с тефтерите, а то ти водиш цели списъци със секретни имена...

Нали тук на сички имената ни вече са секретни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

:D :lol6:сори, ама Косата, за да е така респектиращо, само като метафората и аксесоар, го възприемам

Абе с тоя метафоричен аксесоар хммм..навяваш грешни мисли :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, darkterminal написа:

Аз си мислех, че аз съм човека с тефтерите, а то ти водиш цели списъци със секретни имена...

Нали тук на сички имената ни вече са секретни....

Ти, твойте тефтери, са за библиотеките и музеите след години...останалите са лаици-минали-заминали...лангусти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Aмии да не остана по-назад и аз,реших да са интегрирам,да си знам контингента :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Василе-е-е написа:

Абе с тоя метафоричен аксесоар хммм..навяваш грешни мисли :D 

И с теб ли ще се караме? Мойте метафори са ти виновни за твойте грешни мисли...айде моля ти се!

а, какви метафори имаше, ех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

Ти, твойте тефтери, са за библиотеките и музеите след години...останалите са лаици-минали-заминали...лангусти

То... Зависи от това, кого сме попитали 😃

П. П. Поръчах си сладоледен десерт след бирата... Кой ще отпочне със залаганията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

И с теб ли ще се караме? Мойте метафори са ти виновни за твойте грешни мисли...айде моля ти се!

а, какви метафори имаше, ех

Tц,аксесоарите са виновни :D  Oлейй,аз ако нямам погрешни мисли по-добре да ида да са гръмна...то туй живот ли ще е

Няма се караме-възприех пацифизма като движеща сила в ежедневието си. 

преди 5 минути, darkterminal написа:

П. П. Поръчах си сладоледен десерт след бирата... Кой ще отпочне със залаганията...

Кво трябва или не трябва да се случи? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

То... Зависи от това, кого сме попитали 😃

Е, как Кого? 100 човека...има ли в автомобила ръчна спирачка? Има, за всеки, който не я мисли за неудобно устройство между седалките

Залагам- демек аз почвам- че скоро- в близките час-два ще посетиш помещение, в което ще можеш да дислоцираш бирата и да се облекчи организма от несъответствието в червата- 3 лева и 15 стинки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или им е лиснала водата и седа пише обеснения в полицията...

А полицая:

- В паспорта ви пише Ламиша Кукуферовна, а в показанията сте се подписали като Зоя Космодемянская! Така ли е? Кое от двете е верно? И какво общо имат потребителите от някакъв си български форум? Аааа... Подучвали са ви! Те са виновни значи, а ме вие! Ами ако ви бяха казали да се хвърлите под тролея... Така, така, така... Вие и тролей сте хвърляли... Значи не ви е за пръв път... - а Уишата седи и се хили, щото си прецтавя как полицая си върти с ръце ушите и от носъ му тече ту бирена пяна, ту лимонада, ту фърчът сапунени балони... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, darkterminal написа:

Или им е лиснала водата и седа пише обеснения в полицията...

А полицая:

- В паспорта ви пише Ламиша Кукуферовна, а в показанията сте се подписали като Зоя Космодемянская! Така ли е? Кое от двете е верно? И какво общо имат потребителите от някакъв си български форум? Аааа... Подучвали са ви! Те са виновни значи, а ме вие! Ами ако ви бяха казали да се хвърлите под тролея... Така, така, така... Вие и тролей сте хвърляли... Значи не ви е за пръв път... - а Уишата седи и се хили, щото си прецтавя как полицая си върти с ръце ушите и от носъ му тече ту бирена пяна, ту лимонада, ту фърчът сапунени балони... 

тя е дУбричко и не би хАбила вода, а по-скоро се е захласнала по обикновен щурец, който й се обяснява в любов ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Василе-е-е написа:

...

Кво трябва или не трябва да се случи? 

Ще ти отговоря с лайкуту на Леонардо:

Тоалетната,

Колкото близо - толкова и далече,

Бира и крем брюле...

преди 5 минути, Maleficient написа:

....

Залагам- демек аз почвам- че скоро- в близките час-два ще посетиш помещение, в което ще можеш да дислоцираш бирата и да се облекчи организма от несъответствието в червата- 3 лева и 15 стинки!

То посещениетое неизбежно... Въпросът е ще има ли тайфуни със снежни имена или ше минем бес революция...

П. П. Изплуваме оня ден и в базата, тамам свалям неопрена и изведнъж отнийде, така ме сряза в кръста... Уш стиска,  ма не става... Ас вече умирам от срам, ама то не се трае и питам дайв мастера, къде им е кабината, а тя една красавица корсиканка, чернокоса, черноока, от тия дето заради тях е имало много дуели - гледа ме, хили ми се закачливо, сочи кабината и ми вика - Рън Форест, рън!

Умрях си от страм значи... Добре, че съм дебелокож та ми мина бързо...

преди 4 минути, Maleficient написа:

тя е дУбричко и не би хАбила вода, а по-скоро се е захласнала по обикновен щурец, който й се обяснява в любов ...

И ти си ни дубриджку... Как само я записа при романтичните послушкофци 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ае Даркооо :giggle1: 

Зоя Космодемянская,малей

преди 2 минути, darkterminal написа:

Бира и крем брюле...

Гюле?

В смисъл ще поливаш или ще снасяш яйца дет се вика? 

Реакции някакви ли се получават,или просто почва много да ти са пика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за Плавников, спешъли и ...лека нощ ❤️ че неговите снимки си ги представям така с музика ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Maleficient написа:

... лека нощ .... 

Лекинка Малеф...

преди 19 минути, Василе-е-е написа:

Ае Даркооо :giggle1: 

Зоя Космодемянская,малей

....

Ама ще и отива... Нали?

😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, darkterminal написа:

Ама ще и отива... Нали?

😃

Ами "ще" -то вече и прилепна :D  

Ама дали не и са активира темерутестата фаза нещо? 

ПС: Дарки приятен ти ден,и дайвинг ако ще се гмуркате :)  

Зоя ако изплува тука по нощите-поздрави и да знае,че нямам общо с преименуването и

До скоро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Maleficient Нямам комплекс за малоценност от тва че съм била уж некомпетентна. Щото корееца има по-голяма чурка от хаваеца. Той, втория е един стероиден, назобен и всички знаем назобването кво прави с онъз работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Mediterranean написа:

@Maleficient Нямам комплекс за малоценност 

докажи го?!

Не е задължително, но и да се пробваш, няма ти повярвам, не че има значение, но за теб е тъжно, че не можеш сама себе си да самоубедиш.

Повечко книги чети. Мани ги тия корейци.  Нищо за собственото си самоусъвършенстване не ти помагат. Едно нефелно и кухо фенство...всеки човек има доста капацитет и възможности да се развива, но слава богу, че не затъва в някакви блата на обожание на съвсем обикновени човечета, защото бихме се "удавили" отдавна, ако и при първия опит с потопа не е било успешно.

С две думи: Имаш зависимост

да оБожаваш недостижими идоли, освен пеераси- щом те прави щастлива, членувай в клуб, ходи с тях по концерти, напиши книга, ако искаш, направи скулптура, стани дипломат в Корея...НО не искай с това да те запомнят. С едно Нищо. Навремето знаеш ли какви българи възрожденци е имало? които са си давали цялата печалба от търговия, да построят едно читалище или училище, а сега щото всичко ти е наготово, си тръгнала да се пробваш да убеждаваш хората, колко непротивни са някакви корейски гейчета. Айде, спри се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз й казвам, че корееца има по-голяма чурка, тая ква лекция ми дръпна. 😁

Ми кво им е противното мъ!

Айде жени се за Солджъра, че и двамата сте еднакво заблудени. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Maleficient написа:

Ако питаш, не си разбрал принципа. Все едно да ти кажа: Ако не направиш 50 лицеви опори, въобще не ми говори да се срещаме на кафе. А ти да отговориш: Ако съм слаботелесен и не мога, тогава ...подразбира се. Прави сенс, не задавай отговори.

Прочети си го два пъти. Установи посокота, и тогава цитирай, уважаеми. Дисциплина трябва да има. Не може всеки да си цитира к`вото му скимне.

Глей ко сиа - ази не съм кат вази пенсионер, живеещ на покрива! Нямам време цял ден да вися по форуми и да ги изчитам от до. Когато видя нещо умно, или смешно, или особено глупаво - веднага го цитирам, а генеалогията му оставям на по-умните от мен. Лошото е, че са само 2-3-ма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре, са па кодови имена.... 

Василь да не е почнал на половин работен ден в шесто? 

Добрютру е! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, emmi написа:

Добрютру е!

И кафето вече свъ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkEdge написа:

И кафето вече свъ

А, аз вчера си взех. Има цял буркан

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkEdge написа:

Не, ве - ф кофата...

Ей ся се излюпвам и аз и отпочвам процедурите

Че в девет трябва да съм в градъ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване