Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Как Сийка Наща написа:

Ми кво да ми разбереш с тоя женски мозък...

Докладвай,докладвай-много вече се изредиха :D (вечерята ми я разсипаха заради ХайдукНеНапика-хсо...ама тва е друга тема)

да бе, мозъка ми ти виновен!!! няма да ми го обиждаш. Знаеш ли колко се старае. Ама трябва да се обяснява повечко, защото така е възпитано и момиченцата понякога да научават разни неща, като са отсъствали ...

Съчувствам ти за "причината" и ...ся с ченгел ли да ти вадя...разкажи де- темата, не преброи ли до дванайсе, нали се учим на контрол и над нещата ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Как Сийка Наща написа:

(под сурдинка,аз съм-движим ти нещата)

Благодарско брат.Имаш каса сайдер от мен:beer11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Alon_zo написа:

Васко ти ли си?:beer11:

Тъмно ти е, та не го виждаш кой е, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две-три гълтока и бурканът отиде а така ми се завъртя главата че не знам как ще се добера сега от мазата до дивана горе

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гостуване на Васил Петров в дома на Маестра Константина Петкова в село Пчеларово!

https://dox.abv.bg/download?id=709fc123c3# - Линк за сваляне

https://dox.abv.bg/download?id=8021a42247# - Линк за сваляне

https://dox.abv.bg/download?id=b55578b8e4# - Линк за сваляне

Spoiler

a657bc61c041.jpg

Spoiler

5732872c7a54.jpg

Spoiler

f36cbe01be0e.jpg

Spoiler

334db5d92165.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Trichocephalus написа:

... Пуйчето вкиснато , защото не може да отиде на тенис - кортовете били под вода. Жената - дважди , поради факта , че всички сме си ат хоум и не може да учи . ...

Ясно! Ще внимаваш да не мигаш шумно днес...

... ДъДог- с разстроени чревца. Навън над 10 пъти се наложи да събирам перисталтичния му продукт . Сега седи унило на дивана и ще е на диета ...

Ей за туй няма да имам куче аз! Някак си ми е обидно да ходя след него и да му събирам отходите... А! И още нещо... Струва ми се супер несправедливо, като го закараш животното на ветеринар, да плащаш по цени, като за човек...

... Очевидно ще се наложи да се завра в бейзмента и да направя первое откаляване на виното ...

Старо магаре си ни ти! Умно! Спасил си се на правилното място... Далеч от жени и кучета...

преди 6 часа, emmi написа:

мани го тоя Джуджак! Продължава да си влиза как к себе домой в двора и да се тика при водомера. Хем вижда че сме вкъщи /портата е отключена/ и никакъв опит да поздрави поне. Кога ли ще турна катинар на капака..............

Катинар, катинар... Едни вълчи клюси сложи там, съвсем изненадващо... Да видим тугъс, ше продължава така нахално да хазяйничи в чужди водомерни шахти!

преди 6 часа, emmi написа:

...

окъкахте кучето?!? Е, брау!!! 

...

Приближила си му кучето нещо ти... И резултятя е налице...

преди 5 часа, Maleficient написа:

Добре че си ти да ни отсрамиш с морското на приключенията, но малко се засрами за тези градуси или прати топли ветрове и насам ...

...

Отдавна ме е срам... Но! Търпя... Пролеттъ ще я пращам към вас когато цъфнат крушите по улиците... Нейде около 20ти Януварий...

преди 1 час, M.Николов написа:

Tired Baby Animals GIF by BBC Earth

Скукааа...

преди 3 часа, Trichocephalus написа:

Две-три гълтока и бурканът отиде а така ми се завъртя главата че не знам как ще се добера сега от мазата до дивана горе
...

Ти друже, е редно да помислиш за едно диванче там... Обличаш се дебело и слизаш си като един Орфей ф царството на прохладната тишина... Приемаш един буркал седитиви и транквилизатори, под формата рубинен еликсир в който бъка от сякакви ензими, ферменти, пробиотици и друга полезна живност... Отпускаш се на диванчето и никакви Цербери и Евридики няма да вгорчават битието ти и да те спъват по пътя към достигане до поредното ниво от твоя атман...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Maleficient написа:

Оставам с впечатление, че си доста объркан, да не напиша невежа, относно профилите-никове женски, в този форум. За теб тук пише една жена с осемнайсе никнейма, и всъщност живее на покрива, пали камина, може да рисува, и има куче лабрадор...

А, не е така. Ако искаш си отвори един бележник и си записвай, че сме на различно местоположение и местоживеене, като начало.

Елементарна логика и игра на думи не фащаш, язък че си комшийка, пък било и на покривя!:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, JKirilov написа:

Елементарна логика и игра на думи не фащаш, язък че си комшийка, пък било и на покривя!:angry:

Нещо тон ли ми държиш??фащам всякакви логики, дръШки, а понякога и ...чадър като вали.

ВземИ си направи едно списъче, на коя как да отговаряш, че ме дразниш...

Иначе...ми, дойдох един човек да ми монтира "пластинка" на нашийника на Аксел, и копчето на дънките, което ми падна, и вместо аз да почерпя той ми сипа една сунгуларска...бях сготвила ориз със зеленчуци, и му върнах жеста.

Та, Наздраве! отдавна не бях употребявала ракийка, много е добра.

и, денят не си личи по заранта! Едно си мислех, друго стана.

Но добре се получи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да разгледам гифчетата

Excited Jump Around GIF by Originals

преди 19 минути, acnekt написа:

Есен.

Ти ще дойдеш много...лиричен :)

супер песничка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Maleficient написа:

Я и аз да разгледам гифчетата

Excited Jump Around GIF by Originals

Ти ще дойдеш много...лиричен :)

супер песничка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, acnekt написа:

Чип е нещо тънко, не ли?

Както чиповете на ел. платките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bornofash написа:

Чип е нещо тънко, не ли?

Както чиповете на ел. платките

Хубаво, че не се сети за Ч..Е..П.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Така са англетата, все не са като другите хора.

Що какво нередно има? Чипс като чипс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване