Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 10 часа, emmi написа:

В Балкана рядко може да намериш равно място

ДУ Ку

Ума и друго: Градското в мен проговаря. ;) = Всичко на едно. Най-долното и най-горното нива са на мое разпореждане, а двете нива между тях на жената. Аз си имам свой порядък, тя си има свой порядък. Тя да не се меси в моя, а аз в нейния. ;) Ще има и два асансьора (външни). :) Още не е късно да направя и вътрешен. :) Сетих се как да стане вътрешния. Да, единичен ще е, но може да стане. Трябва да трансформирам тоалетната за гости. :) 

Това с асансьора е с доза хумор. ;) Реално ще е вид лебедка (ръчна и електрическа) разположена на билото с един стол без крака. :) То, мога да направя и пожарникарски и/или стриптийз пилон, но ай стига с толкова фан-таз-мъ-говорене. :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 17,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

1787

• acnekt

1476

• Уиш...

1061

• M.Николов

1026

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 9 часа, emmi написа:

23.jpg

26.jpg

Аааа... Повна я тъзи юнашка конструкция, тип висящите греди на Семирамида... Е поне са проявили творчество!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, darkterminal написа:

Аааа... Повна я тъзи юнашка конструкция, тип висящите греди на Семирамида... Е поне са проявили творчество!

Ентересното е че италянзите си продължават ремонта без да са направили нещо за отстраняване на тези чудиса на конструктивната мисъл... 

На първия етаж има една колона, върху нея опрян трегер. Бетон разбира се. А втора колона няма. Трегера опрян в зида. Който е керпич с тухли микс. 

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

ДУ Ку

Ума и друго: Градското в мен проговаря. ;) = Всичко на едно. Най-долното и най-горното нива са на мое разпореждане, а двете нива между тях на жената. Аз си имам свой порядък, тя си има свой порядък. Тя да не се меси в моя, а аз в нейния. ;) Ще има и два асансьора (външни). :) Още не е късно да направя и вътрешен. :) Сетих се как да стане вътрешния. Да, единичен ще е, но може да стане. Трябва да трансформирам тоалетната за гости. :) 

Това с асансьора е с доза хумор. ;) Реално ще е вид лебедка (ръчна и електрическа) разположена на билото с един стол без крака. :) То, мога да направя и пожарникарски и/или стриптийз пилон, но ай стига с толкова фан-таз-мъ-говорене. :)  

Абе, ена лебедчица винаги си требе.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Ентересното е че италянзите си продължават ремонта без да са направили нещо за отстраняване на тези чудиса на конструктивната мисъл... 

На първия етаж има една колона, върху нея опрян трегер. Бетон разбира се. А втора колона няма. Трегера опрян в зида. Който е керпич с тухли микс. 

...

А ако мине инспекция...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

А ако мине инспекция...

Събаря се всичко

Странното е че сякаш не вдяват че всичко може да се събори отгоре им

И така. Днес е ден за бране на липа. След малко чакам дружна компанийка да мине да ме вземе и отпрашваме посока Пушево

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Абе, ена лебедчица винаги си требе.... 

То много неща си трябват една къща да е "пасивна" .... НО, едно по едно. ;) По-важното е, че в момента "избистрям" концепцията. Нанасям последни щрихи в нея. Вярно, не ги записвам, но се доверявам на паметта си. До съществената част от строителството = всичко ще е с необходимата документация.

п.п. Като им казах на местните, че по новия закон, нова сграда трябва да има паспорт = изпаднаха в дълбоко недоумение. :) 

Не знам, защо определени хора считат, че могат да са над закона. Същия колкото и да не е съвършен, то на базата на него може спокойно да извършваш вид действия, които да си спокоен, че няма да ти навредят в бъдеще. Да, заплетени казуси винаги ще има, но те са свързани с заварени обстоятелства, а не спрямо нови бъдещи.

Кратко: По - лесно се съгражда нещо ново, отколкото да се ремонтира старо. Друга тема е защо към нови неща бюрокрацията прилага неправилно законите. В повечето случаи до известна степен спъва новото, а не помага да се направи. Тя съдейства на заварените обстоятелства, а не би следвало, НО това е лично мнение и не обвързвам същото с никой. Все още държавните служители са с вид остарял начин на мислене. Пак лично мнение.

преди 10 часа, emmi написа:

23.jpg

26.jpg

Ако говориш за конзолната греда, то тя не е конструктивен елемент. Не виждам къде е стъпила другата греда която носи товара, но в крайните и точки ще има вид сили действащи на горе, а не на долу, т.е. товара от тежестта на покрива няма да се пренася към зида. Образно казано там където стъпва носещата греда трябва да се "върже" със земята. В случая някой не разбира от ферми, за да може тежестта на покрива да се предаде към зида в правилната посока, т.е. да се предизвика натиск, а не опън.

п.п. Там където стъпва носещата греда трябва да има колони с необходимите основи, в противен случай зида в горния край отива на страни и всичко пада долу.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, emmi написа:

...

И така. Днес е ден за бране на липа. След малко чакам дружна компанийка да мине да ме вземе и отпрашваме посока Пушево

Липата е вълшебно дърво... Не е ли малко късно за липи? В София, средата на Юни вече са преминали...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

В София, средата на Юни вече са преминали...

И тук преминаха, но не забравяй, че Русе е по-на север. ;) Малко друг климат е там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

И тук преминаха, но не забравяй, че Русе е по-на север. ;) Малко друг климат е там.

преди 3 часа, darkterminal написа:

Липата е вълшебно дърво... Не е ли малко късно за липи? В София, средата на Юни вече са преминали...

В Балкана тъкмо са нацъфтяли

Аромат се носи на гъсти талази

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не знам, защо определени хора считат, че могат да са над закона. 

"Прави каквото искаш!" - "Не мога, забранява ми го наказателния кодекс!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, darkterminal написа:

Не са преминали. Прекрасно и аромантно нацъфтели и хора си берат от тях.

Мен ме мързи.

Добър ден в новата тема. Хаирлия да е!! много узо и коктейли да се изпият, хубави летни преживявания и таканататък

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Petar Petrov V написа:

някоя, ако си няма гадже да ми пише на лично.

айде у затвора, джожде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, lightshadowmaker написа:

"Прави каквото искаш!" - "Не мога, забранява ми го наказателния кодекс!"

"Прави каквото желаеш" - "Не мога, закона не ми позволява!" ;) 

"Колко го желаеш" - "Много, но да е по закон."

"Не стига"! Следователно = не го желаеш, а искаш". ;) 

Наздраве за тези които не искат, не желаят, а го правят!!! :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Не баш

Гледам тия идиоти в САЩ какво правят:speak:

https://news.bg/int-politics/prinstanskiyat-universitet-premahva-imeto-na-prezidenta-udrou-uilsan-bil-rasist.html

Изморих се да гледам вече :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Лин написа:

Здравейте малки, големи и средни хора 

Върви ли лафа тук?

Разказвай деее...

отсъствията се наказват после с интерпретации от преминали събития, сватби, карантини, и други разни ;) бъдещи посещения по моренца

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване