Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, lebel написа:

Мдааа ... е, сигурно си имаш причини, фиксации и прочее ... но независимо от това, не беше добра идея да обърнеш внимание само на част от отговора ми към Данчо Холмс ; )
Не за друго, а за да не се случи нещо лошо с изящната ти конструкция. Ако не съм Алгор : )
Но пък пишеш увлекателно и бих прочел още нещо от теб : )))

не е  признак на психическа устойчивост да се представяш за друг.При всички случаи , това ,че правиш дори опити в тази насока означава ,че не си почтен към тези с които се опитваш да общуваш тук. Останалото в поста ми е точно такова, което бих повторила и на главните герои от една приказка започнала преди време. В края на краищата каквото изпратят  ,такова получават като ехо. На мен пък ми беше интересно да видя реакцията на форумните мишлета. Моника Люински  направо щеше да изригне със силата на 10 Фукушими, добре ,че се спря да изчака какъв ще бъде отговора на Алгор. Нищо де, отлагаме екшъна.:lol6:

преди 1 час, lebel написа:

Приятно е да видиш, че все още има риба във виртуалните водоеми : )

. Ако не съм Алгор : )

Несериозно самовнушение за рибите .Справка :

уточнено беше " Ако си Алгор"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 24 минути, valkiria1 написа:

не е  признак на психическа устойчивост да се представяш за друг.При всички случаи , това ,че правиш дори опити в тази насока означава ,че не си почтен към тези с които се опитваш да общуваш тук. Останалото в поста ми е точно такова, което бих повторила и на главните герои от една приказка започнала преди време. В края на краищата каквото изпратят  ,такова получават като ехо. На мен пък ми беше интересно да видя реакцията на форумните мишлета. Моника Люински  направо щеше да изригне със силата на 10 Фукушими, добре ,че се спря да изчака какъв ще бъде отговора на Алгор. Нищо де, отлагаме екшъна.:lol6:

Несериозно самовнушение за рибите .Справка :

уточнено беше " Ако си Алгор"

"не е  признак на психическа устойчивост" 
"не си почтен"

: ))

Нямаше нужда да се извиняваш. Сарказмът е трудна материя ; )
Освен това мисля, че в теб се крие добър човек. Е, скрил се е добре, но съм сигурен, че е там  : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, lebel написа:

Нямаше нужда да се извиняваш.

Не съм правила опити. Аз съм директна. Ако искам да го направя,го правя , няма да ти поднасям зелки увити  в брюкселска дантела и да ти кажа,че ти давам брюкселско зеле. Продължавам да твърдя,че не си почтен щом се опитваш да заблуждаваш останалите,колкото и да го изкарваш шега и да правиш уговорки.

преди 41 минути, lebel написа:

Освен това мисля, че в теб се крие добър човек. Е, скрил се е добре, но съм сигурен, че е там  : )

Каквото изпратиш, това ще ти отговори ехото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересът и Атрактивността към един форум се създава от Атрактивни , Харизматични и Чаровни личности.

Проблемът е , че можещите да Изваят такива образи са рядкост ! Да не говорим , че на тях самите в един момент им изстива 

желанието , когато усетят , че всичко вече като емоция е изконсумирано.  Атрактивните личности са изпълнени със Свежест , Обаяние ,

умение за магична комуникация вербална. Ефектът от тяхното присъствие "пълни " трафикът по темите , задържа интересът.

За да се Създаде такъв Образ е НУЖНО да се Притежават и определени качества. Едно от тях е Артистичността , Гъвкавостта , богатият

,  мек език , както и Аромата и интензитета на "думичките " , които ползват , поведението и реакции , които демонстрират , маниерът.

Да Изградиш Образ във виртуала е възможно , единствено , ако притежаваш в себе си , онова , което поднасяш.

В този ред на мисли не смятам , че за изграждането на нов образ е обвързано с психическа нестабилност и непочтеност.

Форумните , социални платформи по принцип са със "порочен характер" . Аз не вярвам да има "фенове" заклети на форумните

пространства , които да са разигравали само с 1 профил ! Във това специално няма как да ме убедите , колкото и да подскачате в лозунги и проповеди .  Повтарям - "заклети фенове ' !

В този ред на мисли аз горещо приветствам нови профили , нови превъплъщения , алтернативна игра , избори , флиртове и там , каквото си избере от нуждите и дефицитите.

Всеки притежава торба с Личности , които е Развивал по време на Еволюцията си. Те са си в него и може да ги извежда несъзнателно , под формата на Атракция във Виртуалната Матрица. 

Това е Нормално , не е Порочно , не е подсъдимо , не е непочтено.  Това са нови шансове , нови усещания , нова игра , нови възможности , нови копнежи , нови "филми" .

Дай Боже на всеки форум такива Артистични , Харизматични "сценаристи и актьори ".

Да използваш ресурс "лично време " за да завъртиш колелото и Динамиката на един форум , при това съвсем "хуманитарно " е доблестен жест.

Виждаме какво остава иначе - сивота , битовизми и липса на настроение и тонус.

Нови попълнения по форумите няма. Няма и да има.  Няма с какво да им се задържи интереса.

Така , че ..Разлиствайте се и се забавлявайте.  Кой - кой е няма значение.

В крайна сметка няма да се жените ! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, lebel написа:

Благодаря. Само ти се усети.

Не подозирах че си ти, радва ме че си отново във форума :)

Чиърз :cheers:

преди 20 часа, Богатир написа:

Честито ви банани!

Банани но всеки ден, всеки ден но банани :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добрютру, на всички по наш'те ширини! Лека ножт на тия зат Голямата вода, че идва сряда и не се сяда.

Кафето дими...ароматът прониква през ключалката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, цър-вул написа:

Добрютру, на всички по наш'те ширини! Лека ножт на тия зат Голямата вода, че идва сряда и не се сяда.

Кафето дими...ароматът прониква през ключалката.

Изопщо не ми се става

Мрачничко нещо навън? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Inana.. написа:

от Атрактивни , Харизматични и Чаровни личности.

амъ как точно мъ описа
сичкото сигън ут нашту маалъ сме такис
кът че ли сме  ф час по литература...баси
дубро утро, лудницата!
пихте ли си хапченцата?

преди 11 минути, цър-вул написа:

Кафето дими...

още не съм станал за да стигна до кафето
с това кафе съм кът наркоман
ку не съм пил кафе, цял ден мий криво

усещам, че Лебелчу заплете интригата и шси играйкаме на "тука има, тука нема Алгор"

преди 3 минути, emmi написа:

Изопщо не ми се става

Мрачничко нещо навън? 

ас викам неска да не ставаме
само се чуда, кой ше донесе кафе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дpъндю написа:

ас викам неска да не ставаме
само се чуда, кой ше донесе кафе

Спасение утопающих дело рук самих утопающих

То ако чакаш на тос или оня.... Остана си без кафе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, bornofash написа:

А стига бе, верно ли :cantbelieve:

играйкаме си на тука има, тука нема
разбърквам никовете
ся познай под кой ник съ крий алгор
:giggle1:
скоро не бяха пущали игри
:lol6:

преди 9 минути, emmi написа:

То ако чакаш на тос или оня.... Остана си без кафе

не ми съ слиза долу до машината на входа
а пъ на а машина на щерката не ми харесва как го прави...не му уцелвам дозата
затуй си слагам в ено малко канче да си  го варя с нагревателче
кът го кипна три пъти, цедката за чай и в чашата, после се кефя на вкуса
вече времето като че ли ней толкус мрачно, може да се живее

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДУ Ку ...

:) 

Приобщавайки се към дадено общество (дори виртуално) може да се превъплъщаваш в много образи, но може и да си "многолик" образ. Това обаче не е свързано с психическата ти нестабилност, а способността да си еднакъв както в действителността, така и тук. Да, множество потребители правят различни образи (потребителски акаунти), за да изживеят нещо което в реала не могат.

Дали ще прикриеш своята същност или напротив ще я покажеш си зависи до колко си свенлив. Свенливостта не е функция на твоята психика, а на твоя морал. Дали е морално да се правиш на друг?! 

Реално във всеки форум, всяка създадена социална мрежа си има правила, а не морал. Спазването на въпросните правила обуславят дали вид образ (потребителски акаунт) ще се допуска да ползва въпросната платформа или не. Да, същия може след отнемане на правата на въпросния акаунт да създаде друг със същото поведение, но определено е илюзия, че даден субект който не е собственик на платформата може да влияе на нейното развитие или нейната регресия. 

Прави ми впечатление, че някои които по ред причини са били с определени привилегии и в последствие отнети и всячески се опитват да насочат отново платформата към минало на същата където са имали привилегии да контролират нейното развитие. До колко тяхната психика е нестабилна?! 

Всеки би следвало да загърби емоционалната си съпричастност към платформата и проумее смисъла на свободното споделяне! Някои съумяват, а други не. До тогава ще е волята на собственика!  

преди 53 минути, дpъндю написа:

Дънди, хм .... не мисля, че Алгор би се прикрил. ;) Просто е решил, че не е удачно да споделя чрез въпросния акаунт свои отношения по дадена тема и т.н. 

Определени потребители определено не могат да правят разлика между това: Това, че имаш вид по-висши права, не означава, че не може да имаш и лични мнение по даден въпрос или тема, а едва ли не, че администрацията на този форум е против твоето мнение. 

Кратко: Имат чувството, че са дискриминирани и успоредно с това желание да притежават само облагите на въпросните по-висши права без да се налага да носят вид отговорност към платформата. 

Както и да е. На тази игра определено не ми се играе. :) 

Приятно джуркане. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, valkiria1 написа:

Не съм правила опити. Аз съм директна. Ако искам да го направя,го правя , няма да ти поднасям зелки увити  в брюкселска дантела и да ти кажа,че ти давам брюкселско зеле. Продължавам да твърдя,че не си почтен щом се опитваш да заблуждаваш останалите,колкото и да го изкарваш шега и да правиш уговорки.

Каквото изпратиш, това ще ти отговори ехото.

Всичко това, казано от човек, който  изрязва половината от от отговора ми, адресиран до еманацията на дедуктивната мисъл, с което съзнателно (некоректност или непочтеност, ако предпочиташ) или несъзнателно (несхватливост) обръща смисъла му на 180°, с високо благородната цел да напълни градината на трето лице с камъни, може само да ме усмихне ; )

Бъди здрава, Валкирия!

Нека си останем само приятели ; )
Ал  пардон, lebel : )

пп сега се сетих за още една причина да реагираш така  ... нали не си dancho730616?
не, не, не ми отговаряй, не искам да знам ... нека си остане тайна  : )))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Приятно джуркане. :) 

нема кво да джуркам
само един съфорумец ми вика "дръндев"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дpъндю написа:

само един съфорумец ми вика "дръндев"

и ти си възмутен, защото искаш да се обръща с "дръндюев"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

и ти си възмутен, защото искаш да се обръща с "дръндюев"?

виш тука кво става

Цитат

[Поправки на грешки] Изображението при задържане на таба може да доведе до блокиране
[Поправки на грешки] Изображението, запазено от Alt + Не мога да се показва в Windows Photo Viewer
[Поправки на програмни грешки] Emoji се показват като квадрат в Win10 2004, когато DirectWrite е деактивиран
[Поправки на грешки] Не е добавен Favicon за отметки, добавени от командата на контекстното меню в прозорец инкогнито
[Поправки на грешки] Изскачащата лента с инструменти за видео се показва в грешна позиция в някои случаи
[Поправки на грешки] Браузър се срива, когато е активиран chrome: // flags / # scrollable-tabstrip
[корекции на грешки] Множество проблеми относно групите раздели

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дpъндю написа:

играйкаме си на тука има, тука нема
разбърквам никовете
:giggle1:
скоро не бяха пущали игри
:lol6:

не ми съ слиза долу до машината на входа
а пъ на а машина на щерката не ми харесва как го прави...не му уцелвам дозата
затуй си слагам в ено малко канче да си  го варя с нагревателче
кът го кипна три пъти, цедката за чай и в чашата, после се кефя на вкуса
вече времето като че ли ней толкус мрачно, може да се живее

Е, джезве няма ли у вашта къща, бре, джанъм?! 

Ша кажеш че си на поход

Канчета... Бързоварчета... 

Сега, малко е невъзпитано, ама да попитам... Кой е Данчо с многото цифри? 

И защо ровим стари гащи от миналата година

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Е, джезве няма ли у вашта къща, бре, джанъм?! 

немъм джезве
канчето (метална чаша) е с големината на джезве
на котлона става бавно, а на бързоварчето е готово за минута
и кафеварка имам, от тея дек се навиват, амъ сърце не трае
чек да да видя дали има картинка в нета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

немъм джезве
канчето (метална чаша) е с големината на джезве
на котлона става бавно, а на бързоварчето е готово за минута
и кафеварка имам, от тея дек се навиват, амъ сърце не трае
чек да да видя дали има картинка в нета

Е, и аз имам. Ама ми виси вързано на раницата

преди 1 минута, цър-вул написа:

Заради ланшния аромад

Всякви хора... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

Коя версия?

новата, дето се сриваше при мен, ама за сега работи стабилно
и тия като във форума на wifislax, дават промените в първия пост на темата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дpъндю написа:

нема кво да джуркам

Реално Дънди, не ме вълнува дали някой си прави много профили тук. Дали съществува вид "анимация" (модерация в сянка) на мен е без значение. За теб явно е важно.  В края на краищата всеки сам избира дали да повдигне тема, дали да участва в такава и т.н. дали ще споделя своите или чужди схващания по дадена проблематика. Дали в дадена тема ще влизат повече или не си зависи до колко потребителя се интересува и/или счита, че може да сподели свое виждане по засегнатата проблематика. Както виждаш затваряне на тема е рядкост. Има възможност да бъде отворена отново, но стига даден потребител изтъкне довод който би допринесъл за доразвиване на въпросната тема. 

....

Живи да сме, а здравето ни си зависи от нас, особено психичното. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, emmi написа:

Е, и аз имам. Ама ми виси вързано на раницата

аха, когато решиш да си правиш расходки ис балканя
а винтовата дек я имам е подобна на тия ама е за 4 кафета и ней чужденецка, ами сий българска
https://www.pazaruvaj.com/kafemashini-c3174/kubinska-kafevarka/

преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

За теб явно е важно

на мен мий игриво
те затуй се дърлям с Кумчо вълчо и Червената шапчица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дpъндю написа:

те затуй се дърлям с Николов и Червената шапчица

:) 

Палавник си ти, да зная ... :) 

Добре знаеш, че изпитвам вид сънти ментъл към теб. ;)

Друго си е да има и различни цветуфе освен червения ... :) 

Затуй и умешваш буите ... :) Да става "цветнъ къртинъ", а не "черну-бялъ". ;) 

Абе, не ги слушай класиците, че само и единствено фо черно-белите (плоски образи) е истината. :) 

Кратко: Извън видимите неща има и такива, които не са, но определено може чрез друго сетиво да ги усетиш. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване