Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Добро утро и от мен,

https://btvnovinite.bg/svetut/pet-servityorki-v-birarija-zabremenjaha-po-edno-i-sashto-vreme.html

Пет сервитьорки в бирария забременяха по едно и също време

Собственикът на австралийското заведение признава, че не е виждал нещо подобно
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

Добър ден.

Как спинкахте? Аз, великолепно.

От няколко дни си мисля, но все забравям да питам, Плавников, че мернах някакви бури и наводнения по МеХико? Да се докладва, нищо че му гледам снимките, а и отдавна ...не е разказвал от неговите истории, и ми липсва.

Навън рязко застудя...докато се наканя да си доизмия прозорците, и ей ти на...но нищо де, края на ноември е все пак. И сняг има да вали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Добър ден.

Как спинкахте? Аз, великолепно.

От няколко дни си мисля, но все забравям да питам, Плавников, че мернах някакви бури и наводнения по МеХико? Да се докладва, нищо че му гледам снимките, а и отдавна ...не е разказвал от неговите истории, и ми липсва.

Навън рязко застудя...докато се наканя да си доизмия прозорците, и ей ти на...но нищо де, края на ноември е все пак. И сняг има да вали

Прозорци се мият вечер. Защото оставят петна, ако ги миеш през деня. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така може да е по стара ориенталска или анадолска традиция, но добре, че не ми се налага да се съобразявам с такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) 

Аз доволен ... :) И втората пратка тръгна към мен ... :) 

Мани ... тамън похарчих извънбюджитнъте и след чуваемошт со женътъ ми припомни, че дърт огнен дракун си требе подмяна, че между чегунувите пространства са се разтворели кът на на дедуту ръните от ПСВ след сбъркване на виагрътъ взетъ за бабатъ ... :) 

За съжаление оооообъчи следвъщи извънбяджетни ке има .... февръли или май ... мда ... от сейде се настройвъм за нейнуту посищение и ке пустнъ филтъра, че инъчи ке се наложи дъ жертвъм основен кептъл ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, M.Николов написа:

Би ли си доразвил мисълта, че ми стана интересно какво точно се опитваш да кажеш?

Няма проблем.

Оригинал: "Сколько вашему сорванцу?  Шестнадцать? Н-даа, аборт делать уже поздно."
Превод: На колко е вашият палавник? 16? Мдаа, за аборт е късно.
Поука: Ако някой се плацика в някаква поразкаляна локва от виртуални взаимоотношения, страсти и неволи, няма смисъл да пръска всичко и всеки наоколо. Който го влече, сам(сама : )) ще скочи при него. Който не - няма. И на палавника ще му е интересно какво е искал да каже : )

преди 12 часа, M.Николов написа:

Аз за това първо културно питам.

Бррр, това ако го бях прочел преди лягане, нямаше да заспя цяла нощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, да кажем, че до някъде имаш основание.Но все си мисля, че можеше и по-вежливо да изразиш позицията си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Русенския Дионис знае ли, че има втори сезон на Тъмните му материи?

преди 1 час, lebel написа:

...

Бррр, това ако го бях прочел преди лягане, нямаше да заспя цяла нощ

А какви мъже имаше...ше почисти и зареди оръжията, пък ще пусне и запее Край Босфорааа шум се вдига...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Висим

Гледам хората как минават

Е, адвокатите, де

Те не са твърде хора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя, ама само как мразя да опирам до услугите на държавната и общинска администрация ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, цър-вул написа:

А прокурори няма ли в цялата работа?

Те са дистанционно. Имат само по един дежурен

преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Мразя, ама само как мразя да опирам до услугите на държавната и общинска администрация ! 

Гадно е

НО, запомняй вниматулно лицата. Не се знае дали няма да ти паднат на къс пас за някоя клизмичка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

Те са дистанционно. Имат само по един дежурен

Гадно е

НО, запомняй вниматулно лицата. Не се знае дали няма да ти паднат на къс пас за някоя клизмичка

Протестирам!

Ся "държавната администрация" като блато и клетите обслужващи хорица, са различни неща.

Оф, налази ме някаква, да съм изкарвала кинти в свободното си време...абеее, то любезен и възпитан, ама малко ми писна...баси досадата

преди 40 минути, emmi написа:

Висим

Гледам хората как минават

Е, адвокатите, де

Те не са твърде хора

Колко градуса е при вас, че тук много рязко скова, а не съм си купила ръкавици и ходя и в  дома увита с шал и одеяло :(

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Maleficient написа:

Протестирам!

Ся "държавната администрация" като блато и клетите обслужващи хорица, са различни неща.

Оф, налази ме някаква, да съм изкарвала кинти в свободното си време...абеее, то любезен и възпитан, ама малко ми писна...баси досадата

Колко градуса е при вас, че тук много рязко скова, а не съм си купила ръкавици и ходя и в  дома увита с шал и одеяло :(

Всичко под двайсе градуса за мен е кучи студ

Много здраво зависнах 

Ищеца е от онези дето си умира да се съди

Първо се е съдил с брат си

Сега се съди с ЧСИ-то който му продал нивата и не му бил върнал правелно рестото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Пич, що мислиш, че всички имаме твоя начин на мислене?! :) 

Я бегом да тролиш темата на шефа ... :) 

Байно, ако не забелязваш да ти кажа, че ти домъкна този отговор в тази тема. Той си беше там.

Относно начините на мислене, има само два- правилен и неправилен. Виж начини на не- мислене много...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, emmi написа:

Нали трябва да има хора по съдилищата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, emmi написа:

Всичко под двайсе градуса за мен е кучи студ

Много здраво зависнах 

Първо се е съдил с брат си

Сега се съди с ЧСИ-то който му продал нивата и не му бил върнал правелно рестото

Изпече някакво слънце, виновно, и на прибежки ще отскоча до магазина.

Помогни му на човечеца...ЧСИ-и и аз бих ги съдила до дупка и в Страсбург даже.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Изпече някакво слънце, виновно, и на прибежки ще отскоча до магазина.

Помогни му на човечеца...ЧСИ-и и аз бих ги съдила до дупка и в Страсбург даже.

сам си е виновен

да не се е съдил с брат си за простотии

после не си платил държавната такса, пуснали му изпълнителен лист, той не вдянал, ЧСИ-то му обявил нивата за продан и я продал и ся ма що толкос такси - ми толкос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Байно, ако не забелязваш да ти кажа, че ти домъкна този отговор в тази тема. Той си беше там.

Относно начините на мислене, има само два- правилен и неправилен. Виж начини на не- мислене много...

Баце, ако забелязваш, то диалога ни на къде отива?! 

Разбирам объркването ти, но определено имаш проблем с концентрацията. 

Твоя начин на комуникиране не е свързан с вид мисъл. Изцяло е попаднал във вид транс-пениз. Няма значение в коя тема си, но да я водиш ти. Насоката е само една = темата е без значение, защото по-важно е, че аз в следствие на света около мен и особено заради ББ не се чувствам добре. След като не им пука на всички за мен = ще ви разнасям и завъртам темата спрямо това как на мен ми изнася. 

Баце, разбрахме те, че си с ограничен начин на мислене. В случая дали е правилен или не е без значение, но определено имаш голям проблем с мисленето = не може да мислиш! За сметка на това обаче ей тъй да се чепкаш с някой за спорта и да се правиш на по по най. :) 

Твърде лично подхождаш, а не принципно, Обаче пък си фантазираш, че за другите им е интересно какво мислиш ти.

Баце, разбери. Светът не се върти около теб, а ти се въртиш около него и не може да се докопаш до полза. Тесногръда душичка си. Това не е лошо, но определено не може да ти се помогне. Толкова си можеш. После защо другите успявали. Ми, така е баце в тоя живот = Един успява, а друг не. 

Бог да ти прости волните и неволни грешки! Амин

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прибрах се

налях си

кабиле-то е много добро винце, благодаря за препоръката

пийвам си и смятам подобрения

ае, таблетите имат ли функция за четец на книги?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
прибрах се
налях си
кабиле-то е много добро винце, благодаря за препоръката
пийвам си и смятам подобрения

ае, таблетите имат ли функция за четец на книги?

Вграденото “books” при macOS и iPadOS и iOS ми позволява дори да си отварям книгата на страницата независимо дали на лаптопа , телефона или таблета чета . Синхронизацията е пълна - чета си с телефона в магазина , стигам до някъде , отивам в къщи , отварям лаптопа и като стартирам съм на същата страница и същия абзац . Като се прехвърля в кенефа с таблета - отварям и съм на същата страница

Кеф :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Trichocephalus написа:

Вграденото “books” при macOS и iPadOS и iOS ми позволява дори да си отварям книгата на страницата независимо дали на лаптопа , телефона или таблета чета . Синхронизацията е пълна - чета си с телефона в магазина , стигам до някъде , отивам в къщи , отварям лаптопа и като стартирам съм на същата страница и същия абзац . Като се прехвърля в кенефа с таблета - отварям и съм на същата страница

Кеф :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

дори не разбрах ко ми каза:lol6:

питам ако взема на Д1 таблет ще може ли да си чете книгите щото не и е удобно от лаптопа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

да не се е съдил с брат си за простотии

Туй да ти кажа винаги ми е някак си странно, защото вместо да си поделят наследството, го цепят. Предполагам някой от двамата е теглил кредит или зад единия стои вид женска амбиция. 

Спомням си навремето за една колежка. Именно заради вид имот се намрази със сестра си. Годни неща са тези и определено не са ми понятни. Явно въображението ми е ограничено .... мда ... О, да познати ми са такива взаимоотношения между наследници, но определено са нечистоплътни, а не простотии, защото последната е ясна = такъв му е нрава. Където се вика: Е, какво да го направя, роднина ми е и не мога да му счупя хатър, затова ще счупя две клечки от метлата ... 

преди 13 минути, emmi написа:

кабиле-то е много добро винце

Ти си виновна = Наздраве! :cheers: с Merlot ENIRA 2016 ... (мързеше ме да одя за бира.) :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

дори не разбрах ко ми каза:lol6:

питам ако взема на Д1 таблет ще може ли да си чете книгите щото не и е удобно от лаптопа

Ако ще се ползва само за четене, по-добре и вземи един Киндъл.

Няма проблем да се четат книги и на таблет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване