Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Дъ оди в Сливен ... там мисля, че има такива ... :) (Поне едно време имаше...) 

пляс

Цитат

"кметът на един голем наш град давал награда от илядо лева, ку некой очисти града от илядите цвъкащи гларуси
 дошъл един дрът пенсионер, отворил едно сандъче и от там излетял голям син гларус – увлякъл всички със себе си и градът се опразнил.
след  енъ седмица кмета фръчил  тържествоно наградата на дрътака и тихо го попитал:
-Абе, деденце, да ти се намира и некой голям син циганин?"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 3 минути, emmi написа:

а аз на киндъла мога ли да си чета заключенията като съм в зала? за ена руса преателка питам......

наведеш се - камък

изправиш се - вятър

обърнеш се - циганин

Имало само един българин и всички му викали- Бай Иван циганина :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Yota YotaPhone 2 MORE PICTURES

Ей туй телефонче е супер за книги. (Говоря за задния му екран.) Таблет с два екрана като това не ми е известно, но ще попитам приятел ... 

човек, пила съм две чашки вино, пия трета, какви телефони с два екрана?

току-що, Ma_ri написа:

Имало само един българин и всички му викали- Бай Иван циганина :wub:

да:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

а аз на киндъла мога ли да си чета заключенията като съм в зала? за ена руса преателка питам......

наведеш се - камък

изправиш се - вятър

обърнеш се - циганин

а кът тръгнеш напред - полицай
ама тва съм го  чувал ф Пазарджик

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

наведеш се - камък

изправиш се - вятър

обърнеш се - циганин

Виж сега, понеже съм роден в Сливен само като сканирам циганин = веднага го разбирам от кой джинс е. ;) 

По-добре да не знаеш кой джинс е най-кофти ... Дънди е от готин джинс ... виж за мецана ... хм ... ай по-добре да не я коментирам ... болна тема е за Дънди ... :) 

преди 7 минути, дpъндю написа:

син гларус

Хм, това ми намирисва да който не знае вица за синята птица ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Телефони и цигани. Хубава раздумка :magnifier:

тва штот талафоня е на мода, а сигънтуй един у форума
пъч
пъч

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, emmi написа:

телефони с два екрана?

Yotaphone 2 Review! - YouTube

Ако те интересува ... Задния му екран е по технологията E-Ink Display или Electronic Paper Display (електронна хартия). 

преди 7 минути, skalata_73 написа:

Телефони и цигани. Хубава раздумка :magnifier:

Забравяш и виното, за да котрас на синята птица ... :) 

:cheers:

Май покрай мързела ми, ще откажа бирата ... мда ... но докато има и пукница ... хм ... що требе да ходя до магазина ... :) 

Леееей отплеснъх съ .. отивам да черпя котките ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, emmi написа:

некакси  ми се ще да е по-многофункционално некакси....

киндъла.... само чете

Да ти кажа и аз. Без да ме питаш : )  Киндъл! ; )

Щом моя Киндъл, подарен ми преди години и вече на преклонна възраст, си има Web Browser (абсолютно дърво : ))) с който все пак може да се тътриш (изпробвано) из нета, MP3 Player  и Text-to-Speech (неизпробвани), сегашните сигурно могат  освен това да  правят смути и коктейли ; )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Ma_ri написа:

не, това можеш да правиш на таблет. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Trichocephalus написа:

Защо ? :no-no:

е, за какво ми е таблет тогава?!

преди 5 минути, lebel написа:

могат  освен това да  правят смути и коктейли ; )

ся ако правят коктейли............. и аз ше си взема

преди 5 минути, Trichocephalus написа:

не, това можеш да правиш на таблет. 

аз от телефона си ги чета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

аз от телефона си ги чета

Таблетът е много по-удибен - големината на екрана ти позволява да четеш все едно книга, да правиш бележки докато пишеш, можеш да редактираш теста в движение, можеш сума ти и неща, които на телефона са силно затруднени поради размера. 

Отделно да не говорим за аутфита ти   експерт , забол зъркели и сричащ едва -едва ,  кьорав от малкото екранче на телефона - говори на всички в залата, че е толква е зле, че ползва телефон ! От друга страна - представи си експерт със страхотана прическа, луксозно бельо, на токчета, ухае на френски парфюм, изважда от специално закупеният за целта (!)  калъф последния модел ipad, и без очила или запъване чете екпсертизата, води си бележки на пада , и гледа строго ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

е, за какво ми е таблет тогава?!

Виж какво ти намерих за теб:

Intel's Future Computer - How Its Different From Other Computers? |

Ако те интересува ще издиря от де мой да се купи. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Таблетът е много по-удибен - големината на екрана ти позволява да четеш все едно книга, да правиш бележки докато пишеш, можеш да редактираш теста в движение, можеш сума ти и неща, които на телефона са силно затруднени поради размера. 

Отделно да не говорим за аутфита ти   експерт , забол зъркели и сричащ едва -едва ,  кьорав от малкото екранче на телефона - говори на всички в залата, че е толква е зле, че ползва телефон ! От друга страна - представи си експерт със страхотана прическа, луксозно бельо, на токчета, ухае на френски парфюм, изважда от специално закупеният за целта (!)  калъф последния модел ipad, и без очила или запъване чете екпсертизата, води си бележки на пада , и гледа строго ? 

подбелил очи Емот

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ma_ri написа:

Не съм съгласна :)

можеш , разбира се - не виждаш ли, че я навивам да си вземе ЗА НЕЯ таблет, с който да блесне в залата?

на киндъла word файловете не изгледат добре ( това първо, и второ - киндъла отново е с малък екран, за разлика от таблетите.Едно е да държи устройството на плота на банката пред себе си докато говори, друго е да го държи в ръка и да срича от екрана.Разликата е огромна, най-вече за впечатението, което ще направи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

можеш , разбира се - не виждаш ли, че я навивам да си вземе ЗА НЕЯ таблет, с който да блесне в залата?

на киндъла word файловете не изгледат добре ( това първо, и второ - киндъла отново е с малък екран, за разлика от таблетите.Едно е да държи устройството на плота на банката пред себе си докато говори, друго е да го държи в ръка и да срича от екрана.Разликата е огромна, най-вече за впечатението, което ще направи. 

Аз за Д1 разбрах.....да си чете  книжки....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Trichocephalus написа:

припаднал Емот

преди 3 минути, Ma_ri написа:

да, за Д1 , мани го тоа лут Док

преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Виж какво ти намерих за теб:

Intel's Future Computer - How Its Different From Other Computers? |

Ако те интересува ще издиря от де мой да се купи. :) 

спецялно рови из кашона с джаджите да ми го покажеш ли?!?:no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

... но докато има и пукница ... 

... отивам да черпя котките ... :) 

И мачките ли пропи бе, бате. Ех-х...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Д1 - киндъл ! Категорично .
За мама - таблет . Тоже категорично

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, emmi написа:

спецялно рови из кашона с джаджите да ми го покажеш ли?!?:no-no:

Сега се рова по на дълбоко ... :) 

До момента някак си намирам но не до там да ме привлече и меня ... :) 

Т.е. търся хем да е таблет нормален, но да има и въпросната технология, за да може да не се морят очите ... 

Абе чиляк без работа съм и се ровя в джаджите ... :) Малка страст ми е ... :) 

Я ... то и тук имало статия ... :) 

Lenovo ThinkBook Plus: лаптоп с втори e-ink дисплей - kaldata.com

п.п. бмх ... каква ценъъъъъ ... уауууууу взимай таблет ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, lebel написа:

Един, щото ме отсвирихте spacer.png

ти дека си видял циганин дъй глобъл модератор кът теб ве
не се връзваш с профила и езика на писане

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Trichocephalus написа:

За мама - таблет . Тоже категорично

Sent from my iPhone using Tapatalk

Най-впечатляващо за аудиторията ще е, ако небрежно размахва чук, от който се стичат капчици кръв :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване