Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 36 минути, Maleficient написа:

Дреме ти на ...фара!

...

преди 22 минути, дpъндю написа:

ами фара куй мек и провиснал ?

Простете любопитството ми, но ... моя фар ли обсъждате или фаровете по принцип : )))

Не, не, не ми пречите. Дано и аз не съм попречил : )))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 11 часа, Maleficient написа:

... От няколко дни си мисля, но все забравям да питам, Плавников, че мернах някакви бури и наводнения по МеХико? Да се докладва,  ...

Доклатвам се! Млат! Здрав! Прав! Корав!

преди 2 часа, Maleficient написа:

@darkterminal Алохаааа!

Да отбележа пак и да питам, нещо, бури, урагани, наводнения, изплувай да ни кажеш как си :*

За наводнения не съм чувал... Нито съм ги виждал... При мен на мода за пожарите и землесътресенията!

преди 1 час, Богатир написа:

Днес варих ракия от дюли..Добре се получи - има приятен дюлев аромат, но малко пуска като количество дюлята. Не като грозде или синя слива. :)

Сега ще я държа няколко дни в отворен бидон, покрит само с тензух да избяга метила и след това в битулики, ама ще ги сложа легнали - да отлежи по бърже :P

...

Бритчет! Късаш ми сърсето! Рикията се пече бритчет!

П.П. Замери я после рикията, колко и е паднал градуса! Това с отворения бидон е голяма шашма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, lebel написа:

Простете любопитството ми, но ... моя фар ли обсъждате или фаровете по принцип : )))

дреме ли ти фара или от време на време отваря очо
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Богатир написа:

да отлежи по бърже

Кат падне от чучура и вече е отлежала... 😎 дъбови пелетки няма ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер!
Мисля да изградя форумно депо за сепариране на отпадъци.
Лошото (само при някои отпадъци, които се мислят за култивирани) е, че част от форумните отпадъци са такива и извън форумЪ.

Съдба...

Ще си отворя едно Пепси! 🍷

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, algor написа:

Лошото (само при някои отпадъци, които се мислят за култивирани) е, че част от форумните отпадъци са такива и извън форумЪ

виш ся, не съ имам за култивиран
а че съм отпадък си го знам 
съдбъ ве, съдбъ
кой квот муй писано

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дpъндю написа:

виш ся, не съ имам за култивиран
а че съм отпадък си го знам 
съдбъ ве, съдбъ
кой квот муй писано

Ха дано, ама надали.
Ще ли ти се?
Ще ти се, ама нЕма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Фарът го боли.

не боли ве, дреме 
от време на време се събужда, ама  немам сили
а коги бех ф първи клас, виках на осмокласничките дъртачки
баси
коги минаха тес години...?!!!

тъй де, изменя съ гледната точка на чиляка
зависи как съй завъртяло колелото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

не боли ве, дреме 
от време на време се събужда, ама  немам сили
а коги бех ф първи клас, виках на осмокласничките дъртачки
баси
коги минаха тес години...?!!!

тъй де, изменя съ гледната точка на чиляка
зависи как съй завъртяло колелото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lebel написа:

За себе си да отговоря, ама има ли нужда...даже ми е леко обидно, че си цитирал моето дръзновено и оптимистично успокоение, с опитите на някакви мижковци за соцхумор от вечеринките на бригадите.

Та, поПринцип.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, algor написа:

Добър вечер!
Мисля да изградя форумно депо за сепариране на отпадъци.
Лошото (само при някои отпадъци, които се мислят за култивирани) е, че част от форумните отпадъци са такива и извън форумЪ.

Съдба...

🍷

Добър вечер Илия, в тия

Браво.Похвално.:yanim::super:

Най-накрая и ти да помислиш  да направиш нещо за себе си.. На основание някои от качествата  които имам като : трудолюбие, постоянство, упоритост , перфекционизъм, усет към красивото  и изящното/ другите от  вродена скромност не споменавам/ ,мога да ти помогна да преминеш през   процеса на рециклиране ,  за да видим  дали ще  излезе  някаква полезна  суровина от теб за  следващ  твой живот.

Развълнувах се. Ще си налея едно десертно вино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДУ Ку

:) 

Поради стечения на обстоятелствата, то съм направил тест кой е по-по най сред куриерските среди. :) 

Кратко: Предизвикал съм вид състезание коя пратка ще дойде първа при мен. Едната иде по Спиди, а другата по Еконт. :) 

Ако стане чудо, т.е. дойдат едновременно до портата ми = определено ще спретвам в бъдеще "полянка" с тези двама симпатични куриери. :) Изпитвам някаква симпатия към двамата. Труд, много път и отговорност към материални и парични средства. 

Бог да им помага в тяхното прозвище! Амин 

преди 8 часа, цър-вул написа:

Кат падне от чучура и вече е отлежала... 😎 дъбови пелетки няма ли?

Хм ... полегнала ... после си требе няколко дни да подиша, а дали ще слагаш вид дърво, за да омекотиш и оцветиш си е въпрос на вкус. ;) 

По отношение на отлежаването ... хм ... бурето пие ... ;) Така, че след минимум три години се присипва в съд който не разхищава мътреъла. ;) Определено не съм богаташ, за да си позволя разхищение на еликсира излязъл от чучура. ;) Пък и наличните плодови насаждения и лози са недостатъчни в моя ареал, за да правя повече за година отколкото мога да изконсумирам. Хм, и друго ... с възрастта съм станал мързелив, а младите повече от мен. Няма кой да бере повече суровина, за да има в повече, за да си позволя да си правя вид селекция от различните години. 

преди 10 часа, дpъндю написа:

истината е че много известни цигани се отрекоха от този ценз

Дънди .... по модерно казано са успели да се интегрират в обществото. ;) 

Бог да го прости и от тук проф. Чирков. Определено бе сърцат човек и доволно е помогнал на хора в нужда. 

Вечна му памет! Амин И нека Бог му прости волните и неволни грешки (Включително и от отричането му от въпросния ценз). Амин

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П>П ту п.п. ... :) 

Докладвам натъкната разлика между Спиди и Еконт. Спиди ми пратиха SMS, а Еконт е.поща. :) 

Сега да видим дали ще е чудо и дали двамата куриери се познават. :) В Твърдица офисите им са един до друг. :) 

п.п. Ех ... разбирам радостта на жените след шопинг терапия ... :) Чувствам се великолепно, но това ми наведе на мисълта, че почерпка за котките = привършена, а и няма бира. :) Все пак да оставя малко вино, за да посрещна жената де ... тя не е по бирата, а ракията на братовчед ми не е изискано питие за дама. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, darkterminal написа:

П.П. Замери я после рикията, колко и е паднал градуса! Това с отворения бидон е голяма шашма!

Бричет, в грешка си - Технология за варене на ракия - какво трябва да знаем

В казана материала ври, и от алкохолните пари се получава ракия. Но материала СЕ ВАРИ, не се пече във фурна!

Все едно да кажеш че пипера е чушка. Чушката е люта и малка, Пипера и сладък и по-голям в сравнение с чушката

https://bg.wikipedia.org/wiki/Пипер_(растение)

преди 16 часа, цър-вул написа:

😎 дъбови пелетки няма ли?

Има бре! И черничеви пръчки има..

Редактирано от Богатир (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

Пече са казанджията...

Вече и казанджията не се пече, щот няма огин от дръва...

Газифицираха и казаните..:rolleyes:

Време е за второто кафе..

Успешен ден на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Maleficient написа:

За себе си да отговоря, ама има ли нужда...даже ми е леко обидно ...

Бих казал "съжалявам", но едва ли ще ми повярваш ; )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Богатир написа:

Газифицираха и казаните.

Казанът дан е станал ректификационна колона?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:newspaper:

Разликата между четенето от смартфон и ебук, не е особено голяма, ако четеш по 2-3 часа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо: Наздраве! :beer: Да Ви и ви разваля малко дисциплината, че до толкова сте се концентрирали в фо ограниченията си и определено забравяте, че светът е такъв какъвто го правим, а не кой какво ни казва да правим. :) 

Второ: Спиди бяха по-бързи ... :) Какво беше правилото: Последно поръчано = първо дошло. :) Оф какъв бе програмния изказ на английска абри вен тура мъ не слага на масата ... :) пф ... склерозъъъъ ... :) Мда ... ще дъ е от пиенето ... явно ми е малко ... :) 

п.п. Консумирайте повече течности! По този начин по-бърже се отделят някои неща влезнъли фо организма Ви и ви. :) Ако професията Ви и ви не до толкова отговорна, то ползвайте и мъничко алкохол. Определено не е полезен за вирусите! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, darkterminal написа:

Доклатвам се! Млат! Здрав! Прав! Корав!

За наводнения не съм чувал... Нито съм ги виждал... При мен на мода за пожарите и землесътресенията!

С един дерт по-малко за мислене... радвам се за ...коравата ти младост :D

Подкрепям забележката за "печенето", защото и аз така знам, че е правилно, даже ми е обяснявано, кое и какво се пече, защо тя дори не трябва да "за-вира" сместа., а до едни градуси със захарта, докато се разтопи и после по едно чучурче се стича готовия продукт. Вари се супа, картофи, яйце...

Една колежка ми го е обяснявала, която всяка година си правят, в завещан от прадядо й казан или съд, в който се е правило розово масло.

Днес е студено, мрачно и неприятно, но имам една консултацийка при чичодоктор, и после...ще лентяйствам. Ей така, нито ще мисля какво да ям или пия, да чета ли да гледам ли някой филм, а на момента както дойде.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Второ: Спиди бяха по-бързи ... :) Какво беше правилото: Последно поръчано = първо дошло. 

Ето.

IC612719.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

баси числото на лайковете
некой да мъ лайкне, дън съм тва  число

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дpъндю написа:

баси числото на лайковете
некой да мъ лайкне, дън съм тва  число

Кое число? Готово.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване