Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Па си са напил :super:

Баце ... правим архивни неща по един  диск и до де се архивирът .. ко друго ... :) 

Уну си мига, Я от време на време поглеждам, но си е бая ... 72GB ... :) Само вси що е свързано со една ОС и виртуалки ... :) 

п.п. Ке мигрирам, тъ ... се налага мале време за сбиране на потръдинтните дискове ... :) 

:beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

.. ко друго ... :) 

Ми освен да си сипеш, ко друго?

преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

сбиране на потръдинтните дискове ... :) 

Туй и мангала с Гугъл не мое го намери ко значи и да го преведе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Ми освен да си сипеш, ко друго?

Туй и мангала с Гугъл не мое го намери ко значи и да го преведе.

До де се правих на Белгиецъ ми отне време ... стъри дискове - повредени ... тъ от боклук нъ боклук ... разнасях ОС-мни системи ... :) 

И ка пчнъхъ да се борят лину су вино ил бозъ ... настънъ ТВ-ту ... :) а то пъ с някфъ опера .. :) Определено се забавлявам .... :) 

Гугу чичу не го пренебрегвай ... ;) сам де я могнъ да го изкърфъм от състуяние, че не е велик ... ;) мъ щоту не знае български ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

И ка пчнъхъ да се борят лину су вино ил бозъ ...

Много си ги омешал, бате. Аман ти сабалем на ГЗ.

преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

До де се правих на Белгиецъ...

Той е неподражаем, затуй е пич. Другите дето се опитват да го имитират са бегли копия.

Дойдох, видях ви-живи, здрави и пияни-както винаги.

Ай чао, че имам работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, skalata_73 написа:

Много си ги омешал, бате. Аман ти сабалем на ГЗ.

Той е неподражаем, затуй е пич. Другите дето се опитват да го имитират са бегли копия.

Дойдох, видях ви-живи, здрави и пияни-както винаги.

Ай чао, че имам работа.

Бе ... не до там ... ;) iOS не съм я пробвал, но това е щото съм невеж и нек си я свързвам с инфантилността ... :) 

п.п. Бая се чепкам с туй со един от наследниците ми. ;) 

Сполука бате!

п.п. Я пак се потапям, че ме чекъ 10-ту Де Се сряаааали ...  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към момента клонирах 7-чъ, че мног пил ... :) 

Не нам дали я измислих, но ще споделя максима:

Който може го прави, а който знае споделя! 

всички други са бул шъ тъ на пра гъ на отвъдното, но ги е страх да престъпят напредддддддддддддд ... :) 

п.п. С вино ил бира е по-добре от да ликжиш на некоя жена ГъЗъ .ил Педигрипъл.. :) 

Жените съ за тъкова, а не да ги слушаш ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Който може го прави, а който знае споделя! 

Ас гу праа на ръкъ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

Ас гу праа на ръкъ.

Ох ... аз, с каквото ми попадне ... :) 

п.п.п.п ...

Пуасииии цир и лег ... чи от толкофъ концентация ... мън, чи очи ми се завирят на тъмно. :) Ъ.... требе да нахраня огнен дракууун, че пия бира, а не ръкия ... и че се укостя уте ... :) 

Сжужних му два големи зълъкъ ... хм .... ке топли ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено с ssd е по-добре ... :) 

Ех ... Геймъните ил германците да дууууууат ил дуду ткът чи механику гут ... :) Единствената уууубава мехъникъ е Сделано фо СССР .. :) 

Генщализе бизе ил них ту зехт бартен ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Определено с ssd е по-добре ... :) 

Ех ... Геймъните ил германците да дууууууат ил дуду ткът чи механику гут ... :) Единствената уууубава мехъникъ е Сделано фо СССР .. :) 

Дръндю, декриптирай съобщението битте. Данке.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Предавам се и доброволно съдействам за държавна измяна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз запразних...

Водочка и бирка...

Наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Водочка и бирка.

ДУ Ку

Язи сегъ се излюпвам .... чекам кафетууу дъ се врътне по токуууу, че огнен двакун  в тих реци и сегъ го възкръствъм .. :)

Наздраве на патерици ... ще да е нещу по различну туй де србв от бира номер 8 ... :) 

п.п. Ей тъй ... до де начаткъм буквите ... афету се врътнълууу ... хм... ооооолеммммаааа ъптъ е токууууу ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, M.Николов написа:

Какво празнуваме, ако не е тайна?

Фо към тъ днешнъ менутнъ хенявнуст = че моем да си мръднъми пръстите по хлавиатурътъ. :) 

Печатает На Клавиатуре Анимация GIF - Typing Keyboard Hands - Discover &  Share GIFs

п.п.

...

И между другото подметфъм клонинги ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Какво празнуваме, ако не е тайна?

Hungry Night Court GIF by Laff

Днеска тук е TGD... Празник, който ми е напълно непонятен от една страна... Но от друга, ми се пада почивен ден... Даже два... Как да не го уважи човек... И ей ся... Седя тук и празнувам... Минах през магазинчето, купих кутийка оливье... Кутийка венигрет... Кутийка зелева туршия... Много добра! С морковки... Буркан саламурени краставички... Три чешита пелмени - сибирски, с говеждо и с агнешко... Сметашка... Водка и бирка си имах... Наварих пельмешки да има за цялата банда... Сипах си... И зачаках говеждото печено на Кибритената Клечица да заухае от фурната... Сега седя и си цуцуркам от напръстниче венецуелски ром и се облизвам след вкусната хапка говеждо с хрупкава коричка, ухаеща на пипер и чубрица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Днеска тук е TGD... Празник, който ми е напълно непонятен от една страна... Но от друга, ми се пада почивен ден... Даже два... Как да не го уважи човек... И ей ся... Седя тук и празнувам... Минах през магазинчето, купих кутийка оливье... Кутийка венигрет... Кутийка зелева туршия... Много добра! С морковки... Буркан саламурени краставички... Три чешита пелмени - сибирски, с говеждо и с агнешко... Сметашка... Водка и бирка си имах... Наварих пельмешки да има за цялата банда... Сипах си... И зачаках говеждото печено на Кибритената Клечица да заухае от фурната... Сега седя и си цуцуркам от напръстниче венецуелски ром и се облизвам след вкусната хапка говеждо с хрупкава коричка, ухаеща на пипер и чубрица...

Да ти е сладко бричет! И наздраве!

Аз съм на второто кайве..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Да ти е сладко бричет! И наздраве!

Аз съм на второто кайве..

Господ здраве да ти дава и на теб бритчет! Да ти се услажда кайвето още дъъълги години!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, цър-вул написа:

Га си най-зля, се тъй да си!

Амин, дай Боже, адаж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Ааа, бива бива!

И пУдготовката си я бива.:cheers:

Ние сме на кафенце, както Богатира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато в другата тема някой похапват, то да кажа: Наздраве! :beer:

п.п. Продължавам със смяната на клонинги, пръцдом дистришън ... :) а след мале ке сменя и бирата со вино, че ме мързи да одя до магазина ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване