Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 12 минути, цър-вул написа:

А защо не си вземеш един диск 1-2+TB хард за данни?

Сега съм със 500GB основен. За "кадито" ще си вземам, но що ли нещо ми се мота, че в спецификацията на Dell Latitude E6430 пише, че там е up to 256GB по-отношение на SSD... (Не ми се рови, а сега се сетих как реално ще проверя дали е така ... склероза... :) 

п.п. И не забравяй, че в момента мога да заделям по-малко пари от преди когато работех. ;) Не се оплаквам от пенсията си, но същата е малка спрямо моето желание да харча, да харча и да се забавлявам, че имам, че имам и че по-големото е по-хубаво, по-хубаво ... :) 

Принцип: При сегашното ми положение съм на същия начин на мислене когато бях 20 = Стъпка по стъпка, а не веднага сега! ;) Мда ... с възрастта все по напред ще се връщам към своето си детство, а не ще мога да съм като съвременните млади. Ох, старост = не радост! :) (Нали е модерно да се оплакваме ... :) )  

преди 11 часа, acnekt написа:

Какво виждате в тези картини?

Хайде да го изнесем в този аспект:

Взрыв мозга от СМИ, Калейдоскоп | Картинки оптических иллюзий, Оптические  иллюзии, Оп арт

А?! :) 

алф гиф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 11 минути, darkterminal написа:

От днес...

Пясък по вятъра, стъпки по водата и слънце по усмивките...

1.jpg

Клясота!!!! 

Аре, да се менкаме? 

received_224634472343113.jpeg

И две връзки лук ше добавя, от мен да мине

IMG_20201128_091409.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bKH9mTJ2.thumb.jpeg.a3b19554980a766c6edc1011e5996c5f.jpeg

преди 9 часа, lebel написа:

баси, рекох си че съм обърнал резбата без да съ усета
ама гледам, че никой друг ней писал...дън го сметнат за луд

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, дpъндю написа:

...

Е, то т'ва си е твърде стара глума... "Психологически тест на финландската армия"  : )
acnekt  ме сети за него.Само го попреведох (от руски, не от фински) и поприведох към нашенските реалии ; )
Щото, все пак, 'ерде финската армия, 'ерде калдейтската : ))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lebel написа:

Е, то т'ва си е твърде стара глума... "Психологически тест на финландската армия"  : )
acnekt  ме сети за него.Само го попреведох (от руски, не от фински) и поприведох към нашенските реалии ; )
Щото, все пак, 'ерде финската армия, 'ерде калдейтската : ))

само съжалявам, че избързах да пиша
много интересно щеше да ми е, колко хора биха се осмелили да отговорят
дъйбъ таа прибързаност моя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, emmi написа:

Клясота!!!! 

Аре, да се менкаме? 

received_224634472343113.jpeg

...

Брррр... Стут... Легнах си и се завих с Тигър! Друк да го бере този стут...

преди 37 минути, emmi написа:

...

И две връзки лук ше добавя, от мен да мине

IMG_20201128_091409.jpg

И ас така... Едни говежди кокалчета с месо сложих ф тержанката със студена водица и солчица, че да кипнат и поврат на тих огън... Като се утаи пяната, нафътках на кубчета ини главички шалът (ше ме прощаваш ма не знам как е на български), едни морковчета, две стъбла целина, парченце корен целина и един голям картоф... Като увряха картофките, извадих кокаляците и насипах 15 сибирски пелмена... Кат плувнаха пелмените, ги обрах с шумовката в една по-дълбока купичка и ги залях с три черпака от супата... Е, славно се получи... Привечер повторих авантюрата... Разгрях супата, хвърлих вътре 20 пелмена и като плувнаха, си ги разделих по братски с Кибритената Клечица... С по три черпака супа... Оказа се, че колкото повече пелмени се сварят ф тази шашма, толкова по гъста и вкусна става супицата... Утре пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, цър-вул написа:

1-2+TB хард за данни?

Първо: Първоначалното зареждането на ОС от SSD-то не невероятно. :) Няма нищо общо с зареждането от "въртящи се дискове".

Второ: Безразсъдството ми е на хлапак нейде 10 годишен. :) Определено ме е подкарала склерозата = Забравям какво съм правил вчера, а помним събития от ехеее кога бях две годишен. :) Въобще не ползвам вид придобити знания кога съм бил ... хм ... ай 20 и кусур годишен ... :) = Сложих 500GB в кадито = Всичко ОК. :) 

Благодаря ти все пак. Да, втория (за "кадито" ще го взема с по-голям капацитет.) Ще видя до колко ще ми е търпението да събера повечко пари, за да си взема 2TB ... Може и да имам търпение и взема това което ми предлагаш, но съблъзъб 2+2TB ... има ... ;) 

Стига толкова полет ... :) .... определени битови ресурси са на привършване, а и бира нема. :) Това ми навежда на мисълта, че така или иначе ще се излиза в "опасната" външна среда, то да прескоча и до Балкана ... мда ... забравям, че днес е събота и малко разнообразие, свеж балкански полъх и ред други неща потребни на организма са по-полезни отколкото егоистичното ми: Искам сега, веднага, всичко и ако може да е свърх суперско и не се налага аз да полагам усилие ... :) 

п.п. Признавам си, понякога им завиждам на по-по-по-младите ... :) Живота в безхаберие, без грижа, в младост прекрасна е суперскуууууу ... Ку! :)   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Край, затвориха кръчмите. Само тая тука остана :(

Нима на руснаците им трябва кръчма - на двора през стобора си менкат шишичка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

Нима на руснаците им трябва кръчма - на двора през стобора си менкат шишичка.

Сега .... хм ... ние сме българи .... ко през стобора ... каниш кум шуту (не Ошу) и започва купона ... :) Ко се ... държавата не мое ти нареждъ кой ке ще дъ е в твоя двор, пъ и тука си имаме кумшулъгт. ;) Не се налага вид показност по улиците където дебнат органи на реда. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, дpъндю написа:

само съжалявам, че избързах да пиша
много интересно щеше да ми е, колко хора биха се осмелили да отговорят
дъйбъ таа прибързаност моя

За да сме справедливи, според мен  Maleficient  e отговорила. 
Във всеки случай тълкувам "Едно" като отговор. И естествено (всъщност, не мисля, че някой наистина би се вързал) като индикация, че се е усетила. 
Освен ако наистина не е видяла нищо в кръг 1 : ))) 
Шегувам се, шегувам се : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И настана нощ, и биде ден шести

И събуди се осела , и бе гладен, 

и жаден за кафе :newspaper: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо стария ми телефон мисли много бавно и батерията бързо издиша.Гледам най-новия айсиктир на добра промоциялна цена, но много много не ми се харчат излишни пари, ако мога да го изтъркалям до лятото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дpъндю написа:

bKH9mTJ2.thumb.jpeg.a3b19554980a766c6edc1011e5996c5f.jpeg

А аз като никъде не виждам цифри, какво значи???

А да бе, верно... Значи че не съм си сложил очилата.  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, lebel написа:

За да сме справедливи, според мен  Maleficient  e отговорила. 
Във всеки случай тълкувам "Едно" като отговор. И естествено (всъщност, не мисля, че някой наистина би се вързал) като индикация, че се е усетила. 
Освен ако наистина не е видяла нищо в кръг 1 : ))) 
Шегувам се, шегувам се : )

Не е много честно от твоя страна...но смекчаващо вината обстоятелство е, че си непознат. Първи път.

Също така съм закусила мекички и съм добра. Не на последно място са пуснали ново десертче на Киндер с какво? С черешкааа

Чудя се на хората в ранна смразяваща есенна съботна сутрин, които тичат. Интересно ми е, какво ги движи и кара, да станат и да излязат да тичат...

Напазарувах преди бабки и дедовци, купих си морски магнезий, иии ...разбрах, че имало "чебураки", от където може би идва и името на Чебурашка, защото ушите й са като чебураки ❤️

Вижте, какви яки стикери за автомобили :D

127869623_3566130380136880_8040168534667130442_o.jpg

преди 14 часа, acnekt написа:

http://bgnasledstvo.org/index.php/reports/view/198

Легенди за Мавруд Юнак

Много сте ми интересни като цъкнете някой линк, сякаш, кой не е знаел, кой не е чувал за това, щом го има в Гугъл. Но преди този човек да ми обърне изрично внимание, щеше ли да се сетиш да разцъкаш в Гугъл. Не. Вместо да напишеш едно "тенкю" за инфото, пляс линкче. Мерси, но няма нужда. Ако съм искала и сама щях да си го намеря.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

Не е много честно от твоя страна...но смекчаващо вината обстоятелство е, че си непознат. Първи път.

Също така съм закусила мекички и съм добра...

Имам някакъв смътен спомен, че ме дари с предварително опрощение до 2035 година... Освен ако не съм го сънувал ...

Както и да е, сънувал или не, възползвах се : ))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Maleficient написа:

Напазарувах преди бабки и дедовци, купих си морски магнезий, иии ...разбрах, че имало "чебураки", 

Много сте ми интересни като цъкнете някой линк, сякаш, кой не е знаел, кой не е чувал за това, щом го има в Гугъл. Но преди този човек да ми обърне изрично внимание, щеше ли да се сетиш да разцъкаш в Гугъл. Не. Вместо да напишеш едно "тенкю" за инфото, пляс линкче. Мерси, но няма нужда. Ако съм искала и сама щях да си го намеря.

Тенкю. Ю ар уелкоме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Брррр... Стут... Легнах си и се завих с Тигър! Друк да го бере този стут...

И ас така... Едни говежди кокалчета с месо сложих ф тержанката със студена водица и солчица, че да кипнат и поврат на тих огън... Като се утаи пяната, нафътках на кубчета ини главички шалът (ше ме прощаваш ма не знам как е на български), едни морковчета, две стъбла целина, парченце корен целина и един голям картоф... Като увряха картофките, извадих кокаляците и насипах 15 сибирски пелмена... Кат плувнаха пелмените, ги обрах с шумовката в една по-дълбока купичка и ги залях с три черпака от супата... Е, славно се получи... Привечер повторих авантюрата... Разгрях супата, хвърлих вътре 20 пелмена и като плувнаха, си ги разделих по братски с Кибритената Клечица... С по три черпака супа... Оказа се, че колкото повече пелмени се сварят ф тази шашма, толкова по гъста и вкусна става супицата... Утре пак!

е, шалот му викат - префърцурчен лук, един вид.

верно е това за гъстота, верно е.... от брашенцето по пельмешките се сгъстява супичката, а пельмешкината плънка обогатява аромата и

дали па да не си спретне Емчето няколко торбички пельмешки, м? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, lebel написа:

Имам някакъв смътен спомен, че ме дари с предварително опрощение до 2035 година... Освен ако не съм го сънувал ...

Както и да е, сънувал или не, възползвах се : ))

Ще ти повярвам, но все пак не прекалявай с милостта ми, или поне предупреждавай като ще мяташ камъни, да ти освободя място, а после да си взема контрастен душ, за да не ти причиня лека душевна щета 😛

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

е, шалот му викат - префърцурчен лук, един вид.

верно е това за гъстота, верно е.... от брашенцето по пельмешките се сгъстява супичката, а пельмешкината плънка обогатява аромата и

дали па да не си спретне Емчето няколко торбички пельмешки, м? 

Има имитации на шалот, която може би се самозалъгваш,  но шалот се различа от кромид лук. Арпаджик също има друг вкус. Аз лично предпочитам белия лук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да правя дюлник или баница с дюли ;) взех си и жива мая, нали се зарекох да меся...

преди 38 минути, lebel написа:

...че ме дари... 

ако ...съм го сънувал ...

сънувал ...

възползвах се : ))

Хехе, на втори прочит с подтекст, се получава нещо доста различно, дори еротично :D

преди 40 минути, acnekt написа:

Тенкю. Ю ар уелкоме!

Тоа па! ЮАР бил до Коми...аз кога съм била у Коми, ти не си можел си връзваш гуменките :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Maleficient написа:

Тоа па! ЮАР бил до Коми...аз кога съм била у Коми, ти не си можел си връзваш гуменките :P

Какво си правила в Коми? Цепеше дърва ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване