Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Цепих дърва,пих водка и отстрелях някоя друга мечка :D

Я, погледни в краката си...това падналото, не е ли чувството ти за хумор?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Публикувани изображения

преди 20 минути, acnekt написа:

Има имитации на шалот, която може би се самозалъгваш,  но шалот се различа от кромид лук. Арпаджик също има друг вкус. Аз лично предпочитам белия лук.

е, аз ко казах?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Maleficient написа:

Я, погледни в краката си...това падналото, не е ли чувството ти за хумор?

По-скоро твое забравено съкровище, което го търсиш отдавна. 
Лек ден. 

finding dory GIF

преди 15 минути, emmi написа:

е, аз ко казах?

префърцунена, префърцунено, мн. префърцунени,

прил. Разг. Пренебр. Неестествен, превзет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, не просто лек, а прекрасен мисля да е ☀️ с риск да прозвуча леко цинично, се сетих за онзи виц за  златната риПка и като и поискал един човечец да му стига до земята, и тя свирнала на братчедка си акулата, тя хрусхрус двата крака до коленете, и ей ти го, изпълнено желание...това май по-скоро е за някой път по темата с асоциациите, но...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

По-скоро твое забравено съкровище, което го търсиш отдавна. 
Лек ден. 

префърцунена, префърцунено, мн. префърцунени,

прил. Разг. Пренебр. Неестествен, превзет.

ми, значи правелно съм казала

поръчах си ноф конплект акварелни боички..........

невероятна оптимизтка съм - мисля си че ще имам достатъчно свободно време да се потопя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честити ти боички :* и, ще се намери време...има ли тиган с олио, не може да не се намери и риба от някъде ;)

Кажи ми, да ставам да си правя дюлника, че ей го деня се преполови, а аз ни-щичко видимо не съм свършила :( срамувам се, ама малко

Йе, ето ти и тема Дюлиии :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

поръчах си ноф конплект акварелни боички

Ас поръчаф метални такиви. Биле ръчно праени. Ти да видиж - китаец и манюфактура...

преди 2 минути, Maleficient написа:

а аз ни-щичко видимо не съм свършила

'ма тий готино,нале? Свиркай си. Ако има нещо спешно - ще го свърши някой друК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй .... Наздраве! :beer:

В Балкана положението е същото: Не ми се слизаше в полето ... :) 

Покрай по-строгите мерки = кафенето в близкото градче = къпълъ ... т.е. вид местно кръц ме ... Сетих се една случка (украсил съм я...)

...

Сетих се за един случай в жилищен блок.
След отзоваването на служители на реда по отношение на подаден сигнал за систематично нарушаване на обществения ред в блока от страна на съжител, как били изненадани кой им отворил входната врата на апартамента.
Срещу тях бил застанал кон, който въпросен съжител бил качил на петия етаж, защото навън било лют студ и само по такъв начин можел да предпази тшк му от това да не се повреди.
Въпросния съ сет отдавал коня си под наем на хора с кобили и по този начин си изкарвал хляба.
Коня бил расов, в смисъл, потомството му държало на нечувани жестоки насилия без да се поврежда, доказано многократно.
Друг е въпроса, че основните негови клиенти били съдържателите на магарици. ;)

В наше село има един където развъжда индиански коне. Не съм ги разглеждал дали са Мустанги, но определено са шарени като ония от филмите в миналото. Интересното е, че хубав кон струвало 6 иляду ... ба ... колко Голф-2 GTI съ туфъъъъ ... :) Мой и да ме пързалят мъ ... определено съ мъ взели са кънърче и тууууа ... т.е. че не разбирам от нищо. :) Странен е българския език ... 

Де ли ми е ъкълъ = не зная, но ще хвърля уко на 1ТБ ССД "дисковете" ... :) или 2 ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Какво си правила в Коми? Цепеше дърва ли?

В Коми имаше и такива, които цепеха предимно лангите на директорите.Баща ми, като главен изпълнителен директор имаше няколко такива, горе-долу на възраста на нашата съфорумничка.Те се опитваха да откачат нещо от него, ама само едната успя едни барокови тапети в апартамента си и те тва беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(до)Измих прозорци аз от поминалата седмица. Просто толкова готино напича това слънчице, че грехота да не си излъскам прозорците. Даже ми идваше по банЦки да се разхвърлям.

Сега малко почивчица и после стържене на дюли следва :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Alon_zo написа:

В Коми имаше и такива, които цепеха предимно лангите на директорите.Баща ми, като главен изпълнителен директор имаше няколко такива, горе-долу на възраста на нашата съфорумничка.Те се опитваха да откачат нещо от него, ама само едната успя едни барокови тапети в апартамента си и те тва беше.

Дядо ми е бил там в Коми. Както и повечето българи тогава.  Но дали само българи, не знам. Защото до 50 година на 20 век е било румънска територия.

Но е било е обичайна дестинация. Както сега повечето отиват в Гърция, но на почивка. Не на работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, цър-вул написа:

Ас поръчаф метални такиви. Биле ръчно праени. Ти да видиж - китаец и манюфактура...

'ма тий готино,нале? Свиркай си. Ако има нещо спешно - ще го свърши някой друК.

Начи

Акварел само Невские

Сичко друго е фейк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Maleficient написа:

...

Хехе, на втори прочит с подтекст, се получава нещо доста различно, дори еротично :D

...

Мдаа, мноо дълги постове 'зех да пиша...  ; )

Предупреждение:  "ще мятам камъни..."

"Дайте ми само шест реда, написани от ръката на най-честния човек, и аз ще намеря в тях достатъчно, за да бъде обесен."
[Арман Жан дю Плеси дьо Ришельо]

пп  тоя пич уж 'сички са го мразели, а що фенове има ... ум да ти зайде : )))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези хора са се побъркали. Яко пазар. Пълно е. 
Аз се прибирам по-добре вкъщи. Онлайн е по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разсъних съ вече
моа да си спамя на воля
тва следобедния сън...ногу убава работа за дрътаци кът мен

преди 3 часа, emmi написа:

поръчах си ноф конплект акварелни боички..........

невероятна оптимизтка съм - мисля си че ще имам достатъчно свободно време да се потопя

оптимиска!
постни ена картинка те тука е, кът я нарисуваш
да има за кво да си бъбрим...тъй де, да тъ клюкарим

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дpъндю написа:

тв следобедния сън...ногу убава работа за дрътаци кът мен

пут вър жд аааамммм ... :) 

Скифъх 1ТБ ... хм ... скифъх и 2ТБ ... хм .... ке дъ е 1 ... :) мое и до де сбр паи ... дъ стъне на цена на 0.5 ... знъм ли ... :) 

тЪ ... но първо да почерпъ котките ... хм ...  наредили са се като мушкату по прозореца, но не мълчът кът преп и кълни мушкътъ ил си мърдът устнити къ рибъ на сухо ... :) 

п.п. Запъчнъх дъ мечтая как ке го изтукъм едно старо животно в София от 2004 годинъ со такифа дискове мъ на 3.5 инч ... и то ще политне нищо, че е 32 пентимчу ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Скифъх 1ТБ ... хм ... скифъх и 2ТБ ... хм .... ке дъ е 1 .

ас те такива ги дръжа за външни, щот нема място у лаптопа
ино 256ссд шси намера  за ОС и некъв  софт от първа необходимост
ся съм все още на 128, штот не испитвам неоходимост от по-голем

преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

мърдът устнити къ рибъ на сухо

ако четеш по устните, шъ разбереш за кво тъ клюкарът...клюкарки ве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дpъндю написа:

...клюкарки ве

~eky ъъъъ ... чекъй дъ споделя нещу и Скъкът да обърне нещу ... :) = Днес нещу биратъ не ми върфи ... :) мой щото, че вчр не съм прекалил со пиенету ил глътналия въздух от Балкана да ми е повредил устътъ ил мозг ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

...

Сетих се за един случай в жилищен блок.
След отзоваването на служители на реда по отношение на подаден сигнал за систематично нарушаване на обществения ред в блока от страна на съжител, как били изненадани кой им отворил входната врата на апартамента.
Срещу тях бил застанал кон, който въпросен съжител бил качил на петия етаж, защото навън било лют студ и само по такъв начин можел да предпази тшк му от това да не се повреди.
...

Не знам дали ти е попадал "Кон на втория етаж" - сборник хумористични разкази на Здравко Попов (на когото съм върл фен).
За съжаление я няма качена в нета (в читанката има друг сборник "Акорди извън клавиатурата").  Има части от нея (даже и в kaldata), но точно "Кон на втория етаж" го няма.

Аз също се назлъндисвам да го сканирам, щото за да го направя, трябва да си "счупя" екземпляра, след което той, по стар български обичай, ще се разпадне на отделни листове ; )

Та, ако не ти е попадала - общо взето фабулата е - едни пичове качват пиано в жилищен блок ...

Цитат

... Двете дъски бяха одялани в предната част така, че се получи нещо като шейна, върху която покачиха пианото. 
Отпред някак си бе впрегнат конят, който в непривичната стълбищна обстановка изглеждаше по скоро объркан, отколкото ентусиазиран. Гафът все пак не дойде от негова страна. Още при първия напън страничните въжета се отскубнаха от дъските, конят политна напред и удари чело о вратата отсреща.
- Кой е? - чу се тревожен мъжки глас отвътре,
На вратата обаче се показа жена в пеньоар.
- Някакъв кон - обясни тя на мъжкия глас. - Ти какви ли не каниш тук...

и так далее ; )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, lebel написа:

Акорди извън клавиатурата

Тоя бааси цената нахлузил:
https://knizhen-pazar.net/products/books/2044922-akordi-izvan-klaviaturata

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lebel написа:

Здравко Попов

Благодаря!

Като дойде жената (Тя има членска карта в местната библиотека = по нейни думу много добра = доста "забравени" книги от соц. време и т.н. + редовно попълване на нови книги) ще и обърна внимание ... хм ... тя е по четенето, а аз по слушането ... ;) 

преди 10 минути, lebel написа:

го сканирам

А това не трябваше да го споделяш .... :) От как съм си замечтъл за 3in1 ... :) Се ... хм 1ТБ = 323 + още толкова и = 700 кусур ... ба ... значи 2 зими без дърва ... махай се сътънъ ... :) 

Ох ... ядо съх разсъхнъх съ от саб лазъм и за да прогоня тез сътъниски мисли за харчълък ,,, ша пийнъ бира .. мх ...

Ай наздраве: :beer: Да прогоним съблъзнтътни мисли ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, цър-вул написа:

Па ас ти говорим за метален акварел:
https://www.aliexpress.com/item/4000334847578.html

H7af9aa6e841c402e97f8e6a80bd0369cG.jpg

Това дете му трябват уроци. Базови знания. 

преди 54 минути, дpъндю написа:

разсъних съ вече
моа да си спамя на воля
тва следобедния сън...ногу убава работа за дрътаци кът мен

оптимиска!
постни ена картинка те тука е, кът я нарисуваш
да има за кво да си бъбрим...тъй де, да тъ клюкарим

Е, брау. Сега няма за какво да ме клюкарите, бре, джанъм!?!? 

преди 25 минути, lebel написа:

Не знам дали ти е попадал "Кон на втория етаж" - сборник хумористични разкази на Здравко Попов (на когото съм върл фен).
За съжаление я няма качена в нета (в читанката има друг сборник "Акорди извън клавиатурата").  Има части от нея (даже и в kaldata), но точно "Кон на втория етаж" го няма.

Аз също се назлъндисвам да го сканирам, щото за да го направя, трябва да си "счупя" екземпляра, след което той, по стар български обичай, ще се разпадне на отделни листове ; )

Та, ако не ти е попадала - общо взето фабулата е - едни пичове качват пиано в жилищен блок ...

и так далее ; )

Потвърждавам! Велика книжка. Припадах от смях. Кофтито че я четях на публично място - на плажа. Имаше десетметрова санитарна линия от нашата хавлия до другите плажуващи. Що па да е било кофти.... 

Препоръчвам Людмил Станев ако не си го чел. Мноооого ще ти хареса

Добре поспах

Очевидно днес го пишем нулев ден

За вичеря  ще правя фукача

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, emmi написа:

Е, брау. Сега няма за какво да ме клюкарите, бре, джанъм!?!? 

те тука, в офиса дека си плащаме нетя, некъф си купува опична мишка ут каката и вика:
-Искам една оптимиска-  и посочва с ръка тва дето иска
умрех ут смех, а оная кака съ не усеща и мъ гледа под вежди
пп
после разбрах чей грък

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване