Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

• Отговори 12,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 12 часа, skalata_73 написа:

И аз имам вкус и обоняние. От тука мирише на джибри :fly1:

Ко го и га дъ тъ каж ... по-добре от тук, отколкото нерде в гримьорната седнал да вършиш ръптъ за производство на метан ... :) 

По-поноси му е, ако е твое делу, а не на некой преди теб ... :) Чи знаеш ли дъл е пил вино, ръкия или не нам си къф нетипичен алкахол ... :) 

Фъпросъ е да оставиш прастънствъ да не кейзира обкръжнътъ обстанофкъ ... :) 

ДУ Ку ... хм ... рано е за бира, късно е да повторя кафето ... гремирън с мисли за какво да сложа нещо нейде в живота, че въпросния киркюри ... :) 

п.п. Измислих го = въръни макарони ... мда ... ил пастта ле добле не мобиле ин тъ дяфа ... = немам творчески способности по отношение на приготвяне на закуска, тъ ... слагам нещо фо микро казана и ке го варим, а не печем ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, M.Николов написа:

Емми, слизай от скейтборда!

:)

Начиииии, ей, тъй като ми кажаааат.... 

П. П. Ти от къде знаеш че мога да карам скейт!??!? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ... почнах някакви тестове за туй 17in1 ... хм ... към момента не се натъквам на някакви хардуерни несъвместимости, а софтуерни ... :) 

Телефона ми през оригиналния кабел на въпросното не реагираше ... Понеже съм тъпо копеле, сложих един преходник ОТG прочие към ту USB тип А, от там с кабел към ту USB тип С и воаля ... ръгъм USB флашки, твът диск и Андроиида започна да удефъ ... сам дет не могъ да изхвърля екрана на телефонъ ми през HDMI исхода на въпроснуту хъбче ... :) 

Ба тези ОС-ми .... нема да се погодят най-накрая ... :) Не сакат да си общуват, а и не зная каква е ОС на туй хъбче ... но май е само за iOС ... хм ... поне първи впечатления ... до де не сложа 10-ту версиууу на винъъъъ ... :) = голяма заиграфкъ е ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро един мой авер има имен ден.Чудих се какво да му подаря, мисля, че това ще му хареса.

8E8F95C1-F8A6-4491-812C-70EE35543E18.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Патрондашът и графиката в сета ли са? 😎

преди 1 час, emmi написа:

П. П. Ти от къде знаеш че мога да карам скейт!??!? 

Биг Брадър/Литъл систър

преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

един преходник ОТG прочие към ту USB тип А, от там с кабел към ту USB тип С и

https://www.emag.bg/prehodnik-usb-3-0-kym-type-c-otg-remax-ra-otg1-srebrist-17160/pd/DCSW97BBM/

@iИ.дИоNд.Ni, да не би да пише нещо такова в описанието на продукта в сайта:

Цитат

This adaptor is only for use with 2016/2017 13” and 15” MacBook Pro devices.

The Thunderbolt 3 USB-C port supports data transfer, video output, and charging, while the standard USB-C port only supports data transfer and does not support USB-C video output or USB-C charging

Прекарай си дисплея на чилифоня през Apowersoft ApowerMirror на екрана на компютъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, цър-вул написа:

OTG

Имам такъв и именно с него стана хватката. ;) 

Явно 17in1 не е OTG ... хм ... до тоя извод към момента стигам ... щото с неговия кабел USB тип С  ... ядец ... 

Сега ми хрумна едно неразумно нещо да направя ... :) 

Май не разбра, че докато едни хора се занимават с Ковид, други се настройват да празнуват, трети кот ги сърби или боли, аз поради факта, че към момента съм в пълно освобождение от вид ангажименти се занимавам като дете на десет години с тенденция да стана стана новото 4, а не 20 ... :) 

Ех ... спомних си един лаф = Не те разбрах. Би ли го повторил, но така, че дори едно четири годишно дете да може го разбере.  Не си спомням от виц ли бе или къде го дочух това клише ... но определено друг на мое място не би си играл по начина по който аз в момента се забавлявам. ;) 

п.п. С второ устройство с накрайник USB тип C което Андроида не може да подкара се сблъсквам ... хм ... Нищо против въпросната линукс ОС, но нещо почна да ми писва и в бъдеще ще я махам от телефона си ... 

п.п.2. Хм ... сетих се, че в София има един iPhone със счупен екран ... ще го приватизирам сменя екрана и да мога правя и други тестове ... мда ...

Лудостта ми е в непонятен за вас характер ... :) Ох ... нещо ... ми липсва бирата, че почнах много да мисля ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Alon_zo написа:

Скоро един мой авер има имен ден.Чудих се какво да му подаря, мисля, че това ще му хареса.

8E8F95C1-F8A6-4491-812C-70EE35543E18.jpeg

Щом обича пушки, пури и виски. Значи е хубав подаръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, acnekt написа:

Щом обича пушки, пури и виски. Значи е хубав подаръка.

Началото на 90-те години е правил няколко години патлаци на петолъчката.После десетина години със застрахователно-охранителен бизнес.С оглед на миналото му, мисля, че ще му мяза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден. Събудихме се и днес...

Имам скромни планове да свърша едно приятно, едно полуприятно и едно неприятно нещо. Но до започването на вършенето ще почета "Невидимите градове" на Итало Калвино 🙃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bornofash написа:
  Покажи скритото съдържание

Голяма красавица

do want i need it GIF

Честито ти ново аватарче :) страшно ми харесва 🥰

нещо тъжно и меланхолично има, или като че ли някой е паднал от нея, или изоставена, но продължава да се люля празна

reindeer-5758972.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Неделя ....

Половин цол око как ръждясало те гледа...
Слагай му прехода 1/2"-20 и влез в 21. век

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новото ми желание, златната рипКа, ако е изтрезняла да си записва, че дядо Коледа поради възрастта може да му дадат почивка тази година. ДИФУЗЕР!

https://makasa.org/difuzer-melody-bloethooth-aroma-mama.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, цър-вул написа:

А набеляза ли си масълца за него?

Ами да, и пише, че е лавандулово и сандалово, даже мисля да си го нося и в работа :) почувствах се ... изостанала и радостна едновременно, че съм го открила :) като, хората кога са имали дифузери аз съм си купувала елхички-ароматизатори :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Trichocephalus написа:

a07ca13460f43388fcf293d2da9d01ff.jpg

Неделя ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Охо! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, цър-вул написа:

Мила, както винаги...

Знам колко е гадно и отправих една бърза благодарност към Вселената че ТОВА не у нашта къжта

Признавам

Дават го 98% за валежи

И то на сняг

Точно навреме ще украсявами

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

Знам колко е гадно и отправих една бърза благодарност към Вселената че ТОВА не у нашта къжта

обштовалидну правилуй тва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, цър-вул написа:

А колко вземат, м?😎😎

Чудя се дали да не преместя афтобуса на по-предни позиции.... С цел минимум ринене на сняк. Евентоално... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване