Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

• Отговори 12,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 1 минута, цър-вул написа:

За утре ли? нама да има бело.

На твоя одговорност, да знайш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това беше гада :
f0cce7a7dec218302e22e53c4ae6033f.jpg

Измъчи ме , ама накрая се предаде .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Мисля да пийна кафенце :cheers:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Trichocephalus написа:

Измъчи ме , ама накрая се предаде .

ми штъ измъчи
фтори път дън лъжеш да умъкнеш бронз в джелезу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залепнах за дивана

Преатно е

Особено като знам как пъхти Док

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, дpъндю написа:

ми штъ измъчи
фтори път дън лъжеш да умъкнеш бронз в джелезу

Еми..... няма друг начин. Дърто магаре-дърта къща-дърта инсталация. А ексцетриците на батериите ги правят от бронз.Факт.Пак много е издържал - тази батерия я слагах през 2001 година ! 19 години си работеше и нищо и нямаше. и днес точно реши да ме изненада.Добре, че Практикер работеше, та успях да се снабдя с нов нипел и ексцентрик.Всичко е точно вече. Е, и банята се снабди с една неособено секси дупка, но ще я мисля утре - вдругиден какво да я правя.

Сега трябва да творя малко наука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rазглеждам ел. кани. В описанието на някои пише "без кабел". Сигурно ше ми ползва рутера  spacer.png

аа, и мразим  стари ексцентрици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Е това беше гада

Борбата е безмилостно жестока
Борбата, както казват, е епична

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

Борбата е безмилостно жестока
Борбата, както казват, е епична

Йо-хо-хо и бутилка пепси :super:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борете се ... хм ... 

Я съм на: Наздраве! :beer: (С бира "Наздраве"). 

Понеже съм луд = произвеждам клонинги, а не фитинги ... :)

п.п. Не са от материал, а от софтуер ... :) 

п.п.2. Май успях да възстановя един дърт харт диск .. :) Е, знам, че е "нестабилен", но към момента доволно ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ! 

Уважаеми пияндурници и шаврантии, скъпи пръчове и пръчки, скъпи съселяне!

Снощи са прибрах на дръво, заспал съм с дрейте и обущата, и заранта станах да кола прасето. Връзааме го с баце Лазко за задните крака и он отиде да дири големио нож, та да го пилнем на шмиргела и да ебем макята на прасето. Он Тошко на Лидка кьоравата отиде до долната маала да дири горелка от Цеко пожарникара да го опърлиме после, ма фана на некъде, я го пцувах, абе как ще да е. Бе наточиаме чикията, даже са порезах доде я пробвах бие ли на кво удара. Влезнах я у кочината, а баце Лазко клекна зад мене да го котка да го неа страх. Бе дееба мама му тамън да го натисна с колено и жената къде е видела, че има повърнато у една саксия нощеска и ма намери у зъбите с един фараж. Я залитнах и Гошко като са подплаши и като зе да ми ти тича оня шопар на два крака из градината. Ама тича да го еба и оре отзаде като фадрома. Я доде са зачуда дали да юсна една песница на баце Лазко, че блее, па дали да и кажа на мойта усойница, че у саксията повърна Митко лемавия и прасето са провре под мрежата, дека беше ждрапал песа да си крие кокалете от мачките и фана из улиците.

Ора, мола ви са ако го видите прикоткайте го, давам награда 5 кила вино и 4 компота по избор, па ша ви викна и да седнеме като го опеча, че я саках да купим две, ама онаа мойта кае за кво са ти толко свинье и те, сега ше едем на неко му дедовия.
Мола ви са! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, skalata_73 написа:

Мола ви са! 

Дооообле бааааатееее .. :) Ке го имам у пред фит къ го мерна ... значи:

Ко запомних: Ако видя прасе да оре кът фадрома асфалту ... значи е твоету ... :) 

п.п. ммм ... ке се чукъм фу мързелъ ... хм ... ке одя да цепя дрв .. хм ... котките почерпени, но съм забравил огнения дръкън ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Дооообле бааааатееее .. :) Ке го имам у пред фит къ го мерна ... значи:

Ко запомних: Ако видя прасе да оре кът фадрома асфалту ... значи е твоету ... :) 

Сполай ти хабиби. Да се множат бъчвите в мазата ти и хард дисковете в главата ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, skalata_73 написа:

Сполай ти хабиби. Да се множат бъчвите в мазата ти и хард дисковете в главата ти.

Бе ... хм ... са първото знам от де да взема, за да стане, но за второто ... хм ... те вси мои там са повредени ... а за нов мзг ... Бог не дава ... :) Колкото са ми били в начелу ... до там ... хм  ... немъло повече месту между ушите ... бе кутиятъ, пръцдом кратунътъ е огрънченъ и не подлежалу на ъпгрет ... камо ли на софт грейт ... я се опитай да нахакъш една нова ОС фо харт диск 20MB, а и де вече се продават такифа нещъ ... за подмяна ... :) 

п.п. Благодаря все пак за пожеланията!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Дюлника" се пече. Мислех, че рендосването на дюлите ще ме изтормози, но беше реденето после...иии добавих ромец ;) по стара кубинска рецепта, без да знам по кубинските земи имат ли дюли.

Съответно, в този ред на мисли, Наздраве с ромодюли, или коктейл "пияна дюля" :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Maleficient написа:

Честито ти ново аватарче :) страшно ми харесва 🥰

нещо тъжно и меланхолично има, или като че ли някой е паднал от нея, или изоставена, но продължава да се люля празна

Благодаря

И аз това си мислих

преди 12 часа, Coco1 написа:

Tва не е за ядене ве :giggle1:

Изображението може да съдържа: птица

Всеядното тръгнало да ни учи кое се не се яде

Ако беше ти и асфалта щеше да изядеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lebel написа:

Rазглеждам ел. кани. В описанието на някои пише "без кабел". Сигурно ше ми ползва рутера  spacer.png

аа, и мразим  стари ексцентрици

а мойте и двете са безжични...нека ти
https://www.emag.bg/el-kana-zephyr-zp-1230-cy-1300w-0-9-litra-bezzhichna-bjala-cherna-zp1230cyblack/pd/DPN612BBM/?ref=fam#Черен

пп
ама верно с тия описания може да объркат чиляк
:giggle1:

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

п.п.2. Май успях да възстановя един дърт харт диск .. :) 

Аз пък след поредния си сблъсък с уиндоус ( този път на дъщеря ми на лаптопа) все повече се замислям да купя за Коледа за нея и за жена ми Макбуци и да приключа с ерата Уин у дома.  Оня дъртия самсун дето му ръгнах убунтуто - лети направо. Само с уиндоуските машини имам ядове у дома ! Почва сериозно да ми писва и ми припадна една комбинирана оферта за два А1780 ( средата на 2017 година, с i7 процесори, по 16 рамец и 256 SSD-та ) ще ми излязат двата на цената на един и се замислям сериозно.

Наздраве с винце сега :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, дpъндю написа:

а мойте и двете са безжични...нека ти
https://www.emag.bg/el-kana-zephyr-zp-1230-cy-1300w-0-9-litra-bezzhichna-bjala-cherna-zp1230cyblack/pd/DPN612BBM/?ref=fam#Черен

пп
ама верно с тия описания може да объркат чиляк
:giggle1:

Мда, безжични. Не по врат, а по шийгун ; )

Най ме кефят тия, дето са "без кабел" и имат "отделение за прибиране на кабела" : )
Изглежда на въпросните описанията им ги пише някой, дето им има зъб : )))

Мен ми трябва една и съм фърлил око на тия двете ; )

https://elekom.bg/product/2324/el-kana-ek-304.html

https://elekom.bg/product/1022/el-kana-ek-1519.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lebel написа:

Мда, безжични. Не по врат, а по шийгун ; )

Най ме кефят тия, дето са "без кабел" и имат "отделение за прибиране на кабела" : )
Изглежда на въпросните описанията им ги пише някой, дето им има зъб : )))

виш ся, че каната няма жица е верну
на дънутуй с куплунг за поставката
поставката е с жица, а не каната
ама тва описание го няма по сайтовете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дpъндю написа:

виш ся, че каната няма жица е верну
на дънутуй с куплунг за поставката
поставката е с жица, а не каната
ама тва описание го няма по сайтовете

Абе ... къде е жицата е ясно. Както и че описанията са тъпи : )))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lebel написа:

кът ено време ф рекламите
как да почистим загорял продукт в нищо незагарящи съдове

току-що, lebel написа:

Абе ... къде е жицата е ясно. Както и че описанията са тъпи : )))

да ве разбрах тъ още с първия пост, че шъ я включваш с блутут

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

уиндоуските машини

Ох ... с ОС явно имаш проблем.

Към момента iOS = не съм имал допир, но определено забелязвам вид периферия правена за Win и iOS, но не и "дрис" Ъндроида, особено омешан с една друга "затворена общност" (Марка).

Само това ще кажа: Инсталирай iOS върху въпросния самсунг и може да се навия да я инсталирам въпросната върху моя Dell ... ;) 

Но, без да се налага помощ от приятел. ;) 

п.п. Не, че не съм планирал върху Делл-ъ ми да му слагам и такава ОС ... :) Просто за разлика от теб, аз не съм магаре а идиот. :)

Наздраве! :beer: Другото ке го направим! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване