Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 29 минути, emmi написа:

ти ОЩЕ ли не си я почнал!?!?!?

току-що, Trichocephalus написа:

седя на 17-ста страница :lock: 

Ето, започнал е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Публикувани изображения

Почвам да намразвам големия Сур. 

Току-що ми блокира офиса , свален от Залива :angry22: Определено ще се връщам на катилинката ! Кажете ся - как да пише човек, като има проблеми с лаптопа си, а мазата му е пълна в вино и ракия ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Trichocephalus написа:

Почвам да намразвам големия Сур. 

Току-що ми блокира офиса , свален от Залива :angry22: Определено ще се връщам на катилинката ! Кажете ся - как да пише човек, като има проблеми с лаптопа си, а мазата му е пълна в вино и ракия ?

Са, за виното моем да помогнем..... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добрата новина е, че приключи работния ден. След като хилядадвестаиосем пъти се прозях. И сега се прибирам, хапвам набързо, чайче от мента и ме нямааа...и повече никога, няма да вися до четири сутринта.

Лошата новина е, че колежката от другия отбор/смяна е с КовидКо, и вероятно ще ни се разбичка чудния график, не че е важно, а дано мине леко и се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

и повече никога, няма да вися до четири сутринта.

За тази седмица или по принциб? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая вечер на липов чай с мед и лимон :rolleyes:

Наздраве на ..който пие алкохол!

Spoiler

128618841_3527470964014157_8624284834272

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

...и повече никога, няма да вися до четири сутринта...

Мхм.  Това някак странно ми напомня за нещо, с което май вече съм се шегувал ...

- Отказах цигарите.
- И колко време не пушиш?
- С утре и другиден стават два дни ...

; )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тъй ... 

10-къ = ОК

Утре ще се занимавам с драйверите, че доста съм се освободил от бирата ... :) Преки впечатления = също ... 

Тъ: До сега бях като Белгиеца, а от сега кът Дънди, пръцдом дръндю ... :) 

:beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, цър-вул написа:

О,Боже, О, Боже...

Ооо, МОН ДЬО.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

ун, дьо, троа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, цър-вул написа:

ун, дьо, троа

Катър ... :) Бате, катър ... не муле ... :) 

ДУ Ку

Топ 20 най-яки gif-чета, които сме правили за наши клиенти - Част II -  Social Freaks

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, emmi написа:

За тази седмица или по принциб? 

Тази седмица е по подразбиране, месеца и годината, също.

Живи-здрави, пак де. По принцип, ще полагам повече старание, да не се случва повече.

Трети снежноприказен ден. Вече снегът е по-жълт. Още нямам ръкавици, и днес е крайно време да си купя. 

Сутринта се събудих с нещо като опитваща се да ме боли тиква, нооо си купих витаминозна бомба с цвекло, и сичко ще е точно.

Добре поспинках иначе и качествено. Събудих се секунди преди алармата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

image.png.8d3186a44fdb177d42db7a5d1500e68a.png

Тия хора не ги разбирам. 88 било лошо в Германия, защото осмата буква от азбуката е Х, а двойно Х означава Хайл Хитлер.

Още малко и зеления цвят е лош, щото видяли един път Хитлер да носи зелена пижама...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

Тази седмица е по подразбиране, месеца и годината, също.

Аз още в десет се превръщам в тиква

След като вчера предсрочно си предадох заключението, което трябваше да предам днес се оказах с екстра свободен ден, който до момента запълвам с печене на соленки - занимание медитативно и релаксиращо

IMG_20201202_111747.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bornofash написа:

image.png.8d3186a44fdb177d42db7a5d1500e68a.png

Тия хора не ги разбирам. 88 било лошо в Германия, защото осмата буква от азбуката е Х, а двойно Х означава Хайл Хитлер.

Още малко и зеления цвят е лош, щото видяли един път Хитлер да носи зелена пижама...

Бръм с главата са.Най-много ги е страх, че германците ще вземат отново да се почувстват германци, за това и постоянно трябва да са порицавани и унижавани.

преди 6 минути, emmi написа:

Аз още в десет се превръщам в тиква

След като вчера предсрочно си предадох заключението, което трябваше да предам днес се оказах с екстра свободен ден, който до момента запълвам с печене на соленки - занимание медитативно и релаксиращо

IMG_20201202_111747.jpg

О-хо, с чайче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10km2 чисто нов мокет имам излишен, мисля да питам комшийката, ако и трябва.Да го сложи в на лапето стаята, барем да ме споменава с добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо се увеличила продажбите на мляко. Заради кампаниятя взе ли си млякото. Снимат известни личности с мустак от мляко.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0094/2252/files/GOTMILK__KITHTREATS_CHRISSY-01_d0da9089-c51c-484b-998d-2d8c0695074e.jpg?v=1542410237

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0094/2252/files/GOTMILK__KITHTREATS_JOAN-SMALLS_DIGITAL-01_dc9a59bc-6388-4c31-b97a-34cc699d9455.jpg?v=1542410249

преди 1 час, bornofash написа:

Да, така е 88 е нацистко. Ахт, ахт. Когато бях в немско училище, вече наизуст учих нацистките им пропаганди. Примерно това го повтаряха на всяка седяне и ставане. Защото, когато искаш да говориш по време на час трябва да вдигнеш пръсти, а не ръка.

Вдигаш ли си ръката, знай ти ще управляваш страната. Нещо такова се превежда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Trichocephalus написа:

седя на 17-ста страница :lock: 

и музата ми изчезна.

според некои нумерози, осем е на пари...тъй де, сборът от цифрите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

баси животното....нумерог
:giggle1:
тва с невъзможността да се редактира, когато е забелязана грешката сий шоу
тъй де, вместо нумеролози....нумерози

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Alon_zo написа:

10km2 чисто нов мокет имам излишен, мисля да питам комшийката, ако и трябва.Да го сложи в на лапето стаята, барем да ме споменава с добро.

Кат за 2 (или 2000) футболни игрища - тъс твойта комшийка к'ва къща има?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване