Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Бате...

За нееещътъ де са под юргънъ, пръцом под водата не ке споменъфъм, че там е подводничър е женътъ ... хм ... на нея все въздухъ и свуршфъъъ ... :) и се налага да я презъреждам со маркучу от въздуху ... :) 

Бате. Ти не си просто ИдИоИд. Ти си завършен идиот:D

Затуй та аресвам. Да знаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Публикувани изображения

преди 2 минути, skalata_73 написа:

Бате. Ти не си просто ИдИоИд. Ти си завършен идиот:D

Затуй та аресвам. Да знаш.

Щом се обичат младите, да се вземат. Честито! Радвам се за вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

Ти си завършен идиот

Много нещъ съм завършел, но ме е срам да си показвам бележникъ, че не е в отлично състояние ... :) 

Най-нискътъ ми оценкъ е кът Вина производителността, т.е. бегъ ми легуестъ ... :) 

п.п. Тея анго фанатици не научихъ да го превеждът по нашенски ... особено като чух некъв Иван ... хм ... Дънди каз, че разказвача бил Гергана ... таратанци ... на мен се падна Иван с неквъкъв акцент при това ... язък за Името ... :) 

Наздраве с караначета со праз ... хм ... храненето го споделям само с ТВ-ту ... 

п.п. До сутришна проверка!!!

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

... Дънди каз, че разказвача бил Гергана ... таратанци ... на мен се падна Иван...

Тос изобщо не го чувай ко приказва. Той не е у ред в цялата глава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.11.2020 г. в 21:06, Trichocephalus написа:

Продължаваш да дразниш осела с метеостанцията си ака умен хоум
....
а наздраве, триста крави, сто влъка, от мома цица, от баба-любеница, наздраве и все да се влачи по трънаци и голи тумбаци ! :cheers:  

Ти си ябълкофонист и това ме мята в мъглата. Години 10 назад, когато ме тресеше гъзарията изригнах с 4S. Отидох на плажа, да покажа съвършенно боди на аморфните тела и докато забивах като делфин, ръчичка бръкнала в сака и ме върна назад с 1000 американски райхс долара. Извърших вуду ритуал, че повече нивга контакт с подобен гъзофон. Те на, мина месец как рипнах от Galaxy S9+ на 1+ 8Т Pro, което си е заклет андроизъм.

За да не къртя плочки в банята - китайпром предлага следния дивайс. 4 райхс долара се харчи и всичко над е китайска жидовщина. Вярвай ми, контактувал съм с евреи от Китай и от Корея, но това е друга плоча.

bla

На вид е малък. Показва температура и влажност. Прилична точност с опция offset. Уверена връзка 12м. Но има но. Вижда се в приложение Mi Home и задължително Китай регион. Предлага графики и прочие шарении. На свой ред го префлашвам и по този начин се откачам от китайския облак. Ти си до тук, а аз продължавам с ESP32 микроконтролер.

блк

В реала е доста миниатюрен и спокойно се вгражда в розетката на контакт от стената. Инсталира се в средата на дома и шпиони за синезъби-устройства. Съставяш база от MAC адреси на телефони и модули като горния, който влагаш в свой firmware. Компилираш и флашваш. ESP32 освен wifi има вграден син зъб и датчик на Хол. Цена 2.70 американски райхс долара, всичко над великия ахбар да ги съди.

И voila kaто пример:

дфг

Това е web-интерфейс, което е безинтересно и се предава на мqtt-брокер, а там вече шарении и пинизи.
С две думи, за да не къртя плочки в банята за жици и тоци, лепя такива xiaomi модули и народа спи щастлив, като след първата брачна нощ.

Любен Дайлъв не го знам. Прати му много здраве от мен ... няма смисъл да го знам, след като около мене има арбайтен за 100 Китая, а който не арбайтен нихт па па па.

Ваш верен Zhivkovjugend!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей търся някой глобален модератор да ми промени едно заглавие на тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Ти от 7-ца ли надгради до 10-ка?

Не. Седмицата си я оставих. Нова инсталация, но ползвах ключа на самата машина. 

Сега ми се върти една идея = Edge за XP ... Доволно идеи имам в "кратуната" = идиот съм. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Гергана

Тя външна компаньонка (продукт на БАКЛ) - не е продукт на пакистанците, а Иван е с аксент, щот е испанец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, цър-вул написа:

Тцъ

ДУ Ку

Примирил съм се вече, че XP-то е ....просто хубав спомен. ;) 

Сега съм на тема ssd ... :) да купувам, да купува, да купува и т.н. ... :) 

Едно по едно поставян неща във вид порядък. Сега на ред е да се справя някак си с 17in1 = през eSATA към USB-C да "извозя" видио сигнал за HDMI портовете му. Единия порт на Dell-а е "комбиниран". От четене се обърках. Имало USB-C с възможност да е и DP?!  По-скоро за мен е, че нещо не мога да намеря подходящ драйвер. В момента Dell-ът не иска да приеме, че на устройството има такива портове. Кратко: Трябва да науча моя Dell да ползва въпросните "далечни" портове HDMI. :) Звук "изхвърля", но картина = йок! :)

ФД.png

По моему ей оня "аудио" драйвер трябва да заменя...

п.п. Забавлявам се! :) От дълго време не бях го правил. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората работят с ESP

Пък аз чета EPS и се чудя за какво им е в еликтрониката и как си режат парченцата:lol6:

Хващам дислексия..... 

Добрютру

Петък

Мъгла

Днес трябваше да съм на съвсем друго място

В някоя паралелна реалност може и да съм там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, emmi написа:

Хващам дислексия..... 

От мен ще дъ е ... :) 

Вчера един приятел пише Нели Терзиева, а аз чета Нова Зендъндия ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

ей оня

Баш той, ма не е ясно за кое устройство става дума.
И кат търсиш видео показваш аудио?
И що в халваджийската тема, а не си пуснеш нова, на подходящото място?
И като търсиш драйвър обикновено се показва хардуерен идентификатор на търсеното устройство, като се копира и сподели текстовия низ, а не да се пльосне картинка, както е долу.
:) 

Spoiler

aid2409236-v4-728px-Find-Hardware-ID-Step-5-Version-3.jpg.webp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красива история... Вълнуваща...

Правообладателят я предоставя за свободен достъп на канала си в Ю Тюб...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Mediterranean написа:

Вие имате ли се за красиви, да ви питам?

Хъхкай малко пак да пробвам един нов метод който научих

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, цър-вул написа:

да се пльосне картинка, както е долу.

Съжалявам за не използване на сплойлер. ;)

Иначе по USB\VID_0C76&PID_153F&REV_0100&MI_00 излиза това ... един избор ... хм ... не не съм се прежалил на next, next и т.н. ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, bornofash написа:

Хъхкай малко пак да пробвам един нов метод който научих

трябваше да го отворя в друг раздел за да мога да чуя звук

https://old.reddit.com/mediaembed/k5yzm4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Coco1 написа:

Oт отвъдното ли ни говориш :jeer:

Ще те пусна тая година да се овъргаляш при перушината в курника. Може да те помислят за пиле и да те пощадят.

преди 1 час, дpъндю написа:

трябваше да го отворя в друг раздел за да мога да чуя звук

https://old.reddit.com/mediaembed/k5yzm4

Разбирам. Ама пък звукът не е от значение. Важното е, че спира, като му навреш един пръст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, цър-вул написа:

Това за звук ли е? Нали видео се търси?

Да, за видео. Затова и не разбирам, защо не "прихваща" от 17in1 устройството HDMI поровете ... Нещо може и от USB кабела да е ... т.е. да поддържа 2.0, а не 3.0 ... 

Към момента съм си избрал един USB-A male to USB-C femele адаптер, но търся в България eSATA to USB-C ...  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване