Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, дpъндю написа:

с тая висока киселиност, не може д яде квот иска

и аз имам понякога киселинност, вода със сода  за хляб  и се оправям и си ям кakвото искам но някъде от година някак  не ми се яде много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

туй е интересно :lol6:специалната игра на билкови лукчета

този екшън ней за всеки
имаш ена камара зъби, преживяваш инфаркт и после се уморяваш лесно, щот не ти достига въздух
моето решение...бамбомки дека мъ остайха без зъби
тъй де, забавление тъ дебне ут секи ъгъл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дpъндю написа:

този екшън ней за всеки
имаш ена камара зъби, преживяваш инфаркт и после се уморяваш лесно, щот не ти достига въздух
моето решение...бамбомки дека мъ остайха без зъби
тъй де, забавление тъ дебне ут секи ъгъл

пробва ли да ги миеш зъбките или не успя щот бързо изпопадаха? :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Пилешка Завист написа:

пробва ли да ги миеш зъбките или не успя щот бързо изпопадаха? :lol6:

виш ся, нормално си ги миех сутрин, дън мий лош дъха през деня
ама зарад бамбонките са наложи да ги мия често, щот пастата за зъби успокоява болката
ама в крайна сметка мия не мия, останах без зъби
мисла си, дек са подигравах на една жена чей само с два зъба, дъл не мъй проклела
апъ един дрът сигън, дек вони на джибри, един зъб няма развален, ама и той прокълнат
черният му дроб ней наред
аве тука сме нещо като в "долината на прокълнатите"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.01.2021 г. в 19:04, Trichocephalus написа:

...

Януари 28-и вкарвам втората ваксина. Макар и арийско производство, обявявам, че в плацебо не вярвам и го правя само да не ме вкарат в списъка на Шиндлер. И напълно сериозно заявявам, че издържах изпита и получих свидетелство за управление на дизелова железопътна мотриса. С думи прости - мога да карам влак с двуетажни пътнически вагони! Спомени от моята невинна младост напомнят, че първото средство с ДВГ, което подкарах беше танк Т-55, след него Т-62, после Т-72 и задължително танк-герой Т-34. Родината иска герои, след като ги е родила!!!

Но историята има предистория.
Не е Филип Киркоров, а е Philips Киркоров. Philips Киркоров е микрохирург. Роден в Ташкент. Свалили си обувките - пизьдец. Същото както скункс да се изхендри, а после да умре. Киркоров има навика да медитира, чисто гол на скамейката поне 20мин преди да надене халата. На всичко отгоре е загубил слух и само мегафон те спасява, когато му отговаряш. Той редовно разпява и все на интернационала го извива или на Иосиф Кобзон. Киркоров един ден заяви, че може и да е посредствен микрохирург, но призванието му в живота е да пее. Лично участвал в изработката на съветската совалка "Буран". До него обаче, бичи Мики Маус. Неговата мантра също не е за изпускане. Учил в Кремъл на един чин с Брежнев и Косигин. В втори клас обаче емигрирал в долината и забравил езика на Путин. То неговото е един език, ама нейсе. С има-няма 10 думи на развален руски ми разказва романи от своя живот. Проблемът, че не знае кой е истинския Филип Киркоров, на Алла бившия, но знае Philips. Три пъти го поправях и накрая се отказах. ОК, Philips Киркоров също става. Update по нашенски.

Пред Philips Киркоров лансирах версията, че съм дипломиран психолог от Московския държавен университет "Ломоносов". И в поредната беседа ме попита - ти как се прибираш вкъщи?
- С влака!
- Как с влака? Защо не те виждам на гарата?
– Много е просто! Аз карам влака!
Показах му видео от изпита и обстановката в кабината като веществено доказателство. И даже го убедих, че точно пред вкъщи спирам влака, слизам и се прибирам, като предавам смяната на колегата.

Рапорт даден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Пилешка Завист написа:

айде лягат пилетата

они са сбъркали леглото
те твай техното легло
th?id=OIP.o-i2PDF9sw1yKYwpWowO2wHaE6%26p

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези пък тука в Берлин не различават гьозум от мента. Купувам мента, а има мирис и вкус на гьозум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, valkiria1 написа:

Значи от българските съдебни институции може да изтича информация и да се влияе на хода на някои действия. Не знам дали си наясно, това ти дребно самохвалство, колко ги уличава. Щом един  обикновен технически сътрудник може да влияе на това,представям си какво остава по високите етажи на институцията да  се върши и случва . Прилича ми на едно изказване на Мадона, която се похвали тук ,че в правителствения самолет делегацията се налива с алкохол.

Дай му власт и му гледай сеира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Profruit написа:

точно пред вкъщи спирам влака, слизам и се прибирам, като предавам смяната на колегата.

Възникват въпроси:
- с колегата в депото ли спите
- ако не - как прекарахте линии до твоята порта и до портата на колегата ти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ЛЕКА НОЩ се срещаме с модерна циганка-гледачка, спряла минаваща девойка:
"Алооуу, чаровницееей, спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш!
Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та аресва, иска да та джазка виртуално.
Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Ауу, малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей. Немаш ли с кво друго да си играйш, ма?
Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета. Ама си ъпдейтвай aнтивирусната и файъруола да не си наджиткаш компа с виртуални въшки.
Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със софтуера и хардуера!
Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш!
Да ти са напълни компа с вируси дано!
Виндовса да ти висне кът гъза на прабаба ми!
Ре-инстал секи ден да прайш и от бъгове да не съ отървеш!
Да ти го нахакат здраво в айпито!
Имйела със спам да ти затрупат!
Само грозни аватари да намираш!
Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий!
Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, haidukpikaso написа:

Дай му власт и му гледай сеира!

Много навътре. То на всякъде е така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах, защо чаят има вкус на гьозум, а не на мента. Мароканска мента му викат гьозум. Как ли му викат на ментата истинската тогава?

https://www.coffeeteahouse.bg/Nana-Mint-spearmint

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Генадий 35 годишен написа:

колко време носи наморника и не се зарази

според мен не е  сериозно да се возя в градски транспорт всеки ден ученици да не носят  маски гадните копеленца и да не съм се заразил 1 година и те първа  някакви ваксинации с неизяснено съдържание без  поемане на отговорност 

даже бях контактен на едно лапенце дето беше болно щото е  6ти клас и бяхме в заведение на рожден ден и  не са го още научили тъпите даскали да се храни с припори и да му разкажат за бактериите в час по биология  и яде с ръце но родителите са най- виновни

според мен този вирус е като хепатита и се разнася по същия начин

никакви въздушно капкови тинтири минтири 

НаморДник-хаха- малко различно е от маска и бандан, и все едно на лекарите в операционна да казваш, че носят наморДници. Ама, хайде, нека ти е простено, че се опитваш да принизиш нещата. Носех, нося и ще нося, защото не съм малоумно хипи, което е вечно недоволно от нещо и не му дреме за околните.

Сериозно или не, живеем в тази държава и този свят, и няма как да им се сърдим на недисциплинираните типчета, че не им се е случило близките да дадат фира, и да няма кой да ги спонсорира с мангизи за енергийни напитки и дюнери, но така или иначе, определено не са повечето, и въпреки това, и не само заради тях, ще се ваксинирам с пълно съзнание, не толкова аз да оцелея, а да не заразя и да не съм причина за смъртта на други хора.

Така че, не би могъл да ме разубедиш или по някакъв начин изобличиш.

Сравнението ти с хепатита, няма да коментирам, но ако искаш разчитай на естествения си имунитет и ...някой ден напиши книга или дисертация по темата, за да допринесеш с нещо, преди да приключиш жизнения си път от тривиална сънна апнея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mediterranean написа:

Ебайдън прилича на много дърт педофил.

К`во ти дреме? нали не си в Америка

Кажи, ще се ваксинираш ли, или само ако корейчетата го направят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

К`во ти дреме? нали не си в Америка

Кажи, ще се ваксинираш ли, или само ако корейчетата го направят

Пука му, що да не. То и в България е пълно с педофили.

Аз съм се ваксинирала със сума ти ваксини, и варицела съм карала, имам антитела. Вече съм Железна.😎

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Mediterranean написа:

Аз съм се ваксинирала със сума ти ваксини, и варицела съм карала, имам антитела. Вече съм Железна.😎

уф...ей, заради такива като теб ще се ваксинирам.

Пак добре, че едра шарка не си "карала", нали...

знаеш ли колко са умрели неваксинирани?

Този клип няма да ме откаже.

Значи, просто те е страх. Нормално и човешко.

Добре, че светът не е преобладаващо с хора като теб, защото нямаше да има и сантиметър напредък... нищо лично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ваксинирай се, нали ме питаш, па искаш отговор дето ти си намислила. Еми не съм телепатка, да ти чета мислите оуу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

уф...ей, заради такива като теб ще се ваксинирам.

Пак добре, че едра шарка не си "карала", нали...

знаеш ли колко са умрели неваксинирани?

Този клип няма да ме откаже.

Значи, просто те е страх. Нормално и човешко.

Добре, че светът не е преобладаващо с хора като теб, защото нямаше да има и сантиметър напредък... нищо лично.

Ти знаеш ли колко пък има умрели ваксинирани? 
Във ваксината има и живак, алуминий...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох, и?

по-добре до края на живота си да ходя с маска и да се дезинфекцирам , или пък да пия мед с лимони и джинджифил...честно, се чудя, как хората са оцелели до сега, и дали това в момента не е точно да елиминира ...някои, които може и да не са го заслужили, но са си го избрали, като се замислим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване