Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Trichocephalus написа:

А не обичаме да ни викат "доктор" , защото вече е мръсна дума.Все още шефовете са същите тия, които през соца вземаха титлите си с доноси, а по-младите са избрани от по-дъртите и продължават същата традиция. 

и как трябва да се обръщаме към вас?
терапевте, лекарю?

думата "доктор" в психологията в нашта маалъ е за медицински специалист и ич не мъ интередруса за измишльотините на комунистите

преди 13 минути, Aumi написа:

Мисля, че авторката на темата говори точно за тези с привилегии... които не могат да бъдат изместени от постовете им.

мисля, че грешно е поставила въпроса

Цитат

Мнението ви, за работещите млади пенсионери първа и втора категория? Вземат и тавана на пенсията и заплата. Редно ли е? 

да, редно е
щом е пенсионно осигурен, ще взима пенсия и заплата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

къф тос вандализм, м?

Духа вятър обаче . Нищо че ома слънце . Замръзнаха ми кунките и ся си направих чай с молоко. Йестъдей беше по-харно временцето.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Най-добре - никак или в краен случай “наздраве “ . Някак си не обичам да има болни хора наоколо .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

мисленето ако е свързано с пиенето и плюскането ... на мен не ми е интересно.

Сега ... хм ... Ти имаш способност да създаваш добри теми. Харесало ми е успяваш да зададеш въпрос. 

Съвет ... да темата за работещата жена и т.н. е добра, но не трябва да се ползва друга тематика. 

Аз лично не бих създал тема за тази проблематика при жените. Или да си направя женски профил ли?! 

Да, неуместно подхвърляне от моя страна в темата на Весела. Спокойно вместо да даваш реплика можеше да повдигнеш тема и прехвърлиш дебата там. 

Ти не го направи, а после = Защо съм отговорил тук. Така пък на мен ми е харесало ... :) 

Нито ти правя забележка, нито пък нещо лично имам, но понякога чрез несериозните неща се споделя повече и определено остротата под формата на конфликт се избягва. Доволно съм се нагледал на цирк в парламента ни. Тук е свободен форум. Всякакъв вид пристрастия вън.

Само погледни какъв образ съм си създал. 

Комунистите = гадни хора. Православните = невежи. Мъжете = мислят с .... я ... Пияници = отвратителен порок. Пушачи ... гадост ... Инсулт ... глупост да не си гледа здравето ... Празнословец ... = дървен философ и какво ли не ... И мислиш, че може да промениш моя образ ли или да го обориш ли ... като майка Тереза ли си ... хм ... ето реплика на нещо от нея ... отличи кое е оригинала и кое аз съм пипал ...

Spoiler

1.

Нищо не е толкова лесно колкото изглежда.      

Най-хубавият ден - днешния.

Най-голямата спънка - страхът.

Коренът на всички злини – егоизмът.

Най-лесното нещо - да се заблудиш.

Най-голямата грешка - да паднеш духом.

Най-хубавото развлечение - работата.

Най-първата необходимост- общуването.

Най-голямата  тайна – смъртта.

Най-опасният човек – лъжецът.

Най-коварното чувство- ненавистта.

Най-лошото поражение - отчаянието.

Най-добрите учители - децата.

Най- краткият път – правилният.

Най- приятното усещане- вътрешният мир.

Най-голямото щастие - да си полезен на другите.

Най-доброто удовлетворение- изпълнения дълг.

Най-неприятния недостатък - лошото настроение.

Най-красивия подарък - прошката.

Най-добрата защита - усмивката.

Най-доброто лекарство - оптимизмът.

Най-мощната сила на света - вярата.

Най-стимулиращия дар - надеждата.

Единствената реалност – любовта

2.

Нищо не е толкова лесно колкото ни се иска.    

Най-хубавият ден - предстои.

Най-голямата спънка - страхът.

Коренът на всички злини – недоверието.

Най-лесното нещо – да споделиш.

Най-голямата грешка – борбата (войната).

Най-хубавото развлечение - планината.

Най-първата необходимост- храната.

Най-голямата  тайна – живота.

Най-опасният човек – лъжецът.

Най-коварното чувство- лицемерието.

Най-лошото поражение – „пирова победа”.

Най-добрите учители - децата.

Най- краткият път – „през тревата”.

Най- приятното усещане- оргазма.

Най-голямото щастие – да твориш.

Най-доброто удовлетворение- изминалия миг.

Най-неприятния недостатък – „лошия сън”.

Най-красивия подарък - добротата.

Най-добрата защита - усмивката.

Най-доброто лекарство - свободата.

Най-мощната сила на света - вярата.

Най-стимулиращия дар - любовта.

Единствената реалност – Аз

Както виждаш съм си позволил да "споря" дори с нея ... 

п.п. Навремето отделях време да пиша някаква художествена литература ... о споко ... то си е халтура ... но ... такъв съм си простак и прочие ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Trichocephalus написа:

Утрото е добро, навън пече слънце, темературата вече е 9 градуса НАД нулата ! Очевидно днес ще се продължава с градинските забавления - наред ще бъде кършенето на сухи клони и търмъченето на опадали през последните месеци листа.

Първо кафенцето :newspaper: 

нещата са по-прости - преди 9.IX.1944 г., както и днес медицина се учи 6 години.От тях 5 са стандартната магистратура, а последната година е бил стаж, а за по-умните и писане на докторат по дадена тема. Почти не е имало завършуил лекар без защитен докторат.Тоест - всеки лекар е бил доктор a priori . Идва обаче 9-ти сепрември и долетяло новото време у нас с прогресивната идея ,че дисертация мобучението като "же да има само "верен другар" и началник. Обаче пък оставят 6-тата година от обучението без дори да дават дипломата за магистър преди да мине и шестата година, но без да имаш право на докторантура ( която тогава прекръщават на "аспирантура" по руски образец) . Сега, след 90-сетте години се възтановиха донякъде нещата, но все още системата на 6-годишното обучение остана. абсолвенсткият бал за завършването е в 5-ти курс, когато придобиваш степен "магистър", но продължаваш още една година без диплома. И така е останало от едно време.Така и ще си караме. А не обичаме да ни викат "доктор" , защото вече е мръсна дума.Все още шефовете са същите тия, които през соца вземаха титлите си с доноси, а по-младите са избрани от по-дъртите и продължават същата традиция. 

Днес ще почивате ли или ще поработите , ммм ? 

За да знам АЗ акво да правя, моля ( поне до 15 часа, след което ще ходя да празходя кучето из природата) 

Вече работим

Имаме разпечатани едни седем страници труд. 

Сега ще се помотаем из кухнята ипродължаваме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Trichocephalus написа:

Най-добре - никак или в краен случай “наздраве “ . Някак си не обичам да има болни хора наоколо .

ами, аватара тий на магаре, а никъ тий на паразит или болест 
ама, според това което съм разбрал  за теб е че си добър медициски специалист
и с пълно основание мога да използвам думата, която се е наложила в народопсихологията...тъй де, в съзнанието на българина

пп

опс
ас сом сигън

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aumi написа:

Не разбрах защо е естествено да не пишеш там?! Изглежда тук се чувстваш по-сигурна.

Аз пък не съм свикнала да пиша в този раздел.

Така че, който иска да пише по темата - нека го прави там, където тя е поставена!

Не виждам смисъл. Всеки има мнение. Нито имам амбиции да променям чуждото мнение убеждавайки някого в правилността на моето, нито пък някой ще успее да направи същото с мен. 

То затова не пиша. Не само там, впрочем. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, emmi написа:

Нито имам амбиции да променям чуждото мнение убеждавайки някого в правилността на моето, нито пък някой ще успее да направи същото с мен. 

и защо си мислиш, че темите са за да променяш нечия гледна точка
просто  си пусни някоя муха да бръмне и се забавлявай
дръвените философи сми ногу да знаш...с нас на глава не се излиза
:lol6:

пп

днес е слънчев  ден и е само за пазаруване на картоф

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вече работим

Одобрявам .
Аз ще си разхождам кучето и ще чета книжка тогава днес
2a0438e8bf7ec4dc00f820278f5f7472.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Trichocephalus написа:

Почти не е имало завършуил лекар без защитен докторат.

Добре, че съм прост инженер ... сега разбрах защо не вярвам на доктори ... имало основание ... :) 

Да, в днешно време докато намериш необходимия лекар ... и ... те ... всеки доктор ти дава диагноза по неговата специализация ... :) 

Трябва да отбележа, че в това отношение съм бил с късмет. Попадал съм на правилния лекар ... е понякога след време ... 

Какво да споделя от опит .... понякога един обикновен фѐлдшер дава по-точна диагноза от професор ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

и защо си мислиш, че темите са за да променяш нечия гледна точка
просто  си пусни някоя муха да бръмне и се забавлявай
дръвените философи сми ногу да знаш...с нас на глава не се излиза
:lol6:

пп

днес е слънчев  ден и е само за пазаруване на картоф

ми, не ми е интересно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купих си картоф, скумрия, замръзнало от студ пиле, кренвирш и кромид лук
зелените чушки бяха пред мен и си мисла: те ся ша взема 4-5 кила колкото побере торбичката
тъй де, останах си само с мисленето
ногу ги любя ас зелените чушки
пекна ги, обеля ги и после моа си ги пръжна с доматки и яйчица
баси... как можах да ги забравя...не ми се живее
колко съм нещастен
несправедлив е живота...на едни дал акъл, на други го отнел
нещастният аз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

картофите довечера на мусака

кюфтето да дойде да ги обели ще му дам една порция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да имам сегашния си акъл, тяло и физика като това, когато бях на 25-27 години и оная ми раута да е като когато бях войник.

Искам, ама няма :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Пилешка Завист написа:

картофите довечера на мусака

кюфтето да дойде да ги обели ще му дам една порция

Или това

https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Gratin_dauphinois

French-Gratin-Dauphinois_6.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, emmi написа:

Вече работим

Ся... Като излизам, да се готвя ли за потоп или да не се готвя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поредната тема, в която тролът е на почит

баси шараните са нашите потребители :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, darkterminal написа:

Никакви потопи ! 

Вино, червено , бистро като сълза, тръпчиво като грях - наздраве и нека Стив (блажен да е) те дари с усмивка и добро настроение  :cheers:

Отчет за деня : разходих кучето по скалите, газихме в блато, пресякохме река, лаехме по една немска овчарка и си играхме с ротвайлер. Общо 2:50 минути - общо 7 километра.Времето беше превъзходно ! Досега пък си оправях членовете на научното жури, оправих ги, подредих ги в табличка и изпратих файла дето трябва. Утре ще видим дали ще ги одобрят и кога ще е гласуването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Не. Забранила съм ги

преди 41 минути, Trichocephalus написа:

Никакви потопи ! 

Вино, червено , бистро като сълза, тръпчиво като грях - наздраве и нека Стив (блажен да е) те дари с усмивка и добро настроение  :cheers:

Отчет за деня : разходих кучето по скалите, газихме в блато, пресякохме река, лаехме по една немска овчарка и си играхме с ротвайлер. Общо 2:50 минути - общо 7 километра.Времето беше превъзходно ! Досега пък си оправях членовете на научното жури, оправих ги, подредих ги в табличка и изпратих файла дето трябва. Утре ще видим дали ще ги одобрят и кога ще е гласуването.

Ан тъй! Никакви потопи и тямподобни. 

Аз си написах. Утре предавам. 

Дремнах. Напазарувах. И йогувах. 

День удался

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ан тъй! Никакви потопи и тямподобни. 
Аз си написах. Утре предавам. 
Дремнах. Напазарувах. И йогувах. 
День удался

Аз моето го предадох още онзи ден , в петък . Сега остава водещият ( експертизата е петорна ) да сглоби всичко и да я пусне .
Това дето днес свърших е по друг проект , по които движа .

Е, можеше и няколко страници от третото са напиша , но ме домързя . Все пак и Рим не е построен за един ден , не ли ?
:cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Trichocephalus написа:

Аз моето го предадох още онзи ден , в петък . Сега остава водещият ( експертизата е петорна ) да сглоби всичко и да я пусне .
Това дето днес свърших е по друг проект , по които движа .

Е, можеше и няколко страници от третото са напиша , но ме домързя . Все пак и Рим не е построен за един ден , не ли ?
:cheers:

Мразя тройните

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване