Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Мразя тройните

Тройните са рутина - последните години предимно в такива действаме . Петорните обаче са гадост .

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 14k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 7 минути, Trichocephalus написа:

Тройните са рутина

Работа в екип - много мразя

А комплексните пък направо..... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Trichocephalus написа:

Никакви потопи ! 

Вино, червено , бистро като сълза, тръпчиво като грях - наздраве и нека Стив (блажен да е) те дари с усмивка и добро настроение  :cheers:

Отчет за деня : разходих кучето по скалите, газихме в блато, пресякохме река, лаехме по една немска овчарка и си играхме с ротвайлер. Общо 2:50 минути - общо 7 километра.Времето беше превъзходно ! Досега пък си оправях членовете на научното жури, оправих ги, подредих ги в табличка и изпратих файла дето трябва. Утре ще видим дали ще ги одобрят и кога ще е гласуването.

И ас като тебе друже! Разходих си организма на 10000 и кусур крячки, ще рече на 8 и кусур километра за 92 минути... Тихо кротко и спокойно... Без ексцесии като вчера... Без порои, без ветрилници и без градушката да ме бие баш връз, върху шапката... Лежерно разминаване и небрежно помахване на индивидите от всички срещи и стиги... Опщо взето приятно занимание, ако не смята времеемкосттъ му... Сега се самовъзнаграждавам с кехлибарен арменски Х.О. с лек аромат на стафиди, бирка и моцарт кугельн... И си мисля, че за утре го дават потоп... Та се чудя кой от двама ви ше мързелува и кой ше го дава като из фторнисите, ама пундрелнишки...

Разбирайте се там с Емата!

Салут!

преди 5 часа, emmi написа:

Не. Забранила съм ги

Ан тъй! Никакви потопи и тямподобни. 

Аз си написах. Утре предавам. 

Дремнах. Напазарувах. И йогувах. 

День удался

Послушали са те за неска...

Слагай слама в гърбъ за утре! Дават го потоп... Или ше бацаш ногу или ше мързелираш ногу! Среден прът няма!

И моят ден върви към удавяне...

преди 5 часа, Inana.. написа:

Къде е Уиш...   ? 

То... Ино слънце като грее, грее за всички, навсякъде и наред...Чакаме я, да и дойде ред, та да ламне и на нашата улица...

преди 4 часа, Trichocephalus написа:

.... Все пак и Рим не е построен за един ден , не ли ?
:cheers:

...

Ан тей! Баш, точно, като в песентъ на Юрий Визбор:

Цитат

...

Не сразу все устроилось,
Москва не сразу строилась...

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, darkterminal написа:

Среден прът няма!

Той е кат среднийо пръзд - винаги мой та зненада в неочакваностъ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, цър-вул написа:

Той е кат среднийо пръзд - винаги мой та зненада в неочакваностъ

Друк им е спелицилиалиста по средните пътища, прътища и пръстища... Ас тесигри не ги играя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, darkterminal написа:

И ас като тебе друже! Разходих си организма на 10000 и кусур крячки, ще рече на 8 и кусур километра за 92 минути... Тихо кротко и спокойно... Без ексцесии като вчера... Без порои, без ветрилници и без градушката да ме бие баш връз, върху шапката... Лежерно разминаване и небрежно помахване на индивидите от всички срещи и стиги... Опщо взето приятно занимание, ако не смята времеемкосттъ му... Сега се самовъзнаграждавам с кехлибарен арменски Х.О. с лек аромат на стафиди, бирка и моцарт кугельн... И си мисля, че за утре го дават потоп... Та се чудя кой от двама ви ше мързелува и кой ше го дава като из фторнисите, ама пундрелнишки...

Разбирайте се там с Емата!

Салут!

Послушали са те за неска...

Слагай слама в гърбъ за утре! Дават го потоп... Или ше бацаш ногу или ше мързелираш ногу! Среден прът няма!

И моят ден върви към удавяне...

То... Ино слънце като грее, грее за всички, навсякъде и наред...Чакаме я, да и дойде ред, та да ламне и на нашата улица...

Ан тей! Баш, точно, като в песентъ на Юрий Визбор:

Ти остъй ам едни ветрове чувам да веят отвън.... ни знам, не знам... Ако изляза кой знае къдя щи ме отнесе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, emmi написа:

Ти остъй ам едни ветрове чувам да веят отвън.... ни знам, не знам... Ако изляза кой знае къдя щи ме отнесе

Наче... Много ино време... Ф Пльеентъ... У Школата... Имаше един даскал по Огнева Подготовка, в кашишкия корпус... За званието и имената му не се сещам, но заради телосложението си на радиолюбител, гордо носеше бойкото прозвище - Минчо Мускула... Сред школниците се носеше мълвата, че заедно с прозвището си, носи и камъни в джобовете си, за да не го отнесе и най-малкия повей на вятъра... Повече няма да разправям за него... Но, ако положението с вятъра ф Руситу е чак толкус натопорчено, може да земеш светъл пример от него... Натовари бодито си с полезен баласт, от сорта на шишета с вода... Узрели ананаси... Торба с картофи... Туба с бензин... Или два акумулатора... И ще видиш, как и най-злите хали от Влашко, ще се разбиват в теб, като вълните на световния империализъм в портрета на Ильич!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте другарчета 
днес е един облачен ден, но нека е слънчево в душата ви 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, darkterminal написа:

Наче... Много ино време... Ф Пльеентъ... У Школата... Имаше един даскал по Огнева Подготовка, в кашишкия корпус... За званието и имената му не се сещам, но заради телосложението си на радиолюбител, гордо носеше бойкото прозвище - Минчо Мускула... Сред школниците се носеше мълвата, че заедно с прозвището си, носи и камъни в джобовете си, за да не го отнесе и най-малкия повей на вятъра... Повече няма да разправям за него... Но, ако положението с вятъра ф Руситу е чак толкус натопорчено, може да земеш светъл пример от него... Натовари бодито си с полезен баласт, от сорта на шишета с вода... Узрели ананаси... Торба с картофи... Туба с бензин... Или два акумулатора... И ще видиш, как и най-злите хали от Влашко, ще се разбиват в теб, като вълните на световния империализъм в портрета на Ильич!

Клоня към акумулаторите... Некак си по-гъзарско ми изглежда... 

Освен това вали и дъжд!? Ти за тези порои.... къдя точно щели да са? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Пилешка Завист написа:

тоя днеска пак ли бели картофи? :lol6:

днес е чушкин ден
първо требе да излеза да ги купя, един акъл не стига за всичко...вчера ми излетяха от акъла тея чушки
ама все още се излежавам и пърдъ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

ама все още се излежавам и пърдъ

аз ти казах че си пенсионер мръсен гаден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, emmi написа:

Клоня към акумулаторите... Некак си по-гъзарско ми изглежда... 

...

Мхммм... Кому татор, а кому лятор...

преди 21 минути, emmi написа:

...

Освен това вали и дъжд!? Ти за тези порои.... къдя точно щели да са? 

Ми... По нашенско ги дават... Да се леят около 36 часа без спир и почивка... Към вас не съм ги пращал... Ще рече по заговор от Влашко идът... Или поне от Пльеен, дъ-ге...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Генадий 35 годишен написа:

аз ти казах че си пенсионер мръсен гаден

ти си кът "шотландски боец"...безсмъртен, млад и убаф
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Или поне от Пльеен, дъ-ге...

само ТОЙ ще е! няма кой друк!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Генадий 35 годишен написа:

аве, ожени ли се или още си търсиш гадже?
гледам, че Барбунцелата не се мярка тъдява, та си мисла дън си я краднал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

Барбунцелата не се мярка тъдява

Те и други образи не са се мяркали ... хм ... аз пък забелязвам вид устойчивост в твоя профил ... :) В скоро време не си потривал образ ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

Барбунцелата не се мярка тъдява, та си мисла дън си я краднал

Бръмчат си из пернишко със джипката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, darkterminal написа:

Или поне от Пльеен, дъ-ге...

Определено от Филипопулис ил Тримонцум ли му се викъше Плоф диф ... не се мярка нещо майнъ густууу ... = Хоризонтъ на ЮЗ е чист ... :) 

п.п. Туа имаше ветер от към север ... хм ... ке видим дали ке прехвърли байр Стар планина ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване