Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Евреин миньор, евреин скиор, евреин комбайнер ... не познавам такъв. Може и 12 евро да струва, що не ...

Лелята нали светна, кои са основателите на диамантената борса в Ниската земя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 17,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

1790

• acnekt

1488

• Уиш...

1061

• M.Николов

1027

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 12 минути, Profruit написа:

Евреин миньор, евреин скиор, евреин комбайнер ... не познавам такъв. Може и 12 евро да струва, що не ...

Лелята нали светна, кои са основателите на диамантената борса в Ниската земя.

Нейните постове само ги подминавам. Освен обиди и хвалепсия за и към нейния адрес или тщеславие друго няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Времето е гнусно

За днес нямахме планове, но си мисля че и утрешните ни планове за активита на открито ще търпят сериозни корекции. 

Ще наблюдаваме катаклизмите през прозореца. 

Намерихме си една кофичка боя и при желание можем да нанесем корекции в интериора. Но само при желание. 

А сега е време сладка следобедна дрямчица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнооо добър план.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Времето е гнусно

Тсъ - то е гнусТно.

Ще наблюдаваме катаклизмите през прозореца. 

Заедно с кодките се нареждате на 'жама и са прайте на в прана.

при желание можем да нанесем корекции в интериора.

Тряат си и климатични услов'я за цела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, цър-вул написа:

Тряат си и климатични услов'я за цела.

Казваш го на човек прибоядисал си калидоря по коледа

Поспахме

Дажи посънувахме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

еее, тоя Сергеев ни взе за канарчета
:lol6:
ама как се вързах...баси

за кое ве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках едни панти да сложа на шкафа. Не знаех, че има над 200 вида панти. То 25 мм, 35 мм, отвътре да се отварят, навънка да се отварят, междинни панти, не знам си какви панти...

Нямам думи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без юрнек/терк/мостра в магазина е като да пазаруваш в Китай/Монголия - активна работа с ръце и крака при обясняване...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо да клопна шкафа пред магазина и да им кажа, Ей за този шкаф, дайте ми панта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Profruit написа:

Това е бинарен датчик. Има две състояния. Затворен = 1, отворен= 0. 12$ презрени струва и с една батерия кара две години и повече. Изглежда по-малък в действителност. Лек е и се монтира, чрез лепене с скоч. Малката ампула е магнит под стилна форма, а голямата е умността. Рид-контакт усеща магнита и праща в ефира новото състояние. Замислено, да го лепиш по врати, прозорци, чекмеджета, за да си наясно в какво положение са. ОК?

spacer.png

Рид-ампулата може да се модифицира на датчик за вибрации. Тапиш по плоскост и датчика лепи своите пера, съответно правиш изводи, че някой стъпва тежко по дървения ти под. Запоявяш биметална пластина. Пластината лепиш на котела и щом темпа рипне/падне знаеш, че границата е нарушена.

Джаджата уверено плюе на 15м и ако по пътя има крайни устройства (координатори) разстоянието разпъваш до Сибир.

Заяви, че заради погодата ти остава, да трамбоваш стола вкъщи. ОК, тогава пъхаме под тапицерията контакт от автомобил без твое знанение и те следим как спазваш думите. Принципът е на мембранна клавиатура. Нови 5$ и готово.

клав

Разбира се, това не е копче за хладилник, а допълнително ще се обработва. Посещение в сортира, 10мин достатъчни, няма да се отчита, но повече от 20мин си хванат.

Добро утро българи от kaldata.com!

тези неща за какво се ползват?

преди 57 минути, acnekt написа:

Исках едни панти да сложа на шкафа. Не знаех, че има над 200 вида панти. То 25 мм, 35 мм, отвътре да се отварят, навънка да се отварят, междинни панти, не знам си какви панти...

Нямам думи. 

вземи една капачка от буркан и си изрежи какви ти трябват

трудово не си ли учил

преди 2 часа, дръндю написа:

еее, тоя Сергеев ни взе за канарчета
:lol6:
ама как се вързах...баси

за какво става въпрос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Генадий 35 годишен написа:

за какво става въпрос

https://www.kaldata.com/forums/topic/300578-проблем-с-дебитна-карта-за-работна-заплата/page/2/?tab=comments#comment-4810850

само ти си способен на това шоу

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

за кое ве

виж линка 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

не съм аз

не работя с банки

само кеш брой и на ръка 

едни банкерчета ми откраднаха 50 лв

от дебитната карта уж за някаква поддръжка на картата

и ми пращаха писмо че трябва да им платя 25 евро иначе повече нямало да имат вземане даване с мен понеже съм бил некоректен

а трябваше да ми подновят карта преди това защо и беше изтекъл срока

и когато ходих  в банката не можело правили  ремонт на кенефите 

и не са ми дали нова карта

а си отдържат някакви пари  от сметката ми уж са ми дали карта 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и аз скоро няма да работя с банки

ама да де деградирало е яко джуждето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес бях до един магазин само за американски мебели.За 1700 евра харесах много хубав диван 3.10х 2х50 Ударих го на пазарлък хванах ги на менгеме и го измъкнах за 1000.Добре, че имах случайно толкова в брой, че са запече накрая на 1150, като магаре на баир.Метнах му ги на дивана и му дадох две секунди да си помисли.После пак гледа да ме прекара през 3-та глуха щял да ми го дава със стандартния сив цвят.Взех парата прибрах я в джоба и си тръгнах.Да видиш как заключиха вратите на магазина и веднага удариха една шайба на фариката и ми го поръчаха със желания керемидено червен.Тъпнята е, че трябва да чакам три месеца до като го направят.После кой ще го качва тоя кютук, трябва да звънна на някоя логистична фирма. Наздраве!:cheers:

56B6DB63-9992-4B24-845A-44B4F1DD6D2A.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оххх ...... Аллах да те поживи, но още не съм приклчил със предната задача, ти ми поставяш нова ! Намерих сензорите в жълтото сайт, добавени са обаче във Уиша, не в кошника.Защо - сега обяснявам : архитектурата на дома. Искам достъп и от вън ! През мобифона например. Синия зъб не ме задоволява вече. Тоест - идеята да има хъб в центъра на дома, с който да си общуваме дистанционно през нета и примерно, докато си пия уискито в Назарет, май хоум да ми съобщи, че жена ми е забравила ютията включена, а пуйчето е излязло през прозореца и го е забравило отворен. Ски в пустинята не искам да карам, пишонката не съм обрязал все още. Целта в момента е с минумум средства - максимум ум. Котелът вече е автономен.Шалми сензорите разположени на ключови места ми дадоха достатъчно инфо за оптимизация на топлото, за което ще съм ти благодарен до второто пришествие Христово. Хъбът обаче ме притеснява как ще се изгради. Знаеш, Купертино правят нещата си трудни за употреб с външни устройства.Търси съвместимост с марката - там е Пътят, Истината и Живота. Заради тебе днес половината ден седя и сравнявам дръпнати очи. 

преди 3 часа, emmi написа:

Дажи посънувахме

занзибар ? 

преди 5 часа, acnekt написа:

....или тщеславие друго няма.

има, но си деликатен и не го споменаваш, нали ? 

преди 6 часа, цър-вул написа:

Особено след вътрешен загряващ компрес.

вече два :cheers: 

Липсва ми Darkterminal ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Trichocephalus написа:

...

Липсва ми Darkterminal ! 

Ей го! Тамам седя и си спамя и обмислям, да наруша ли режима или да не го нарушавам... Ама май ше го наруша... Ще много ми се върти ф картуната тос арменски коняк...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Trichocephalus написа:

занзибар ? 

румънците капалосаха

чу се едно яко тряс като тряснаха портата

а Д2 в петък се завърна под родната стряха да си изкара необезпокояван дистанционното си обучение другата седмица

обаче следващата отново трябва да е в хирургична зала на университетската болница и с интерес да наблюдава поредната операция

та, имаше един смут докато наредя зелената баница и седна да проуча нещата

Считано от 21:00 часа на 06.03.2021 г., е въведено изискване за българските граждани да представят отрицателен PCR тест, направен до 72 часа преди влизането в Румъния, и налагане на карантина. В случай че престоят на територията на Румъния е до три дни (72 часа), лицата не се поставят под карантина. 

Изискването за представяне на отрицателен PCR тест не се отнася за транзитно преминаващите, при условие че напуснат Румъния в рамките на 24 часа от влизането на територията на страната, както и за трансгранични работници, водачи на превозни средства, ангажирани с превоз на товари, учащи, студенти и др

ние влизаме в таргета учащи и студенти

фюххххххххх..............

но за нас с Д1 ще се наложи да се снабдим с тази драгоценна бумажка за да можем да прескочим кордона, огледаме, изберем и купим недвижимость и да се възвърнем обратно

мда

живота е радост и тъга

преди 2 минути, darkterminal написа:

Ей го! Тамам седя и си спамя и обмислям, да наруша ли режима или да не го нарушавам... Ама май ше го наруша... Ще много ми се върти ф картуната тос арменски коняк...

аз съм на режим тоже

и един месец ще съм бетонен бетон

щото Емчето като каже нещо пръст ше яде ама ще го спази

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване