Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 3 минути, darkterminal написа:

Я си спомни какво пише the el Поетът за пролеттъ? Ъ? "Пролет моя, моя бяла пролет..." Ше рече, бяла със сняк и съответно стут! Щом има сняк, наче при вас е дошла поетската пролет... "...неживяна, непразнувана..."... Извадили сте късмет... Такава пролет никой друк си няма... Ехе!

мирси му викам ас на такава пролет, мхм

и да не си помислите че е спряло да вали!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Вaсил написа:

С поп не разполагаме,камбаната я бие мой роднина.

поповете са кът. начи Василе взимаш камбаната под твоя опека:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, darkterminal написа:

Ми то... Да е паун на балкона да ти грачи, да му набиеш трътката с капака на простора... А то шмъркел... Няма как да се катериш на високото за едно трякане... Ше търпиш... Ас как ги търпя жебите...

А малко съм ги гонил кога тръгнат си търсят за хапване и ми мачкат из лехите :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

Не е като да не съм се опитвал да го давам клисар-ама са оказа,че не знам как се бие,моето било сигнал за пожар :D 

току-що, Уиш... написа:

е това е гледка. Васил размахващ сопата:D

Ба сопа,грача и пляскам кат ненормален 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Вaсил написа:

Не е като да не съм се опитвал да го давам клисар-ама са оказа,че не знам как се бие,моето било сигнал за пожар :D 

може ли следващия път видео?

и на двете събития ако е удобно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, emmi написа:

За първото абсурд-да ми цъфне кмета в къщи и да ме пита: "Ти кво пак искаш от хората бе?!?" (тая камбана се бие или на умряло,или за празник или за пожар-познай какво ше нацеля)
За второто с удоволствие-да ги видиш как маат краци се едно са си в тях :D Па и рият с клюнове пущините 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Уиш... написа:

...

я припомни какви животни бяха в твоя случай... ох как се смях тогава. маймуни май някакви бяха

Пауни и Маймуни Ревачи... Няма такава комбинация... На смени... Ся, януари дето бях имаше пак едни пауни... Ама не ми правеха ядове... Но една сутрин докато закусвах, наблюдавах баталните сцени между една леля канадка и един попроскубан паун... Явно там са се разписали гадовете...

преди 12 минути, emmi написа:

мирси му викам ас на такава пролет, мхм

...

Стига ривахте ся... Малко търпение още... Иде!

преди 10 минути, Вaсил написа:

А малко съм ги гонил кога тръгнат си търсят за хапване и ми мачкат из лехите :) 

Олелеее... И ти си от непримиримите значи...

преди 11 минути, Уиш... написа:

Завидях му на Василът ас! Със щмъркел и камбана! Е това ти казвам, ше е най-важният човек в мах'лата!

преди 7 минути, Вaсил написа:

...

Ох! И такива приключения имам... С една пиринчена камбана, на пожарното табло, едно въженце и пожарната команда в едно поделение... Три пъти ги строявах додето ме хванат, че камбанката я дрънкам от келешлък, а не заради пожар или поне малък огин...

преди 7 минути, Вaсил написа:

...

Снимки! Мое и клипче...

преди 8 минути, emmi написа:

Съгласен съм! Безценно! Трябва да се докюментрира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Пауни и Маймуни Ревачи... Няма такава комбинация... На смени... Ся, януари дето бях имаше пак едни пауни... Ама не ми правеха ядове... Но една сутрин докато закусвах, наблюдавах баталните сцени между една леля канадка и един попроскубан паун... Явно там са се разписали гадовете...

Стига ривахте ся... Малко търпение още... Иде!

Олелеее... И ти си от непримиримите значи...

Завидях му на Василът ас! Със щмъркел и камбана! Е това ти казвам, ше е най-важният човек в мах'лата!

Ох! И такива приключения имам... С една пиринчена камбана, на пожарното табло, едно въженце и пожарната команда в едно поделение... Три пъти ги строявах додето ме хванат, че камбанката я дрънкам от келешлък, а не заради пожар или поне малък огин...

Снимки! Мое и клипче...

:lol6:

Абе Даркииии ахаххахахахааа 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Вaсил написа:

...
За второто с удоволствие-да ги видиш как маат краци се едно са си в тях :D Па и рият с клюнове пущините 

Неее! Не на шмъркелите! А как пляскаш с ръце и грачиш, кат неморален! Ей туй иска да види публиката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Вaсил написа:

:lol6:

Абе Даркииии ахаххахахахааа 

Е кво ся! Няма само ти да биеш камбаня на пожар...  И други имат такива активи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, emmi написа:

охо! Илия!

Аз и кафе на сентъра пиф мхм

преди 58 минути, Уиш... написа:

е може ли се така да къкаш на романтиката?

@Artemida897 е у въсторК от бабълките ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Неее! Не на шмъркелите! А как пляскаш с ръце и грачиш, кат неморален! Ей туй иска да види публиката!

Живот и здраве,няма грижи.
Ама не грача бе-виках :"Ей-ей-еййй!Шуш бе,шуш бе!" ...и те литват :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех един флакон с CO2 да пръскам във водата, за да стане газирана. Нещо не се получаава.

s-l500.jpg

https://www.ebay.de/itm/112476398718

Отказвам се, да не гръмне блока. Странно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, acnekt написа:

Взех един флакон с CO2 да пръскам във водата, за да стане газирана. Нещо не се получаава.

требе ти херметизация на водътъ и я пълниш с балончета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Вaсил написа:

от време оно обичаш да си играйкаш с огъня ти:ph34r:

преди 33 минути, emmi написа:

е тоя концерт вече не е за отърване:biggrin:

преди 25 минути, darkterminal написа:

маймуни ревачи, как звучи само:lol6: ръкопашната сценка на балкона  още ми е пред очите:biggrin:

и чак сега да се пофали

еййй, един билюк  щуротии са минали през тъс кратуна ,ей.. 

преди 21 минути, Trichocephalus написа:

272ed0d1f84f7de3c822abe59665b830.jpg

Интересно се очертава

Sent from my iPhone using Tapatalk

имало  светлина в края на тунела:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...
Ама не грача бе-виках ...

Така си написал тука, че грачиш и пляскаш! И край! Няма измъкване ся! Ше грачиш и пляскаш на видюту...

..."Ей-ей-еййй!Шуш бе,шуш бе!" ...и те литват :) 

Ан тей! И това да с Ейкането и Шушкането също да го запечатлиш на кадрото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Trichocephalus написа:

Интересно се очертава

Т'ва джапенски възел лий?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Вaсил написа:

За първото абсурд-да ми цъфне кмета в къщи и да ме пита: "Ти кво пак искаш от хората бе?!?" (тая камбана се бие или на умряло,или за празник или за пожар-познай какво ше нацеля)

аз мерих една църква в ено село и съм се катерила на камбанарията

много ентересно

бабата клисарка обясняваше каква е фатката на камбанята

преди 9 минути, Trichocephalus написа:

Интересно се очертава

Sent from my iPhone using Tapatalk

ще го разбиваме?

преди 7 минути, DarkEdge написа:

Аз и кафе на сентъра пиф мхм

@Artemida897 е у въсторК от бабълките ти!

а, аз само се шмугнах мърморейки у съдъ и после се изнизах пак мърморейки и право фкъщиту

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като бях 5-6 клас,  си бях наумила да си сваля едно щъркелче и да си го гледам в къщи.  Намерихме една висока стълба. Едва я довлякохме и изправихме на дирека  десетина лапета. Тръгнах нагоре, стигнах до половината и ме достраша да не падна...че си слезнах...Иначе казах на другите, че големия щъркел искал да ме клъвне, та затова...

Това ми беше щъркелоотглеждането :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ma_ri написа:

Като бях 5-6 клас,  си бях наумила да си сваля едно щъркелче и да си го гледам в къщи.  Намерихме една висока стълба. Едва я довлякохме и изправихме на дирека  десетина лапета. Тръгнах нагоре, стигнах до половината и ме достраша да не падна...че си слезнах...Иначе казах на другите, че големия щъркел искал да ме клъвне, та затова...

Това ми беше щъркелоотглеждането :)

щръклеенето се казва

преди 8 минути, acnekt написа:

Поздрави. 

ох, тези мацки бяха много яки

правеха концерти с Мишо Йосифов

обаче едната се спомина, милата 

сега Мишо Йосифов се опита пак да направи такава група но не е същото

опс, не са те
Те бяха Сантиментъл суингър

баси, как си приличат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване