Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 14 минути, DarkEdge написа:

Аз и кафе на сентъра пиф мхм

@Artemida897 е у въсторК от бабълките ти!

божее, това твойто гардже ли е ? 🙂 много се радвам. ))

преди 12 минути, darkterminal написа:

Така си написал тука, че грачиш и пляскаш! И край! Няма измъкване ся! Ше грачиш и пляскаш на видюту...

Ан тей! И това да с Ейкането и Шушкането също да го запечатлиш на кадрото!

Самороден бисер ще излезе наш Васко:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Вaсил написа:

Ааа много цитати-обърквам са.
Ще снимам квот кажете,ама грях ви на душата ако някой го метне в YouTube после...

ми.............. аз нямам проглеми с греховете

преди 10 минути, Ma_ri написа:

Ако  имаш предвид тракане - охооооо, как мога да щръклеяяяяяяяяя :jumping11:

е, знайми са, сега........... то е ясно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, emmi написа:

съдя ени скрити лимонки тука

Аспект, намерих ги

Страхотно звучи. Текстът е странен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Уиш... написа:

Самороден бисер ще излезе наш Васко:biggrin:

Излезна той един...ум да ти зайде-в момента използвам мита,че серсемлика се предава по наследств в своя защита :D 

преди 1 минута, emmi написа:

ми.............. аз нямам проглеми с греховете

Записах си.Когато настъпи часът ти ще ти припомня :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, acnekt написа:

Страхотно звучи. Текстът е странен.

кавър

ама виж колко си приличат с твоите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Уиш... написа:

...

маймуни ревачи, как звучи само:lol6: ръкопашната сценка на балкона  още ми е пред очите:biggrin:

...

Хъхъхъ... Чеки да видиш ти ся... Ей га тука, тука и тука... Верно си е било смех...

преди 13 минути, Уиш... написа:

...

еййй, един билюк  щуротии са минали през тъс кратуна ,ей.. 

...

Ас съм го разправял и друк прът... Ми бях на 5 години... Мама ме беше завела с нея на работното си място, в Събота... Аз си умирах от скука, когато видях камбанката... С въженце услужливо висящо точно на нивото на детските ми ръчички... И никой не звъни на нея... И докато си помисля как може такова безобразие и вече, камбанката звънеше, а след няма и 30секунди почнаха да се строяват войниците... Представи си каква забава е било само в детските ми очи... Пиринчена камбанка, блестяща с мамещ блясък... Червено въженце... Звън... И войниците търчат и се строяват... Айде три пъти така, че повторението е майка на знанието... Докато ме изловят и предадат в ръцете на мама... Те така те...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Вaсил написа:

Записах си.Когато настъпи часът ти ще ти припомня :D 

ти как разбра че съм метнала една зелена баница с лобода да се пече във фурната!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Вaсил написа:

Ааа много цитати-обърквам са.
Ще снимам квот кажете,ама грях ви на душата ако някой го метне в YouTube после...

От ся да си знаеш... Там ще го метнем! Да не останеш с други впечатления ти гу хортувам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Вaсил написа:

Излезна той един...ум да ти зайде-в момента използвам мита,че серсемлика се предава по наследств в своя защита :D 

че и срамежливец шдодиш..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

ти как разбра че съм метнала една зелена баница с лобода да се пече във фурната!?!?!?

олеее ша станем на кълбета :D Грях грях надушва 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Чеки да видиш ти ся... Ей га тука, тука и тука... Верно си е било смех...

цудницко. обичам нтака с нагово писани рецепти

преди 6 минути, darkterminal написа:

Ас съм го разправял и друк прът... Ми бях на 5 години... Мама ме беше завела с нея на работното си място, в Събота... Аз си умирах от скука, когато видях камбанката... С въженце услужливо висящо точно на нивото на детските ми ръчички... И никой не звъни на нея... И докато си помисля как може такова безобразие и вече, камбанката звънеше, а след няма и 30секунди почнаха да се строяват войниците... Представи си каква забава е било само в детските ми очи... Пиринчена камбанка, блестяща с мамещ блясък... Червено въженце... Звън... И войниците търчат и се строяват... Айде три пъти така, че повторението е майка на знанието... Докато ме изловят и предадат в ръцете на мама... Те така те...

отделна книжка трябва с историите на малкото Даркче. аз обещав да нарисува картинки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, darkterminal написа:

От ся да си знаеш... Там ще го метнем! Да не останеш с други впечатления ти гу хортувам...

преди 3 минути, Уиш... написа:

че и срамежливец шдодиш..

Май никви кадри с мен няма да ви попаднат в ръчичките ... коварство усещам зад благите ви думи 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Вaсил написа:

Май никви кадри с мен няма да ви попаднат в ръчичките ... коварство усещам зад благите ви думи 

благи думи ? прайм се на хулигани мооо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Вaсил написа:

Никакво коварство няма! Съфсем честно и прямо си казахме какво ше стане с кадрото... А ти трогнат от дълбоката ни чесност, тря да махнеш с ръка на предвзетата си свенливост и смело да тръгнеш по пътя на изгряваща млада Ю-Тюп звезда... А вместо да ни се ядосваш, тря да си ни благодарен, че сме те открили и не сме се побояли да разкрием талантите ти пред народните маси на интернет съобществото!

Оле!

преди 1 минута, Уиш... написа:

Нееее! Действаме водени от чисти и благородни подбуди, идещи от дъното на нашите чисти и светли души!

Оле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше се върна после пак,че направихме егасимуси центруфугата за нула време тука 

преди 2 минути, Уиш... написа:

Демек искате да ми натъртите кокаляците ли? Е тва е да другаруваш с тихите луди :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Никакво коварство няма! Съфсем честно и прямо си казахме какво ше стане с кадрото... А ти трогнат от дълбоката ни чесност, тря да махнеш с ръка на предвзетата си свенливост и смело да тръгнеш по пътя на изгряваща млада Ю-Тюп звезда... А вместо да ни се ядосваш, тря да си ни благодарен, че сме те открили и не сме се побояли да разкрием талантите ти пред народните маси на интернет съобществото!

Оле!

Нееее! Действаме водени от чисти и благородни подбуди, идещи от дъното на нашите чисти и светли души!

Оле!

тук ламиша  ней съгласна. като виден темерут , който обича да се крие в дупката си се застъпвам за Васко.  ми не обичат всички да греят на небосклона и да им се вижда сичко от сички страни:clown:

преди 3 минути, Вaсил написа:

Аз ше се върна после пак,че направихме егасимуси центруфугата за нула време тука 

Демек искате да ми натъртите кокаляците ли? Е тва е да другаруваш с тихите луди :D 

не , да се посмеем от сърце само

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

баси, за малко да изтърва баницата

Василеееееййй!!!!!!!!!!!! Нали щеше да ме следиш ве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Уиш... написа:

имало  светлина в края на тунела:ph34r:

Къде е светлината? В гръП,  от мотриса в метрото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Афиет олсун , ефендилар [emoji490] Шабатът свърши , теперь аз , недостойният раб Божой чета от Дървото на познанието как да аддна ню уорд док ин куик екшън менюто на макос , мамка му и домус !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

баси, за малко да изтърва баницата

ша търкаляж баниса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkEdge написа:

Къде е светлината? В гръП,  от мотриса в метрото?

ти там ме съвнява да можеш да влезеш

преди 2 минути, Trichocephalus написа:

Афиет олсун , ефендилар emoji490.png Шабатът свърши , теперь аз , недостойният раб Божой чета от Дървото на познанието как да аддна ню уорд док ин куик екшън менюто на макос , мамка му и домус !

Sent from my iPhone using Tapatalk

само не разбрах ти успя ли да влезеш в оня колидор с кенеф в края му

преди 1 минута, DarkEdge написа:

ша търкаляж баниса?

ъхъ

даже я истърколих вече

отиде да си обикаля нивата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Афиет олсун , ефендилар emoji490.png Шабатът свърши , теперь аз , недостойният раб Божой чета от Дървото на познанието как да аддна ню уорд док ин куик екшън менюто на макос , мамка му и домус !

https://support.microsoft.com/en-us/office/customize-the-quick-action-toolbar-in-word-for-mac-c344de34-8c13-4cb5-b18b-41a25f0117dc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване