Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Уиш... написа:

открих наскоро малкия формат и се забавлявам,  докато стеснявам рамката. вълнуващо е как дори капката вода може да стори пакост.

Страхотен е!!! мога да се влюбя в погледа от тази рисунка ❤️

нямаше ли някакви етюди за баня, вана и шкафче?

защото се замислям дали да не си сменя шкафчето в банята, което адски ме дразни, че е тясно и непрактично и е с едни стъклени поставки, на които няколко пъти съм се рязала без да се усетя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 19,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

1940

• acnekt

1642

• Уиш...

1339

• M.Николов

1109

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 1 минута, Maleficient написа:

нямаше ли някакви етюди за баня, вана и шкафче?

защото се замислям дали да не си сменя шкафчето в банята, което адски ме дразни, че е тясно и непрактично и е с едни стъклени поставки, на които няколко пъти съм се рязала без да се усетя...

има, те вървят в паралелна реалност... след малко  ще мина да нагледам майсторите.

преди 4 минути, Maleficient написа:

и аз, и аз... от два дни  отваряме очи, затваряме очи с Чарли ... подозирам че авантюрата ни не  е свършила още 

преди 22 минути, цър-вул написа:

А мое да сътвори и големи красоти.

това го знайми, сега изучаваме пакостите 🙃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, цър-вул написа:

'ми, те са спорет насроеньето на чичко Мрфи.

ний сме профита, не си играйм с льолявия Мърфи   😊пъч пъч

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

льолявия Мърфи

с 99,95% съвпадък, нъл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

ми, да си говорим в цифришки, тугас

губиш ме бавнооо:lol6:

лакърдиите по- късно , хубав ден спамъри.. време е да завъртим въртележката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

пак евтина водка са ти пробутали

За разлика от някои хора, ти вече си профи плувкиня в тези "води"-бляк

....

Така да си починете малко от мен, и на какво попадам. Просто красота.

В крайна сметка поръчахме бюрото.  В някаква паралелна вселена го правим даже по-яко.

Тази седмица, която мина замествах шефката, и беше яка лудница. Нооо оцеляхме и съм повече от доволна.

И сме здрави. Чакам си реда за ваксинация.

Емми? ти? свърши ли го това- че не ми се чете назад, а ми е неудобно да моля някой да ми преразказва и синтезира.

Ооо, ти затова ли потъна цяла седмица? Яко гърч, а? 

Ваксинацията за сега е мисия невъзможна. Не ни връзва и това си е

преди 1 час, Уиш... написа:

ллааамм, блаженстващ с канелена пръчица в ръката уишотикон😊

1725641165_Webp.net-resizeimage(30).thumb.jpg.1ae6c80a864b29d76fe3b1e042708478.jpg

Канелената пъцица върши магии

преди 1 час, Maleficient написа:

Тази вечер сънувах, че съм по някакви италиански улички. А никога не съм била в Италия. От снимки и от езика наоколо, беше много истинско...

Ше те заведем, няма а се пуашиш

преди 7 минути, Амбър написа:

🤪

Алгор къде е?

Бачка в несвяст

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.04.2021 г. в 11:09, Trichocephalus написа:

...
Пристигна обаче и ключа .
bbbca2741aef4ecee3f0c969f1f2ad1a.jpg
И тук удряме на камък . Очевидно работи , защото индикаторчетата светват при натиск
93aa7495478ee72f1421816f07e201ac.jpg
Обаче ... явно съм поръчал само него , без УПРАВЛЯЕМИЯ модул :(

Търси координатор, а такъв вкъщи няма. Минус първи - това е старата версия. Минус втори - за един презрян отгоре получаваш сдвоен. Минус последен - това е логически ключ. Плюс - човек и добре да живее, един ден си купува координатор и тогава вади от нафталина китайския шитняк, за да направи "тъпия" си ключ "умен".

Корекция на мерника.
Лице и жопа:

face back

Това е новата версия на Aqara. Ръбата с светодиоди отпред. Левият е логически. Може да управлява до девет физически устройства в системата, чрез клавишни комбинации. Той е крайно устройство. Лепиш на стената и ползваш като дистанционно или девиатор, избягвайки къртене на стени и полагане на нови кабели.

Десният е физически. Може също да управлява няколко физически устройства в системата, чрез клавишни комбинации. Той обаче е повторител, а това е главният му коз. Разширява мрежата за крайни устройства, които с мъка се съединяват към координатора. Предлага се с нула и без нула. Последната е по-скъпа с съответните изисквания за консуматор. Моят е с нула. Странно, но никакво инфо в мрежата, че има вграден ватметър. Показания +/-5% точност.

spacer.png

С негова помощ разбрах че вентилатора е 47W, а LED осветлението 12W. Пиниз.

Това са zigbee устройства и засега са #1 в IoT. ESP Wi-Fi (предшественика) им нервно пуши в ъгъла. На теб ти трябва Aqara Hub Gateway (~50$), чрез когото да строиш "умността". В кавички е, защото изчисленията ще стават в Китай и без домашен  Wi-Fi рутер никак, а това не е кашерно! И разбира се релета и датчици только от Aqara - солдати за бъдещата армия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Амбър написа:

Е бачка,бачка,колко пък да бачка?! 😀

Ми... То кат набереш енерция... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До същия извод стигнах и аз . Ритна ми манивелата и ме вкара у друма все едно не стм магаре , а 50 кубиково Балканче , та сега няма загасване . В къщи смятат , че съм с ума сашьол, а аз им шпрехам , че съм Гост из будущего и Седморката на Блейк в едно тяло. Сега обаче съм на джоболейса си , и вместо да опна нещо топло , съм обикрачил една некашерна флашка , която ме изкарва от нерви дълго време !
3505cea8f9e5e4901cda1677d13d4a1e.jpg
Бокер Тов и Шабат шалом, редалертът не ме предупреждавал отдавна за сватби около теб , което ме изпълва с увереност , че добрите вибрации от Бузлуджа са стигнали до теб.Фор ми обаче остава 

Error: -69825: Wiping volume data to prevent future accidental probing failed

и беснея като жиголо без виагра. Не се чуди - тук в тази болница нямам админправа над служения комп ,  съответно няма възможност да правя нищо под уиндоус. няма партишън мгьосници, няма нищо познато. Лаптопчето с линукс пък ми е у дома и до утре няма какво да се прави.Единственото с което боря тая пущина, марка филипси с разбъркана таблица е мака.И неволята за пореден път се опитва да ме учи как се берат сливи.
В момента положението и е такова

dev/disk2 (external, physical):
   #:                       TYPE NAME                    SIZE       IDENTIFIER
   0:      GUID_partition_scheme                        *15.5 GB    disk2
   1:       Microsoft Basic Data                         > 16 EB    disk2s2

Проблемът както и слепите виждат е в disk2s2, който зацикля при команда erase и изкарва грешката отгоре.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Trichocephalus написа:

До същия извод стигнах и аз . Ритна ми манивелата и ме вкара у друма все едно не стм магаре , а 50 кубиково Балканче , та сега няма загасване . В къщи смятат , че съм с ума сашьол, а аз им шпрехам , че съм Гост из будущего и Седморката на Блейк в едно тяло. Сега обаче съм на джоболейса си , и вместо да опна нещо топло , съм обикрачил една некашерна флашка , която ме изкарва от нерви дълго време !
3505cea8f9e5e4901cda1677d13d4a1e.jpg
Бокер Тов и Шабат шалом, редалертът не ме предупреждавал отдавна за сватби около теб , което ме изпълва с увереност , че добрите вибрации от Бузлуджа са стигнали до теб.Фор ми обаче остава 

Error: -69825: Wiping volume data to prevent future accidental probing failed

и беснея като жиголо без виагра. Не се чуди - тук в тази болница нямам админправа над служения комп ,  съответно няма възможност да правя нищо под уиндоус. няма партишън мгьосници, няма нищо познато. Лаптопчето с линукс пък ми е у дома и до утре няма какво да се прави.Единственото с което боря тая пущина, марка филипси с разбъркана таблица е мака.И неволята за пореден път се опитва да ме учи как се берат сливи.
В момента положението и е такова

dev/disk2 (external, physical):
   #:                       TYPE NAME                    SIZE       IDENTIFIER
   0:      GUID_partition_scheme                        *15.5 GB    disk2
   1:       Microsoft Basic Data                         > 16 EB    disk2s2

Проблемът както и слепите виждат е в disk2s2, който зацикля при команда erase и изкарва грешката отгоре.

Сошел си

Потвърждавам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Сошел си

Потвърждавам

скорпион.

като му дам жега ето до тук стига  и само си врътка дупето все едно едно снима клипче за ТикТок.

Started erase on disk2s2
Unmounting disk
[ - 0%..10%.............................................. ] 15.0% 

а иначе ОНОВА е в кошника отдавна, само все отлагам поръчката, че ме смъди сърчицето за ония 44 мидички и все гледам да не взема, нещо, което няма да ми върши труд

952866596_Screenshot2021-04-10at13_55_22.png.b92194e11b2b00e27ee39f96b724119f.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

...

Ну вот уже настоящий разговор, как бугари от старо време. Месията и тази година пропусна. Изминалият месец посветих на шопинга. Купих си шевна машина Brother. След нея оверлог пак Brother, но amazon обърка напрежението и ми прати ~110V. Добре че обърнах внимание. Наложи се да купя трансформатор 110V-230V. На първо време тествах с пижама и мисля че се получи. Долнище, малко рапърска изглежда, но мен ме кефи. Не ме стяга като бандаж. Всички системи се чувстват free. После направих утилизация на килотите, за което си уших нови под закос на Calvin Klein. Засега два. Струват ми се също фешън и хип-хопърски. На път е панталон и в момента го кроя. Едно е конфекция, друго е автентични от дизайнерско студио. Нали? И за капак се върнах в 2010г, когато дефилирах с първата "4S ябълка". Този път iPhone 12 Pro Max. Не е лесно да си манекен!!!

В микрохирургията се устрои еритреец. Професия "лайноизвозвач". Така на галено наричам професиите, които не били срамни. Пристигнал е по капли и няма път назад. Уникално работлив. Слага два тайландеца и три китаеца в дюкана. Копт. В началото се криеше, но после като разбра, че съм православен комунист се отпусна. Последното така и не схвана, как така ще арбайтеш като Калин Орела, а ще получаваш кокали от царската трапеза. На шията му виси кръст. Огромен, с размери отново да разпънеш месията. Влиза, целува, бае някакви заклинания и цял ден хвърчи.

Няма микрохирурзи и не знам. Работа от два Китая стана за три. Появи се един "турист" от Коми АССР, но Google поколение. Пристигна от Канада и само анатема за нея. Опитал като боксьор, но не сошлось и преквалифицирал в микрохирург. И преобличаме ние халатите за нова операция, а между нас Соло (еритрееца) изпаднал в някакъв вируален сеанс вторачен в телефона си. Между другото го нарекох еритрейския Орфей. За да не изкрейзи по цял ден пее африканси песни. Има симпатии към мен, все пак живях три години с Мба Нзанг и явно е прочел аурата ми. И често докато снове насам-натам се прокрадва, идва на уше, да ми пее африканските си мотиви. Това ме стряска разбира се и определено пречи когато съм на фокус.  Този път реших да отвърна по своя начин и докато се хипнотизираше в проповедта на пастора си от телефона му запях на уше:
-Дойчланд, Дойчланд убер алес, убер алес ин дер ....
Тук се получи едно вцепенение на тишината. Паша Канадецът ме изгледа, но зацепи, докато Соло успя да откликне с многозначителното - Ъъъъъъ?
– Еееех, Соло! Встретил би я тебя в 1942г под Сталинградом, ответил бы ты мне  ъъъъъ!
Както знаеш съм учител на Лъв по български, а на Соло станах учител по втория ми майчин език. За шест месеца се ошлайфа и уже шпреха като командир на десантен батальон. Това е съдбата на человека в Долината. По неволя става полиглот!!! Генайдън е шабат шальом на еритрейски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

...
а иначе ОНОВА е в кошника отдавна, само все отлагам поръчката, че ме смъди сърчицето за ония 44 мидички и все гледам да не взема, нещо, което няма да ми върши труд

952866596_Screenshot2021-04-10at13_55_22.png.b92194e11b2b00e27ee39f96b724119f.png

Забелязах го по-късно. Тук вече си сам. На свой риск и страх. За мен е безпредметно, защото ползвам стар комп+координатор. Ключовете са zigbee. Освен устройство термина е версия протокол. И в 2021г се акцентира на версия zigbee 3.0, макар че ги маркират просто zigbee.  Думата xiaomi отпред напряга, отделно aqara има няколко модела zigbee hub gateway. С две думи каша-маша и хвърля юзера в джаза, кое е то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Profruit написа:

Забелязах го по-късно. Тук вече си сам. На свой риск и страх. За мен е безпредметно, защото ползвам стар комп+координатор. Ключовете са zigbee. Освен устройство термина е версия протокол. И в 2021г се акцентира на версия zigbee 3.0, макар че ги маркират просто zigbee.  Думата xiaomi отпред напряга, отделно aqara има няколко модела zigbee hub gateway. С две думи каша-маша и хвърля юзера в джаза, кое е то.

Пусть будет солнце. Аллах ще насочи мишката ми към верния избор - сигурен съм в това, но сега продължавам неравната борба с флашката и започвам да си мисля, че и е направена египетска магия и ще се отзове във вечните ловни полета на флашките с фардуерен проблем. Поне така пише в редит, Stack Exchang, и другите гуру-форуми.

Ask Different

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах да се продава едното ми колело.Не ми се разделя с него, обаче само да седи и да ръждясва.7 скорости, амортесьори на вилката, и на седалката имаше амортесьор,  но го махнах.Лед светлини.Който го вземе ще се отвози.Само чантата за пазаруваме ще си я взема, че е много полезна.Някой ден като си тръгна за бегето са обада на бандита да ми докара две карбонови.

E6C07326-818B-4B3C-9854-C20937355082.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Trichocephalus написа:

скорпион.

като му дам жега ето до тук стига  и само си врътка дупето все едно едно снима клипче за ТикТок.

Started erase on disk2s2
Unmounting disk
[ - 0%..10%.............................................. ] 15.0% 

От всичко написяно само скорпион разбрах

И че се цинцариш за двайсе кинта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ! 2121500024_Screenshot2021-04-10at17_02_51.png.758fe8298a6c0e8ba47c6520af1bf98e.png

Взех та успях, мамка му и флашка ! Само дето се настани едно EFI на нея, което ме дразни адски. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Trichocephalus написа:

Ей ! 2121500024_Screenshot2021-04-10at17_02_51.png.758fe8298a6c0e8ba47c6520af1bf98e.png

Взех та успях, мамка му и флашка ! Само дето се настани едно EFI на нея, което ме дразни адски. 

ми, махни го

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване