Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Вaсил написа:

Къв успех бе? Най-много ся и бан да закача :D 

Kой ма накара пак да дода тука еффф

Е теб бан пък за кво, че си питал ли... Нима нямаме право да знаем ? Или е държавна тайна с допуск? 

Ба си значи :biggrin:

П.С А къде се пускаше доклад или запитване , че съм позабравил ?  освен в темата за проблеми..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Е теб бан пък за кво, че си питал ли... Нима нямаме право да знаем ? Или е държавна тайна с допуск? 

Ба си значи :biggrin:

Па слени виж как питах :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

Аха, завистта и злобата никога не са свършвали в този форум, особено от появите на някои личности мислещи се за велики копипейстъри...

Абе много взехме да дрънкаме за белгийската мида а има правило да не се обсъждат потребителите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Абе много взехме да дрънкаме за белгийската мида а има правило да не се обсъждат потребителите

Ний обсъждахме Кака. Не Белгиеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, acnekt написа:

Това е като оня виц. Приготвил се младеж да прави кекс с момичето. Пък тя го питала, 

Влезе ли кекса във фурната? Сложи ли го?  Така и с темата на каката стана.

мамка му изпих една водка на екс отивам да пуша ядосах се вече, е бива ли такова безобразие значи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, дръндю написа:

превишихте скоростта
ма мола ви са, коги е било с такава скорост да  са движи тема

Викаш завидяха ни , нали... сефте... мхм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Ний обсъждахме Кака. Не Белгиеца.

Него само  се радвахме че е дошъл отново, нямаше да го пипнем и с пръст дори... мхм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

глупости са това, аз като си отворих темата как ме обсъждахте и то грозно 10 дена 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Кака написа:

глупости са това, аз като си отворих темата как ме обсъждахте и то грозно 10 дена 

Готови сте бе , идвайте да продължавате в новата тема , докато я затрият и нея и така :lock:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

Него само  се радвахме че е дошъл отново, нямаше да го пипнем и с пръст дори... мхм

Е да де ама някой реши че е по католик от папата.  дано негво величество на чушките да разбере нещо

преди 4 минути, Inana.. написа:

Готови сте бе , идвайте да продължавате в новата тема , докато я затрият и нея и така :lock:

Повикай ме да мога да яоткрия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Кака написа:

Да, но това да го прочетет не хората, които са във темата ти, а тези, които  се мислят за велики. Вярвам, сте прочели коментара на Калин и в него той не споменава нищо особено, което уронва авторитета на когото и да било. Щом на някой си не му харесва темата, не му е работа и никой не го е калесвал да влиза в нея! А оплаквания винаги е имало и ще има. Пък ние, всички ще смалим писането с една идея по ниско и всичко ще си е наред. Тези раздели по думите на Администратора са точно за отмора, веселие и забава, а не на кой кое не му харесва. Щом не му харесва - да го духа!

Ето ти я темата в която можеш да пишеш:

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Е да де ама някой реши че е по католик от папата.  дано негво величество на чушките да разбере нещо

Повикай ме да мога да яоткрия

изгониха ни от Рая :crying10:

Коя е новата тема? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На хората са им издърпали темата изпод краката? Неприятно.... 

Добрютро! Днес го броим частично работен ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДоБър Ден вече!

Мисля да си почина от прекаленото ядене и пиене по празниците, че и Гергьовден иде.. :D

Ще ида до морето, да подишам малко морски въздух ..

Хубав ден на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо пишех в новата тема, заместваща старата чикиджийница, и тя – хоп!, също изчезна...

И тъй като съм нарцис, пускам тука това, което писах, докато я триеха.

Цитат

Я!

Некъф 404, що ли?

:D :D :P

Как е, как е?

Ще има ли "Империята отвръща на удара", та да понаглеждам тук, да подготвя пуканки?

Ех, помня доброто старо време, Какът и Инанът се канеха в 404-темата да бършат от край до край коридорите с мен, на тенис, и да ми устройват упражнение "виетнамец в джунглата под обстрел с табуретки".

Ех, минало невъзвратимо!...

...........................

Малии-малииии!

:D :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрееееее

Добрееееееее

И новата тема изтрихте............добрееееееееееееее

Олекна ли ви вече на душичките, аааа ???????????

:angry22::angry22::angry22:

Редактирано от Кака (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Кака написа:

Добрееееее

Добрееееееее

И новата тема изтрихте............добрееееееееееееее

Олекна ли ви вече на душичките, аааа ???????????

:angry22::angry22::angry22:

Монопол или олигопол на пазара. Никаква конкуренция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми стана откъде идва объркването.

Като админа казва, че получава оплаквания, няма предвид от потрбители на форума, а от плащащата за показване на реклами във фориума гугълска система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, JKirilov написа:

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година?

Как за кво? За Кака... :cool:

А коя е Кака?:notme:

Кире, ти ли си Кака ве?  :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Чингис Хан написа:

Виж си поканата 

преди 1 час, bornofash 🔥 написа:

Ясно ми стана откъде идва объркването.

Разреши да получаваш покани 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, -Fu- написа:

Виж си поканата 

Благодаря за поканата, но не харесвам затворените групи.Фен клубове, секти, масони ,бизони , не е за мен това.Обичам дъ фрийдъм:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване