Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, emmi написа:

Макло ми е неудобно ама тоя Слон не съм го гледала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Емчето трябва да си вземе едни слушалки за такива случаи.

Че да има още какво да губи, мхм

преди 1 минута, acnekt написа:

Ти гледал ли си го? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, emmi написа:

Че да има още какво да губи, мхм

Ти гледал ли си го? 

Естествено. Няма човек, който да не го е гледал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

Макло ми е неудобно ама тоя Слон не съм го гледала

и аз:shy11: може да си спретнем кино вечер     уишотикон с червена точка на челото облечен в сари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

и аз:shy11: може да си спретнем кино вечер     уишотикон с червена точка на челото облечен в сари

И ся потресохме Аспекта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

Време ви е да поправите тази грешка, да.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но съм гледала Златото на Маккена! 

Не ми хареса

Тишо го разказваше по-хубаво. Той го беше гледал преди нас

току-що, M.Николов написа:

Време ви е да поправите тази грешка, да.

:)

Да ревем дружно

преди 1 минута, Уиш... написа:

ягите не са обикновени човечки:wub:

Направо да си го кажем: не са човечки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Именно :)

Две ревящи Вешки си е потресаваща гледка

Осем процента

Гася преди да се е изгасил

Макарена! Оле! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Уиш... написа:

не лош ход по - принцип...

Не само по-принцип, а и дефакто;)

Преди 20 години първата вечер като акустирах на местни води, го отпразнувахме в една много вървежна латино дискотека. Запознавам се с една колумбийка, тя пък и тя от два дена прясна тъкмо дошла от Испания, тогава тъкмо там беше почнало да бие финансовата криза.Викам и веднага бакарди с два лимона, до 7 сутринта на дармадан я направих.Не можа да повярва , че съм българин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересен феномен обаче, че като пия бира, ми се дояжда нещо сладко.Да ли го има и при други хора……

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Интересен феномен обаче, че като пия бира, ми се дояжда нещо сладко.Да ли го има и при други хора……

нещо като "'английската закуска''-боб върху филия хляб= все въглехидрати 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Уиш... написа:

нещо като "'английската закуска''-боб върху филия хляб= все въглехидрати 

Боба пак върви с хляб, но бира с кроасани с шоколад…….. обаче сега се сетих, че не съм само аз. На времето с най-добрия ми авер бяхме свили оборота на една квартална бутка нон-стоп в Плевен. От там газ в ресторант ,,Централ,, , яко бири с картофи и много сирене. От там газ при едни две мацки сестри, те бачкаха в друга бутка нон-стоп. Дай една цяла торта изядохме. От там си хванахме по едно такси и се прибрахме.Една августова жега майкоо.Лягам си и тавана ми се върти.И както ми беше и стомаха пълен със сметанова торта, газ към банята срекмета, срекмета.От тогава никога бира със сметанова торта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Чингис Хан написа:

Боба пак върви с хляб, но бира с кроасани с шоколад…….. обаче сега се сетих, че не съм само аз. На времето с най-добрия ми авер бяхме свили оборота на една квартална бутка нон-стоп в Плевен. От там газ в ресторант ,,Централ,, , яко бири с картофи и много сирене. От там газ при едни две мацки сестри, те бачкаха в друга бутка нон-стоп. Дай една цяла торта изядохме. От там си хванахме по едно такси и се прибрахме.Една августова жега майкоо.Лягам си и тавана ми се върти.И както ми беше и стомаха пълен със сметанова торта, газ към банята срекмета, срекмета.От тогава никога бира със сметанова торта.

покрай  глада за  сладко чуден калейдоскоп от спомени ти се завъртя:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Чингис Хан написа:

Навремето имайх един клиент, който пиеше бира и мезеше с чоколатова фафла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване