Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

• Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

1769

• emmi

2272

• Уиш...

1719

• M.Николов

1287

Добре, че не ям агнешко.Дори само при миризмата ми се повръща.Бях забранил на времето в къщи клането на агнета.И не само.Както и на овце,магарета, кози, ярета, зайци, крави, телета.Тия животни са сред нас с друга мисия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Чингис Хан написа:

Добре, че не ям агнешко.Дори само при миризмата ми се повръща.Бях забранил на времето в къщи клането на агнета.И не само.Както и на овце,магарета, кози, ярета, зайци, крави, телета.Тия животни са сред нас с друга мисия.

И аз не съм му фенка ...ама традиция.

Аз пък заек не кусам...голяма мъка ми е

Виж прасетата са друга работа, пък рибата страст...хич не съм гладна нещо...може и от миризмата да е :lock:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, пантофка написа:

И аз не съм му фенка ...ама традиция.

Аз пък заек не кусам...голяма мъка ми е

Виж прасетата са друга работа, пък рибата страст...хич не съм гладна нещо...може и от миризмата да е :lock:

Прасетата не могат ни да се доят ни да се стрижат.А за рибата, има някои видове, които почти не се забелязва тази натрапчива миризма на рибата. Кабалеял (не знам на български така ли се пише) Особенно филето.Рибата е най-полезното месо и предразполага към отлично здраве.Особенно рибеното масло, най-натуралния продукт за лекуване на депресия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Moriati написа:

Май имаш проблеми със самоличността ми се струва, нов рег, но...

Както искаш, решението е твое... Ако си се припознал в споменатото, ок..

Като стана въпрос за самоличност (форумна предполагам),май нямам никакъв проблем да споделя,за да не стреляш така на автоматична и да се въвличат и други,които да обират гилзите след теб.Точно така,втора регистрация на 23.04.2020 с ник палав_ник,сега е със запетайките.Първата ми беше от 2019,не помня дата и месеца с ник zero day и приключи като :-).Причината е следната и ще ти я онагледя със снимков материал,за да не бъда голословен. Пускам ги в скрито съдържание и дано да не бъдат изтрити.

Spoiler

Screenshot_2021-05-06_11-31-01.png.142b63d831f87b43bd2fc2b0911ec7e0.pngScreenshot_2021-05-06_11-31-32.png.81fcd437903703b9e62aaed44cafe1ab.png

Сега като гледам и този ми профил ще го сполети същата съдба,започнаха странностите и при него,при влизане във форума,въпрос на време е.Дано да оцелее поне до средата на май,защото съм дал едно обещание,а аз си държа на думите и обичам всичко да е точно(макар и тук виртуално).После да става каквото ще,друга нова регистрация няма да правя.Мога да живея и без форум(за ралика от други),нито ми е приоритет,нито съм си хвърлил пъпа тук,нито каквото и друго ти дойде на ум.Има и свесни хора с качества,с които е приятно да се води интелигентна комуникация и заслужават уважение.И никак не се учудвам,като попадам и на други пишещи с някакви проблеми,изчезване на съдържание и т.н.Иначе за едно си прав:започне ли глупостта и простотията да се толерира,край.
пп Сега очаквам и ти, след като нямаш проблеми със самоличността,да споделиш(не е задължително разбира се),каква е причината Sinbad_ да се прероди в Moriati.Иначе цитатът ти и определението към мен остава някак си така,да виси във въздуха.

преди 13 часа, Уиш... написа:

и не е въпрос на това кой от кога е тук, а на адаптация.

Тук НЕ съм съгласен с теб. Какво се случва ако наистина новорегистриран попадне в тема с хора,които се знаят отдавна? Първо никакво внимание,следват съмнения,подмятания,подпитвания,кой е,какъв е,преоблечен стар в нови одежди ли е и т.н.Това винаги води до някаква предубеденост в нещо.А предубедените НЕ можеш да убедиш в нищо! Достатъчно е "старото куче да подметне: Ееее,като започнете да си сменяте профилите..и става тя,каквато става!
пп Колко наистина нови потребители са прописали в тази тема,да кажем примерно от 2 години? Мисля,че знаеш отговора.А не само,че няма да има нови,но и тези ще намаляват.Вероятно и по другите теми е същата картинка.

пп2 Мое наблюдение и лично мнение,без да ангажирам никой с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Чингис Хан написа:

Ний затваряхме овче мЯсо в буркан. Вкусно. За другите съм съгласен. Вони.

За магаре, не знам. Не съм виждал магарешко месо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ,,,, написа:

Причината е следната и ще ти я онагледя със снимков материал,за да не бъда голословен. Пускам ги в скрито съдържание и дано да не бъдат изтрити.

Покажи скритото съдържание

Има ли смисъл само заради това да сменяш акаунтите? И аз съм получавал такива съобщения, но още никой не ми е влязъл. Наскоро пуснах двойната верификация с андроидското приложение, така че и да разберат паролата, файда йок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ,,,, написа:

причината Sinbad_ да се прероди в Moriati.Иначе цитатът ти и определението към мен остава някак си така,да виси във въздуха.

Вероятно не знаеш , но и той имаше проблем с администрацията и профила му доколкото си спомням беше поставен на "трупчета' .

преди 27 минути, ,,,, написа:

Тук НЕ съм съгласен с теб. Какво се случва ако наистина новорегистриран попадне в тема с хора,които се знаят отдавна? Първо никакво внимание,следват съмнения,подмятания,подпитвания,кой е,какъв е,преоблечен стар в нови одежди ли е и т.н.Това винаги води до някаква предубеденост в нещо.А предубедените НЕ можеш да убедиш в нищо! Достатъчно е "старото куче да подметне: Ееее,като започнете да си сменяте профилите..и става тя,каквато става!
пп Колко наистина нови потребители са прописали в тази тема,да кажем примерно от 2 години? Мисля,че знаеш отговора.А не само,че няма да има нови,но и тези ще намаляват.Вероятно и по другите теми е същата картинка.

Абсолютно си прав за този анализ , но и Адаптацията си я има като фактор.

Ако имаш волята и желанието да останеш и да се адаптираш към това затворено общество имаш и шанса да те приемат някой ден .

Проблемът по-скоро е доколко си готов да търпиш разочарования от липсата на интерес и внимание и колко то е пропорционално на желанието да те приобщят в статут "техен човек" .

Мисля , че това сякаш най-много те "боли" .

Няма как да се харесваме на всички и няма как да очакваме да ни постилат "червеният килим" ...Нормално е и важи за всички.

В крайна сметка - общувай където емпатията е взаимна и където ще се чувстваш уютно. 

Помня всичките ти никове , още от времето , когато пишехме в "короната " .  Приятен събеседник си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ,,,, написа:

Покажи скритото съдържание

Screenshot_2021-05-06_11-31-01.png.142b63d831f87b43bd2fc2b0911ec7e0.pngScreenshot_2021-05-06_11-31-32.png.81fcd437903703b9e62aaed44cafe1ab.png

Здравей 🙂

От личен опит ще кажа, че си абсолютно прав, знаеш ли, когато се регистрирах преди месец що подигравки и обиди отнесох, що припознавания, то чудо не беше. И то точно от тези стари потребители взели се супер насериозно, (по твоите думи) "стари кучета" в някакъв си анонимен форум, които са се сраснали с този форум от 10 - 15 години. Пука ми, че ми дреме, но беше ужасно неприятно и гадно отношението. Малко бяха тези, които ми подадоха ръка и се застъпиха за мен, и ме защитиха. И това беше в "онази" тема, "горещата", в която вреше и кипеше, която взриви брояча и генерира супер трафик за 23 дена, и която едни други дребни, злобни и завистливи душички ни завидяха и издействаха да ми изтрият темата. Та така, абсолютно си прав.

Поздрави 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, пантофка написа:

Преминил се Илия и пак в тия. 

Уж изградил килия и той в нея:jumping11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Уж изградил килия и той в нея:jumping11:

Мани мани и си изпушил ключа :)

Има един готин виц, дето един пиян се мъчил да си отключи с цигарата и когато комшията го попитал какви ги върши, оня рекъл :

- Оле, изпушил съм си ключа :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не моа разбера, ай жените ги разбирам защо мрънкат това им е в природата, а и некои толко сладко го правят, че нема как да те подразни.Ама мъже да мрънкат и да хленчат стига ве! Че го били банна ли, че профилът му бил на трупчета? Като си се осрал си приемаш наказанието и точка!  Така се прави и в живота. А не като п&тьо маринкин да мрънкаш

под сурдинка и на празник и на делник.Ама некои хора, каквито са във форума такива са и в живота.Аз отивам да ям и да пия, че ми омръзна да чета негативизми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ,,,, написа:

Инана ти е отговорила много точно..  мен  ме подразни снощното ти подмятане с пердето не за първи път/ и бях директна. Може би идея по- остра, но каквото почукало такова се обадило. 

разгледай си отново думите, ако се чувстваш въпреки тях обиден, не ми е проблем да се извиня. 

и да, не смятам, че всеки  трябва да общува с всеки , само защото обитават една тема. 

това  с профилите/никовете си е абсолютно заслужено, никой не е длъжен да дава кредит на доверие още с първото Хай"

не съдя никой за избора и причините му да  си ги сменя, но и нека всеки си носи последиците от изборите си.

преди 20 минути, Чингис Хан написа:

Аз само не моа разбера, ай жените ги разбирам защо мрънкат това им е в природата, а и некои толко сладко го правят, че нема как да те подразни.Ама мъже да мрънкат и да хленчат стига ве! Че го били банна ли, че профилът му бил на трупчета? Като си се осрал си приемаш наказанието и точка!  Така се прави и в живота. А не като п&тьо маринкин да мрънкаш

под сурдинка и на празник и на делник.Ама некои хора, каквито са във форума такива са и в живота.Аз отивам да ям и да пия, че ми омръзна да чета негативизми.

на вас ви стои грозно инфантилността, факт

пп обидите бих резнала, напълно излишни са

преди 1 час, Чингис Хан написа:

от сутринта съм на Д E

тази песен ми е сърцетуп голям

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Кака написа:

Здравей 🙂

От личен опит ще кажа, че си абсолютно прав, знаеш ли, когато се регистрирах преди месец що подигравки и обиди отнесох, що припознавания, то чудо не беше. И то точно от тези стари потребители взели се супер насериозно, (по твоите думи) "стари кучета" в някакъв си анонимен форум, които са се сраснали с този форум от 10 - 15 години. Пука ми, че ми дреме, но беше ужасно неприятно и гадно отношението. Малко бяха тези, които ми подадоха ръка и се застъпиха за мен, и ме защитиха. И това беше в "онази" тема, "горещата", в която вреше и кипеше, която взриви брояча и генерира супер трафик за 23 дена, и която едни други дребни, злобни и завистливи душички ни завидяха и издействаха да ми изтрият темата. Та така, абсолютно си прав.

Поздрави 🙂

А представи си че те бяхаме припознали кат peppone щот тръгна в началото с наука, физика и метафизика, беше ли написала нещо за флашките че свирят различно всяка напромер и край peppone си  :D

Та искам да кажа че е по добре да гледаш на нещата от по добрата им страна, не от лошата. 

преди 1 минута, пантофка написа:

Две праскови посях и две череши ...:cheerleading2:

А на есен ракия стана от плодовете им чудесни :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се забрави Георги,
първият обичан мъж, истински човек обича във живота си веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване